O TYM SIĘ MÓWI

Jak wygląda rodzina Mr. Biga z Seksu w wielkim mieście?

65-latek niedawno został po raz drugi ojcem

Sabina Zięba 1 kwietnia 2020 15:15

Serialowy Mr. Big, w którym w latach 90. podkochiwały się miliony kobiet, w tym roku będzie obchodził już swoje 66. urodziny. Przez długi czas uchodził za kobieciarza, lecz od momentu, gdy niespełna osiem lat temu ożenił się z piękną Kanadyjką, docenił życie rodzinne. Wybrał późne ojcostwo i wychowuje dwójkę dzieci. Jak wyglądają jego najbliżsi? 

Rodzina Chrisa Notha

Lata jego największej popularności przypadały w okresie 1998-2004, czyli w trakcie realizacji kultowego Seksu w wielkim mieście. W tym czasie spotykał się m. in. z Winoną Ryder. Prowadził rozrywkowy tryb życia, ale wszystko zmieniło się rok po zakończeniu produkcji serialu. 

W 2003 roku Chris Noth został współwłaścicielem klubu muzycznego w Nowym Jorku. To właśnie tam nawiązał bliższą relację z jedną z pracownic - prawie 30 lat młodszą Kanadyjką, Tarą Wilson. Zakochali się w sobie i postanowili założyć rodzinę. Pięć lat później na świat przyszedł ich pierwszy syn, Orion. W 2012 roku zalegalizowali swój związek i pobrali się w tajemnicy, z dala od błysków fleszy.

Niedawno, bo 19 lutego tego roku, okazało się, że został po raz drugi ojcem. Tara urodziła chłopca, któremu dali na imię Keats, na cześć jednego z największych angielskich poetów, Johna Keatsa. Aktor opublikował na Instagramie fotografię najmłodszej pociechy i podpisał: „Z nieba przychodzi nasz drugi syn - Keats!”, a także zacytował słowa owego pisarza z poematu pt. Endymion: „Co piękne, cieszyć nigdy nie przestanie”.

W mediach społecznościowych Chris Noth publikuje wiele zdjęć przedstawiających intymne chwile z najbliższymi. Jak wyglądają? Zobaczcie w naszej galerii!  ZOBACZ ZDJĘCIA

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Chris Noth (@chrisnothofficial)

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BARBARA KURDEJ-SZATAN wyznaje: „Zasuwając intensywnie, oczekiwałam, że gdy wrócę do domu, będę mogła się zrelaksować. Tymczasem były awantury…”. GREG i RAFAŁ COLLINS – od happy endu do tragedii był tylko krok. W VIVIE! na Lato w cyklu Ona o Niej – KRYSTYNA CIERNIAK-MORGENSTERN o ELŻBIECIE CZYŻEWSKIEJ: „Szamotała się psychicznie. Z jednej strony niedawno poślubiony mąż, a z drugiej Polska…”. W cyklu Sztuka gotowania – HANNA LIS. Czy spełni swoje „kulinarne” marzenie i wybierze się do Peru? W Podróżach z Historią: tajemnice KASZUB.