Lady Gaga, Bradley Cooper
Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Wiemy, dlaczego Lady Gaga i Bradley Cooper przestali się spotykać... To niewiarygodne!

Aktor przestraszył się piosenkarki?

Rafał Kowalski 22 września 2019 09:59
Lady Gaga, Bradley Cooper
Fot. Getty Images

To mogła być miłość jak z filmu! Ale Bradley Cooper wystraszył się Lady Gagi – tak twierdzi źródło magazynu In Touch. Co dokładnie stało się ze związkiem pary, który przez kilka miesięcy pozostawał najgorętszym na świecie? To aż niewiarygodne, dlaczego aktor przestał spotykać się z piosenkarką.

Dlaczego Bradley Cooper i Lady Gaga się rozstali?

Złość Iriny Shayk? Zakończenie promocji filmu Narodziny gwiazdy? Żadne z powyższych nie było przyczyną zakończenia romansu, w jaki wdali się Lady Gaga i Bradley Cooper. Okazuje się, że 44-latek nie był po prostu gotowy na takie zaangażowanie, jakim wykazywała się wokalistka. „Bradley ma problemy z zaangażowaniem. Gaga była gotowa na związek, mogła po prostu krzyczeć, że jest w nim zakochana. To on postanowił to powstrzymać. Było zbyt intensywnie, on woli, jak relacja rozwija się powoli”, twierdzi informator In Touch.

W ostatnich tygodniach Lady Gaga była widziana w towarzystwie Dana Hortona. 37-latek, który na co dzień jest współpracownikiem wokalistki, specjalistą od dźwięku, całował ją w jednej z restauracji w Los Angeles. Tylko czy ze strony wokalistki to prawdziwe uczucie? „Gaga umie grać w tę grę. Umawia się z Danem, aby Bradley zdał sobie sprawę z tego, czego mu brakuje”, zdradziła źródło In Touch.

Kibicujecie wokalistce, by znany aktor jeszcze do niej wrócił? 

Lady GaGa i Bradley Cooper mają romans?
Fot. Eric Charbonneau/REX/Shutterstock/East News

Lady GaGa i Bradley Cooper mają romans?
Fot. Rex Features/East News

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.