Richard Gere wziął ślub,  Alejandra Silva
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Richard Gere wziął ślub w tajemnicy! Kim jest jego wybranka?

Między ukochanymi są 33 lata różnicy

Gabriela Czernecka 24 kwietnia 2018 14:30
Richard Gere wziął ślub,  Alejandra Silva
Fot. East News

Dzięki Pretty Woman Richard Gere zyskał status hollywoodzkiego amanta. Miliony fanek walczyły o jego serce, ale on był wierny tym, które je zdobyły. W 1991 roku był mężem Cindy Crawford, a kilkanaście lat później Carey Lowell. Teraz w wieku 69 lat zdecydował się na kolejny ślub. Do trzech razy sztuka?

Richard Gere wziął ślub. Kim jest jego wybranka?

Richard Gere z dnia na dzień stał się jednym z najpopularniejszych aktorów w Hollywood. Na koncie ma związki z Dianą Ross, Julią Roberts, Umą Thurman, Barbrą Streisand czy Priscillą Presley. Małżeństwa Richarda Gere nie trwały długo. W 1991 roku aktor wziął ślub z Cindy Crawford, ale para po zaledwie czterech latach związku rozstała się. Aktor długo nie musiał szukać.

Szybko u jego boku pojawiła się kolejna gwiazda, która zawładnęła jego sercem. Po sześciu latach związku z modelką Carey Lowell, zakochani stanęli na ślubnym kobiercu. W 2002 roku zostali rodzicami syna Homera. Niestety ich małżeństwo również nie przetrwało próby czasu. W 2013 roku para rozstała się.

Aktor Pretty Woman długo nie czekał i zaledwie po kilku miesiącach zaczął spotykać się z hiszpańską pięknością, Alejandrą Silvą. W ubiegłym roku para ogłosiła swoje zaręczyny. Myślano, że zakochani będą zwlekać ze ślubem, ale niedawno hiszpańska gazeta ABC ogłosiła, że ślub Richarda Gere odbędzie się 5 maja w Waszyngtonie. Richard Gere postanowił jednak, by cała uroczystość odbyła się w tajemnicy przed mediami i... właśnie ogłosił, że od kilku dni oficjalnie jest mężem Hiszpanki!

Kim jest żona Richarda Gere'a?

Alejandra Silva ma 35 lat, czyli między narzeczonymi jest 33 lata różnicy. Jest hiszpańską bizneswoman, publicystką i aktywistką.. Jest córką Ignacio Silvy i Paoli Garcia-Baquero. Jej ojciec jest biznesmenem i byłym  wiceprezesem klubu Real Madryt. To on wprowadził ją w tajniki biznesu. Żona Richarda Gere’a ma już na koncie jedno nieudane małżeństwo.

W 2012 roku poślubiła Govinda Friedlana. W 2015 roku para rozwiodła się. Z tego małżeństwa Alejandra Silva ma syna Alberta, którego pomaga jej wychowywać Richard. Co ciekawe Richard Gere i Alejandra Silva poznali się, gdy ta była jeszcze żoną Friedlana. Parę połączyła wspólna pasja, jaką jest zarządzanie organizacjami non-profit. Ich związek zyskał rozgłos w 2015 roku. Teraz para postanowiła zalegalizować swój związek. Serdecznie gratulujemy!  

Richard Gere
Fot. EastNews

Richard Gere
Fot. EastNews

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Trener personalny DANIEL QCZAJ zdobył się na coming out. Co mu dała ta decyzja, a co zabrała? ALŻBETA LENSKA dwa lata temu o mało nie umarła. To wydarzenie w zaskakujący sposób zmieniło jej życie. W VIVIE! na Lato cykl Ona o Niej – MAŁGORZATA POTOCKA o KALINIE JĘDRUSIK: „Przez jednych kochana, przez innych nienawidzona. Polska Marilyn Monroe…”. W cyklu Sztuka gotowania – AGNIESZKA MACIĄG zdradza, jak zatrzymać młodość. W Podróżach z Historią – kultowe miejsca: magiczna leśniczówka w Praniu, Krzyże „lepsze niż Paryże…”.