Izabela Janachowska, VIVIA!
Fot. Izabela Janachowska, VIVIA!
Z ŻYCIA GWIAZD

Izabela Janachowska nie chciała podzielić się informacją o ciąży: „Namówił mnie mąż”

Czy prezenterka będzie pracować aż do porodu?

Rafał Kowalski 28 stycznia 2019 10:55
Izabela Janachowska, VIVIA!
Fot. Izabela Janachowska, VIVIA!

Izabela Janachowska już na wiosnę zostanie mamą. W związku z tą radosną informacją, prezenterka po raz kolejny pojawiła się w programie Dzień dobry TVN. Tym razem opowiedziała o tym, dlaczego chciała, by jej ciąża jeszcze przez chwilę pozostała tajemnicą. Dowiedzieliśmy się także, czy gwiazda będzie pracować przed i po porodzie.

Izabela Janachowska o ciąży w Dzień dobry TVN

Dorota Wellman i Andrzej Sołtysik byli ciekawi, czy przyszła mama, która do tej pory była zapracowana, w końcu postanowi odpocząć. Okazuje się, że nie do końca, ponieważ Izabela Janachowska ma zaplanowane nagrania aż do maja! Na szczęście z przerwą na wiosnę… „Udało mi się tak ułożyć kalendarz, że moje programy nie znikną. Teraz nagrywam jeszcze Panny młode ponad miarę. Odcinki będą miały swoją premierę wiosną. Zaczynam też nagrywać W czym do ślubu, których efekty telewidzowie zobaczą jesienią. A latem, już po urodzeniu dziecka, dokończę kolejne nagrania", powiedziała Izabela Janachowska.

Okazuje się także, że to dzięki mężowi prezenterki, Krzysztofowi, mogliśmy już złożyć parze gratulacje. „Ja jeszcze chciałam przetrzymać tę wiadomość i ujawnimy ją w Walentynki. A Krzysztof prosił, żeby to było już. Mówił mi, że chce już powiedzieć kumplom i wykrzyczeć to całemu światu. Nie byliśmy gotowi na to, co się wydarzyło po opublikowaniu tej wiadomości. Przeszło to moje najśmielsze oczekiwania. Jestem tak zszokowana. Ten ogrom lajków, pozytywnych komentarzy, które na nas spadły. To jest niesamowite”.

A czy Izabela Janachowska jest gotowa na przyjście maleństwa? Ta odpowiedź mogła zaskoczyć widzów, bo gwiazda przyznała, że nie ma jeszcze niczego gotowego. Wcześniej się tym nie martwiła, ale kiedy dziennikarze podczas ramówki TVN zaczęli pytać o gotową wyprawkę, dotarło do niej, że najwyższy czas ją skompletować. Niegotowy jest także pokój dla maleństwa…

Przypomnijmy, że kilka dni temu Iza zdradziła, o jakim imieniu dla dziecka myśli. „Dla dziewczynki podobają mi się Carmenka i Izabela, choć wiem, że trochę po mnie, ale naprawdę kocham to imię. Podoba mi się też Waleria i Elżbieta po babci mojego męża. A dla chłopca Filip, Aleksander albo Oliwier. No trochę tego jest”, mówiła przyszła mama.

Imię wybrane, inne obowiązki związane z narodzinami dziecka jeszcze w realizacji, ale wierzymy, że ze zorganizowaniem Izabeli Janachowskiej wszystko będzie gotowe na czas. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Izabela Janachowska (@izabelajanachowska)

Izabela Janachowska
Fot. Instagram @izabelajanachowska

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?