Instagram @brooklynbeckham, East News
Fot. Brooklyn Beckham, Rocco Ritchie, Madonna, David Beckham, Victoria Beckham
O TYM SIĘ MÓWI

Co łączy syna Madonny i Brooklyna Beckham? Zagraniczne media od tygodni rozpisują się o ich relacji

Konrad Szczęsny 8 grudnia 2016 18:15
Instagram @brooklynbeckham, East News
Fot. Brooklyn Beckham, Rocco Ritchie, Madonna, David Beckham, Victoria Beckham

Co łączy Brooklyna Beckhama i Rocco Ritchieg? Doniesienia dotyczące relacji między synami Davida i Victorii Beckhamów oraz Madonny i Guy'a Ritchiego docierają zza oceanu i z Wielkiej Brytanii coraz częściej. Prasa i portale internetowe prześcigają się w publikowaniu informacji na temat znajomości nastolatków.

 

Polecamy też: Mówi o ślubie, robi szpagat i śpiewa na żywo. W tak prywatnym wydaniu nie widzieliście Madonny jeszcze nigdy

 

Bromance Brooklyna Beckham i Rocco Ritchiego

Największe serwisy i gazety rozpisują się o uczuciu, jakie miało połączyć 17-letniego Brooklyna Beckhama i 16-letniego Rocco Ritchiego. Ponoć jest ono dalekie od zwykłej sympatii czy koleżeństwa. W języku angielskim nosi miano „bromance”, czyli głębszej niż przyjaźń relacji między heteroseksualnymi mężczyznami. Jednak nie ma podtekstu erotycznego. Media za oceanem nie piszą od kilku tygodni o niczym innym. Wskazują m.in. że nastolatkowie uwielbiają spędzać czas razem: czy to chodząc na lunche ze znajomymi, czy oddając się innym rozrywkom, jak jazda i deskorolce.

 

Dziewczyny Brooklyna Beckham i Rocco Ritchiego

Obaj panowie widywani byli zresztą wielokrotnie w towarzystwie płci przeciwnej. Brooklyn Beckham rozstał się co prawda na początku września z młodą aktorką Chloe Grace Moretz, ale na brak zainteresowania ze strony dziewczyn nie może narzekać. Z kolei syn Madonny jest obecnie widywany w towarzystwie młodej modelki Kim Turnball. Nie niektórych zdjęciach widać zresztą, że spędzają czas we troje, świetnie się przy tym bawiąc: zawsze są roześmiani, pogodni i wyluzowani. Faktem jest, że w tym roku wiele mówiło się o kryzysie w kontaktach Rocco Ritchie – Madonna i tym, że syn nie chce dłużej mieszkać z matką, dlatego wyprowadził się do ojca. Jednak nikt nie podejrzewa, jakoby jego i Brooklyna Beckhama łączyło coś więcej niż zażyła relacja przyjacielska. Nastolatkowie świetnie się przy tym dogadują i uwielbiają swoje towarzystwo. Do relacji bromance w show-biznesie zalicza się m.in. tę łączącą Bena Afflecka i Matta Damona.

 

Polecamy też: Odnaleziono zdjęcia Madonny sprzed początków jej kariery. Zobaczcie jak wtedy wyglądała królowa popu

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.