Fot. TRICOLORS/East News
o tym się mówi

Gospodarz pasma "Wstajesz i wiesz" przerywa milczenie. Rafał Wojda wyjaśnił przyczynę swojej nieobecności

Wiadomo, kiedy dziennikarz TVN24 wraca na antenę

Marcjanna Maryszewska 9 listopada 2023 11:05
Fot. TRICOLORS/East News

Rafał Wojda, który zdobył popularność jako gospodarz porannego formatu "Wstajesz i wiesz", z dnia na dzień zniknął z anteny. Zaniepokojeni widzowie oczekiwali słowa wyjaśnień od stacji TVN24, lecz takowe nigdy się nie pojawiło. Za to głos zabrał w końcu sam dziennikarz. We wpisie na oficjalnym profilu wyjaśnił powód swojej nagłej nieobecności.

Rafał Wojda jest gospodarzem programu "Wstajesz i wiesz". Niespodziewanie zniknął z anteny

Z mediami związany jest od ponad trzydziestu lat. W 1993 roku zadebiutował w "Słowie Sportowym", następnie związał się z Radiem Eska. W Telewizji Dolnośląskiej szlifował swoje pierwsze występy przed kamerą. Pracował jako reporter, wydawca oraz prezenter serwisów informacyjnych i programów publicystycznych. 

Do redakcji TVN 24 BiS dołączył w 2014 roku. Jako prowadzący pasma "Wstajesz i wiesz" emitowanego w TVN24 zdobył ogromną popularność. Widzowie od wielu lat bardzo chętnie oglądali program z jego udziałem — nic więc dziwnego, że nagłe zniknięcie Rafała Wojdy z anteny bardzo ich zmartwiło. Przez długi czas nie wiadomo było, co dzieje się z uwielbianym prezenterem. Zagadkę rozwiązał sam zainteresowany.

Rafał Wojda, konferencja prasowa, Warszawa, 09.01.2014 rok
Fot. KAROL SEREWIS/East News

Rafał Wojda, konferencja prasowa, Warszawa, 09.01.2014 rok
Fot. KAROL SEREWIS/East News

Rafał Wojda, konferencja prasowa, Warszawa, 09.01.2014 rok

Rafał Wojda przeszedł operację. Jak się czuje?

Rafał Wojda przekazał wieści za pośrednictwem mediów społecznościowych. Okazuje się, że gospodarz "Wstajesz i wiesz" zmagał się z poważnymi problemami zdrowotnymi, a niedawno przeszedł operację. Na szczęście udało mu się wrócić do zdrowia, a już wkrótce ponownie zagości na antenie. Stacja TVN24 nie wystosowała wcześniej żadnego oświadczenia w sprawie. Fani obawiali się, że może mieć to związek z odejściem prezentera ze stacji. Na szczęście sprawa ma szczęśliwe zakończenie.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ: Wojciech Bojanowski rozstał się z mamą swojego syna. "Staram się wierzyć, że można być dobrym samodzielnym rodzicem"

Dziennikarz podziękował widzom za wsparcie i ciepłe słowa. "Dzień dobry. Drodzy Państwo, chciałem gorąco podziękować za wszystkie słowa wsparcia, życzenia powrotu do zdrowia i ciepłe myśli. Absolutnie wzruszające. Ogrom pozytywnej energii. Dziękuję" — napisał Rafał Wjda, rzucając na koniec ironicznym żartem: "Widzimy się w przyszłym tygodniu w TVN24. PS. Operowali mnie lekarze, a nie szeptucha".

Życzymy dużo zdrowia!  

Źródło: Pomponik.pl

Rafał Wojda, Warszawa. 09.01.2014

Fot. Krystian Maj / Forum

Rafał Wojda, 09.01.2014 TVN24 BiS

Fot. TRICOLORS/East News

TAGI #TVN

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA KASPRZYK i MICHAŁ KOZERSKI: „potraktujmy ten wywiad jak mecz piłkarski”, proponuje aktorka. Kto w nim zwycięży? ŁUKASZ SIMLAT: dlaczego nie ma aktorskich marzeń i dlaczego... nie wyłącza telefonu. MAJA BOHOSIEWICZ założyła rodzinę, zbudowała własny biznes i została influencerką. Czy nie żałuje swoich wyborów? MICHAŁ WITKOWSKI: ceniony pisarz odsłania swój intymny świat i… zmienia image. NIEPOKONANA, czyli niezwykła historia Céline Dion.