Margaret, VIVA! 5/2016
Fot. Zuza Krajewska/ LAF FM
O TYM JEST GŁOŚNO

To dlatego Margaret zawiesiła karierę. „Razem zasadziliśmy ziarno. Czekamy na ten dzień”

Pojawiły się plotki, że wokalistka zostanie mamą...

Rafał Kowalski 7 stycznia 2020 15:57
Margaret, VIVA! 5/2016
Fot. Zuza Krajewska/ LAF FM

Pierwsze dni grudnia nie przyniosły fanom Margaret radosnych informacji. Małgorzata Jamroży ogłosiła bowiem, że zawiesza swoje obowiązki zawodowe. Wtedy piosenkarka uzasadniała swoją decyzję troską o zdrowie. Niedawno fani zaczęli jednak podejrzewać, że 28-latka jest w ciąży. Jaka jest prawda?

Najbliższe plany Margaret. Czy zostanie mamą?

Przypomnijmy, że autorka takich przebojów jak In My Cabana czy Tempo z dnia na dzień poinformowała wielbicieli o zawieszeniu kariery. „Niestety ostatni rok okazał się bardziej kosztowny dla mojego zdrowia niż sama dopuszczałam to w swojej głowie. Zewnętrzny głos rozsądku wydał mi jednak jednoznaczne polecenie - kategoryczna i natychmiastowa przerwa od spraw zawodowych. W związku z tym nie mam wyboru i wyciszam się na jakiś czas, także tu w Internecie. Już teraz życzę Wam więc wszystkiego co najlepsze na 2020, a przede wszystkim dbania o równowagę fizyczną i duchową. Obiecuję wrócić jak tylko poukładam wszystko w sobie i rzeczywiście odpocznę. Trzymajcie się ciepło”, pisała Margaret w sieci.

Trochę zamieszania wprowadził niechcący narzeczony gwiazdy. Niedawno na Facebooku rapera KaCeZet pojawił się wpis, który dał fanom pary do myślenia… „Razem zasadziliśmy ziarno. Czekamy na ten dzień…”, napisał muzyk, a internauci od razu przypisali słowom – jak wiemy już dziś – błędne znaczenie. Powyższe zdanie miało bowiem według wielu oznaczać, że Małgorzata Jamroży jest z raperem w ciąży.

Jak ustalił jednak magazyn Party, piosenkarka czeka na dzień… otwarcia wytwórni muzycznej, którą założyła z ukochanym. Margaret i KaCeZet chcą i promować młode, obiecujące talenty i to właśnie ta misja jest dla nich teraz priorytetem w życiu.

Trzymamy kciuki za powodzenie wszelkich planów, odzyskanie równowagi i życzymy mnóstwa miłości. 

Margaret, VIVA! 5/2016
Fot. Zuza Krajewska/ LAF FM

KaCeZet - narzeczony Margaret

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez KcZzzzzz (@kacezet)

TAGI #Margaret

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.