Archie, księżna Meghan, książę Harry
Fot. Chris Allerton ©️SussexRoyal
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Magazyn The Time zdradził, kto został ojcem chrzestnym syna Meghan i Harry'ego! 

To nikt znany...

Rafał Kowalski 9 lipca 2019 20:56
Archie, księżna Meghan, książę Harry
Fot. Chris Allerton ©️SussexRoyal

Księżna Meghan i książę Harry zdecydowali, że chrzest ich pierwszego dziecka będzie uroczystością w pełni prywatną. Taki ruch na pewno miał wiele dobrych stron, ale też sprawił, że generowane są plotki i domysły na temat szczegółów uroczystości. Jedno z pytań, które zadają sobie wielbiciele brytyjskiej rodziny królewskiej brzmiało: kto został chrzestnymi Archiego. Magazyn The Time twierdzi, że zna prawdziwą odpowiedź na to pytanie. A przynajmniej jego połowę.

Przyjaciel księcia Harry’ego został chrzestnym jego syna

Według informatora The Time, ojciec chrzestny Archiego to Charlie van Straubenzee, czyli wieloletni przyjaciel księcia Harry'ego. Panowie poznali się prawdopodobnie jako ośmioletni uczniowie szkoły Ludgrove. Van Straubenzee jest także podobnie jak Harry i William entuzjastą gry w polo – cała trójka należy do grupy przyjaciół, którzy grywają ze sobą od czasu do czasu. Na co dzień przyjaciel księcia Sussex jest szefem pośredników w firmie zarządzającej inwestycjami.

Co, poza informacją od anonimowego źródła The Time, stoi za tym, że to właśnie Charlie van Straubenzee został wybrany na chrzestnego Archiego? Na przykład to, że Harry uważa go za wspaniałego człowieka i mówcę. To właśnie jego przyjaciel wygłosił podczas wesele książąt Sussex przemówienie pełne anegdot, które rozbawiło i wzruszyło wszystkich gości. Warto wspomnieć też, że mężczyzna ma brata. Tomas jest z kolei przyjacielem księcia Williama i jednocześnie ojcem chrzestnym jego córki Charlotte…

Kto jest matką chrzestną Archiego?

Jeżeli chodzi zaś o to, kto został mamą chrzestną Archiego, to tutaj rodzice chłopca również nie chcieli ujawnić personaliów wyróżnionej osoby. Podano jedynie informację, że to również nikt znany. Media w zdecydowanej większości przestały więc obstawiać którąś z sióstr księżnej Diany. Uwaga zagranicznych dziennikarzy przeniosła się więc na Tiggy Legge. To niania, która wychowywała Harry’ego i jego brata. Była też osobistą asystentką księcia Karola. Co jeszcze sprawia, że jej kandydatura brzmi prawdopodobnie? Fotografowie przyłapali Legge w dniu chrztu, gdy zmierzała w kierunku zamku Windsor…

Jeśli podane powyżej typy były prawdziwe, to uważacie, że Meghan i Kate wybrali odpowiednie osoby na chrzestnych ich syna? 

Charlie van Straubenzee z żoną Daisy

Charlie van Straubenzee z żoną Daisy
Fot. East News
Chrzest Archiego, portret rodzinny jamnik
Fot. Chris Allerton ©️SussexRoyal

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Mama przy stole jest szczęśliwa”, mówią o MAGDZIE GESSLER jej dzieci – LARA GESSLER i TADEUSZ MULLER. „Ta tęsknota jest jeszcze gorsza niż na początku…”, wyznaje MAGDALENA ADAMOWICZ, żona tragicznie zmarłego prezydenta Gdańska PAWŁA ADAMOWICZA. OLGA TOKARCZUK, noblistka z dredami. RAFAŁ i GRZEGORZ ZAWIERUCHA. Aktor i uczestnik „MasterChef” – na czym polega siła braci? EWA PACUŁA i NICOLE SALETA - jak nieuleczalna choroba determinuje ich życie.