Instagram @brooklynbeckham, East News
Fot. Brooklyn Beckham, Rocco Ritchie, Madonna, David Beckham, Victoria Beckham
O TYM SIĘ MÓWI

Co łączy syna Madonny i Brooklyna Beckham? Zagraniczne media od tygodni rozpisują się o ich relacji

Konrad Szczęsny 8 grudnia 2016 18:15
Instagram @brooklynbeckham, East News
Fot. Brooklyn Beckham, Rocco Ritchie, Madonna, David Beckham, Victoria Beckham

Co łączy Brooklyna Beckhama i Rocco Ritchieg? Doniesienia dotyczące relacji między synami Davida i Victorii Beckhamów oraz Madonny i Guy'a Ritchiego docierają zza oceanu i z Wielkiej Brytanii coraz częściej. Prasa i portale internetowe prześcigają się w publikowaniu informacji na temat znajomości nastolatków.

 

Polecamy też: Mówi o ślubie, robi szpagat i śpiewa na żywo. W tak prywatnym wydaniu nie widzieliście Madonny jeszcze nigdy

 

Bromance Brooklyna Beckham i Rocco Ritchiego

Największe serwisy i gazety rozpisują się o uczuciu, jakie miało połączyć 17-letniego Brooklyna Beckhama i 16-letniego Rocco Ritchiego. Ponoć jest ono dalekie od zwykłej sympatii czy koleżeństwa. W języku angielskim nosi miano „bromance”, czyli głębszej niż przyjaźń relacji między heteroseksualnymi mężczyznami. Jednak nie ma podtekstu erotycznego. Media za oceanem nie piszą od kilku tygodni o niczym innym. Wskazują m.in. że nastolatkowie uwielbiają spędzać czas razem: czy to chodząc na lunche ze znajomymi, czy oddając się innym rozrywkom, jak jazda i deskorolce.

 

Dziewczyny Brooklyna Beckham i Rocco Ritchiego

Obaj panowie widywani byli zresztą wielokrotnie w towarzystwie płci przeciwnej. Brooklyn Beckham rozstał się co prawda na początku września z młodą aktorką Chloe Grace Moretz, ale na brak zainteresowania ze strony dziewczyn nie może narzekać. Z kolei syn Madonny jest obecnie widywany w towarzystwie młodej modelki Kim Turnball. Nie niektórych zdjęciach widać zresztą, że spędzają czas we troje, świetnie się przy tym bawiąc: zawsze są roześmiani, pogodni i wyluzowani. Faktem jest, że w tym roku wiele mówiło się o kryzysie w kontaktach Rocco Ritchie – Madonna i tym, że syn nie chce dłużej mieszkać z matką, dlatego wyprowadził się do ojca. Jednak nikt nie podejrzewa, jakoby jego i Brooklyna Beckhama łączyło coś więcej niż zażyła relacja przyjacielska. Nastolatkowie świetnie się przy tym dogadują i uwielbiają swoje towarzystwo. Do relacji bromance w show-biznesie zalicza się m.in. tę łączącą Bena Afflecka i Matta Damona.

 

Polecamy też: Odnaleziono zdjęcia Madonny sprzed początków jej kariery. Zobaczcie jak wtedy wyglądała królowa popu

Wideo

Piotr Trojan marzył o aktorstwie od dziecka. Lekarz powiedział mu, że nie ma na to żadnych szans...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDALENA BOCZARSKA: intrygująca i niezależna. Emocjonalna i zarazem twarda. Nam opowiada o rodzinie i swojej pasji podróżowania. MACIEJ MUSIAŁOWSKI: aktor i muzyk. Gdy przekroczył próg XVIII-wiecznego pałacu, zmieniło się jego życie… EWA EWART kręciła filmy dokumentalne o wojnach i katastrofach. Tym razem nakręciła poetycką opowieść o raku. ELŻBIETA ROMANOWSKA: od kiedy została prowadzącą program „Nasz nowy dom”, musi się mierzyć z niewyobrażalnym hejtem. PIOTR TROJAN o tym, jak introwertyk odnalazł się w trudnym świecie artystycznym. PODRÓŻE Z ITAKĄ I VIVĄ!: ponad 100 destynacji na całym świecie, ekskluzywne hotele, rajskie plaże. Z rodziną lub we dwoje. Co wybierzesz?