Lady Gaga, Bradley Cooper
Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Wiemy, dlaczego Lady Gaga i Bradley Cooper przestali się spotykać... To niewiarygodne!

Aktor przestraszył się piosenkarki?

Rafał Kowalski 22 września 2019 09:59
Lady Gaga, Bradley Cooper
Fot. Getty Images

To mogła być miłość jak z filmu! Ale Bradley Cooper wystraszył się Lady Gagi – tak twierdzi źródło magazynu In Touch. Co dokładnie stało się ze związkiem pary, który przez kilka miesięcy pozostawał najgorętszym na świecie? To aż niewiarygodne, dlaczego aktor przestał spotykać się z piosenkarką.

Dlaczego Bradley Cooper i Lady Gaga się rozstali?

Złość Iriny Shayk? Zakończenie promocji filmu Narodziny gwiazdy? Żadne z powyższych nie było przyczyną zakończenia romansu, w jaki wdali się Lady Gaga i Bradley Cooper. Okazuje się, że 44-latek nie był po prostu gotowy na takie zaangażowanie, jakim wykazywała się wokalistka. „Bradley ma problemy z zaangażowaniem. Gaga była gotowa na związek, mogła po prostu krzyczeć, że jest w nim zakochana. To on postanowił to powstrzymać. Było zbyt intensywnie, on woli, jak relacja rozwija się powoli”, twierdzi informator In Touch.

W ostatnich tygodniach Lady Gaga była widziana w towarzystwie Dana Hortona. 37-latek, który na co dzień jest współpracownikiem wokalistki, specjalistą od dźwięku, całował ją w jednej z restauracji w Los Angeles. Tylko czy ze strony wokalistki to prawdziwe uczucie? „Gaga umie grać w tę grę. Umawia się z Danem, aby Bradley zdał sobie sprawę z tego, czego mu brakuje”, zdradziła źródło In Touch.

Kibicujecie wokalistce, by znany aktor jeszcze do niej wrócił? 

Lady GaGa i Bradley Cooper mają romans?
Fot. Eric Charbonneau/REX/Shutterstock/East News

Lady GaGa i Bradley Cooper mają romans?
Fot. Rex Features/East News

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!