65-latek niedawno został po raz drugi ojcem

Sabina Zięba 1 kwietnia 2020 15:15

Serialowy Mr. Big, w którym w latach 90. podkochiwały się miliony kobiet, w tym roku będzie obchodził już swoje 66. urodziny. Przez długi czas uchodził za kobieciarza, lecz od momentu, gdy niespełna osiem lat temu ożenił się z piękną Kanadyjką, docenił życie rodzinne. Wybrał późne ojcostwo i wychowuje dwójkę dzieci. Jak wyglądają jego najbliżsi? 

Rodzina Chrisa Notha

Lata jego największej popularności przypadały w okresie 1998-2004, czyli w trakcie realizacji kultowego Seksu w wielkim mieście. W tym czasie spotykał się m. in. z Winoną Ryder. Prowadził rozrywkowy tryb życia, ale wszystko zmieniło się rok po zakończeniu produkcji serialu. 

W 2003 roku Chris Noth został współwłaścicielem klubu muzycznego w Nowym Jorku. To właśnie tam nawiązał bliższą relację z jedną z pracownic - prawie 30 lat młodszą Kanadyjką, Tarą Wilson. Zakochali się w sobie i postanowili założyć rodzinę. Pięć lat później na świat przyszedł ich pierwszy syn, Orion. W 2012 roku zalegalizowali swój związek i pobrali się w tajemnicy, z dala od błysków fleszy.

Niedawno, bo 19 lutego tego roku, okazało się, że został po raz drugi ojcem. Tara urodziła chłopca, któremu dali na imię Keats, na cześć jednego z największych angielskich poetów, Johna Keatsa. Aktor opublikował na Instagramie fotografię najmłodszej pociechy i podpisał: „Z nieba przychodzi nasz drugi syn - Keats!”, a także zacytował słowa owego pisarza z poematu pt. Endymion: „Co piękne, cieszyć nigdy nie przestanie”.

W mediach społecznościowych Chris Noth publikuje wiele zdjęć przedstawiających intymne chwile z najbliższymi. Jak wyglądają? Zobaczcie w naszej galerii!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Chris Noth (@chrisnothofficial)

1/5
Chris Noth, rodzina, żona Tara Lynn Wilson, syn Orion Christopher Noth
Copyright @Instagram @chrisnothofficial
1/5

2/5
Chris Noth, rodzina, żona Tara Lynn Wilson
Copyright @Instagram @chrisnothofficial
2/5

3/5
Chris Noth, rodzina, syn Orion Christopher Noth
Copyright @Instagram @chrisnothofficial
3/5

4/5
Chris Noth, rodzina, żona Tara Lynn Wilson
Copyright @Instagram @chrisnothofficial
4/5

5/5
Chris Noth, rodzina, żona Tara Lynn Wilson
Copyright @Getty Images
5/5

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.