Anna Lewandowska, Viva 19/2019
Fot. Zdjęcia Mateusz Stankiewicz/Samesame
Z ŻYCIA GWIAZD

Anna Lewandowska odpowiedziała na pytanie fanki o płeć dziecka!

Słowa trenerki zaskakują

Konrad Szczęsny 8 marca 2020 11:01
Anna Lewandowska, Viva 19/2019
Fot. Zdjęcia Mateusz Stankiewicz/Samesame

Na przełomie kwietnia i maja Anna Lewandowska urodzi drugie dziecko. Do tej pory wraz z mężem nie zdradziła jednak jego płci. Nic dziwnego, że fani starają się zdobyć tę cenną informację poprzez... pytania w mediach społecznościowych. Dociekliwa internautka zadała je także pod najnowszą zamieszczoną na Instagramie trenerki fotografią. Co odpowiedziała sama zainteresowana?

Anna Lewandowska o płci drugiego dziecka

Pierwsze informacje, dotyczące płci dziecka, pojawiły się już w listopadzie, niedługo po tym, jak Robert Lewandowski ogłosił ciążę swojej żony, wykonując w trakcie meczu słynną „cieszynkę”. Wówczas jednak trenerka zareagowała dosyć ostro i odniosła się do nich za pośrednictwem mediów społecznościowych.

„Dowiedziałam się dzisiaj razem z mężem od naszych znajomych, jaka będzie płeć naszego dziecka. Okazuje się, że media wiedzą. To co, chłopczyk czy dziewczynka? Miło dowiedzieć się z mediów. Dlatego też z przymrużeniem oka, dodam zdjęcie SMOCZKÓW. To uspokajające smoczki! (…) Są one zarówno dla chłopczyka jak i dla dziewczynki”, napisała pod fotografią.

Od tamtej pory fani mogli snuć jedynie domysły na temat płci dziecka, bazując na treściach publikowanych przez Annę Lewandowską w mediach społecznościowych. Jednak jedna z internautek poszła o krok dalej i... wprost zadała żonie piłkarza pytanie, które według niektórych było mało dyskretne...

Fanka pyta Annę Lewandowską o płeć dziecka. Trenerka odpowiada

Pod zdjęciem, na którym trenerka pozuje na siłowni z wyraźnie wyeksponowanym ciążowym brzuszkiem, pojawiło się mnóstwo komentarzy. Znakomita większość to komplementy kierowane w stronę Anny Lewandowskiej, jednak jeden z nich zwrócił szczególną uwagę mediów.

Internautka stwierdziła, że z kształtu brzucha trenerki jest w stanie wywnioskować... płeć dziecka! Odniosła się przy tym do własnych doświadczeń.

„Wiadomo czy chłopiec, czy dziewczynka? Ja miałam taką piłeczkę z drugim dzieckiem i mam chłopca”, zwierzyła się.

O dziwo, Anna Lewandowska dosyć szybko odpisała w zaskakujący sposób.

„Jak to się mówi – aby dzieciątko było zdrowe”, odpowiedziała.

Najwyraźniej fanom przyjdzie jeszcze trochę poczekać, zanim para ujawni płeć dziecka...  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

My App ❤️ @diet_training_by_ann Diet and training app is now available in 3 LANGUAGES 🇵🇱 🇬🇧 🇩🇪 ➡️over 40 TRAINING programs with 3 intensities to choose from ➡️ Various types of DIETS including vegetarian ➡️ PROGRAM for 🤰🏻 is coming soon... ____________________________ Wiesz jaki jest najlepszy trening? ZROBIONY🙌 Nieważne czy zajmie Ci on 15, 20 czy 45 minut, najważniejszy jest krok, który prowadzi do aktywności fizycznej. Nie zastanawiaj się nad tym od czego zacząć. Czytasz ten post w przerwie w pracy? A może nie masz pomysłu, co zrobić z wolną chwilą? Podpowiem😇pobierz albo włącz aplikację z moimi PROGRAMAMI. A ponieważ jest ich tam mnóstwo do wyboru (ponad 40), zrób pierwszy z brzegu albo ulubiony trening - niezdecydowanych odsyłam do @healthy_team_by_ann do posta, w którym dziewczyny rekomendują swoje ulubione treningi. Sprawdzone-najlepsze 😚wiadomo 😘 A zaufało mi już ponad 1 MLN osób. W razie pytań JA i mój team appkowy jesteśmy do dyspozycji👌🙌🤗 Ps. PROGRAM DLA KOBIET W CIĄŻY JUŻ ZA 2 TYGODNIE😇 ________ #annalewandowska @diet_training_by_Ann #dietandtrainingbyann #workoutplan #doitnow #training #letsdothis

Post udostępniony przez 𝐀𝐧𝐧𝐚 𝐋𝐞𝐰𝐚𝐧𝐝𝐨𝐰𝐬𝐤𝐚 (@annalewandowskahpba)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Today, thanks to our friends, my husband and I found out something new about our private life - it's nice to learn from the media about the sex of our child. So? Boy or girl? 😊😉 _________________ Dziś, dzięki znajomym dowiedzieliśmy się z mężem ciekawych informacji na temat naszego ŻYCIA PRYWATNEGO...😂 Na temat płci naszego dziecka. To co? Chłopiec czy dziewczynka?🤷‍♀ Miło dowiedzieć się z mediów 😉 Dlatego też z przymrużeniem oka, dodam zdjęcie SMOCZKÓW. To uspokajające smoczki😉😊! Do tego mienią się różnymi barwami: różowe, szare, zielone, białe. A jak jeszcze do tego dołączycie kolorową zawieszkę wykonaną z materiałów bezpiecznych dla naszych dzieci, to powstanie niepowtarzalny ZESTAW... I są one zarówno dla chłopczyka jak i dla dziewczynki 🤰 dostępne na @babybyann ➡️ www.babybyann.pl #momlife #annalewandowska #baby #pregnant #women

Post udostępniony przez 𝐀𝐧𝐧𝐚 𝐋𝐞𝐰𝐚𝐧𝐝𝐨𝐰𝐬𝐤𝐚 (@annalewandowskahpba)

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.