O TYM SIĘ MÓWI

Jak wygląda rodzina Mr. Biga z Seksu w wielkim mieście?

65-latek niedawno został po raz drugi ojcem

Sabina Zięba 1 kwietnia 2020 15:15

Serialowy Mr. Big, w którym w latach 90. podkochiwały się miliony kobiet, w tym roku będzie obchodził już swoje 66. urodziny. Przez długi czas uchodził za kobieciarza, lecz od momentu, gdy niespełna osiem lat temu ożenił się z piękną Kanadyjką, docenił życie rodzinne. Wybrał późne ojcostwo i wychowuje dwójkę dzieci. Jak wyglądają jego najbliżsi? 

Rodzina Chrisa Notha

Lata jego największej popularności przypadały w okresie 1998-2004, czyli w trakcie realizacji kultowego Seksu w wielkim mieście. W tym czasie spotykał się m. in. z Winoną Ryder. Prowadził rozrywkowy tryb życia, ale wszystko zmieniło się rok po zakończeniu produkcji serialu. 

W 2003 roku Chris Noth został współwłaścicielem klubu muzycznego w Nowym Jorku. To właśnie tam nawiązał bliższą relację z jedną z pracownic - prawie 30 lat młodszą Kanadyjką, Tarą Wilson. Zakochali się w sobie i postanowili założyć rodzinę. Pięć lat później na świat przyszedł ich pierwszy syn, Orion. W 2012 roku zalegalizowali swój związek i pobrali się w tajemnicy, z dala od błysków fleszy.

Niedawno, bo 19 lutego tego roku, okazało się, że został po raz drugi ojcem. Tara urodziła chłopca, któremu dali na imię Keats, na cześć jednego z największych angielskich poetów, Johna Keatsa. Aktor opublikował na Instagramie fotografię najmłodszej pociechy i podpisał: „Z nieba przychodzi nasz drugi syn - Keats!”, a także zacytował słowa owego pisarza z poematu pt. Endymion: „Co piękne, cieszyć nigdy nie przestanie”.

W mediach społecznościowych Chris Noth publikuje wiele zdjęć przedstawiających intymne chwile z najbliższymi. Jak wyglądają? Zobaczcie w naszej galerii!  ZOBACZ ZDJĘCIA

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Chris Noth (@chrisnothofficial)

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.