Piotr Kraśko, VIVA! czerwiec 2016
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF Photo
O TYM SIĘ MÓWI

„To jest bezcenne w tej parze”. Piotr Kraśko o debiucie Agnieszki Woźniak-Starak i Ewy Drzyzgi

Jak ocenił koleżanki z branży?

Ksenia Krasko 17 września 2020 11:05
Piotr Kraśko, VIVA! czerwiec 2016
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF Photo

Kiedy stało się jasne, że Piotr Kraśko i Kinga Rusin odchodzą z Dzień Dobry TVN, fani programu zaczęli zastanawiać się, kto zajmie ich miejsce. Pod uwagę brano m.in. Martynę Wojciechowską i Przemysława Kossakowskiego, ale po kilku tygodniach ujawniono, że to Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga poprowadzą poranne show TVN. Jak sobie radzą? Nie tylko widzowie postanowili to ocenić.

Piotr Kraśko o debiucie Agnieszki Woźniak-Starak i Ewy Drzyzgi w DD TVN

„Jak ja usłyszałam ten pomysł, to pomyślałam, że szanuję to. Ewa jest legendą tej stacji i świetną dziennikarką”, przyznała Agnieszka Woźniak-Starak po ogłoszeniu decyzji Edwarda Miszczaka. „To, co nas łączy, to ciekawość drugiego człowieka, a co nas dzieli – to się okaże”, dodała Ewa Drzyzga.

Panie po raz pierwszy powitały widzów w poniedziałek, 14 września, i jak się okazuje, na debiut tej pary prowadzących czekali nie tylko fani śniadaniówki, ale i znajomi dziennikarze. O ile widzowie DD TVN mieli różne opinie o nowym duecie, o tyle Piotr Kraśko nie ma wątpliwości, że to doskonała decyzja.

„Oglądałem dziewczyny i uważam, że są fantastyczne! Każda jest inna i wnosi coś zupełnie innego. I to, że jesteśmy inni jest dobre, bo wtedy jesteśmy siebie nawzajem ciekawi”, ocenił dziennikarz podczas rozmowy z portalem Fakt.

„Są też trzy silne rzeczy, które łączą Agnieszkę i Ewę – to ciekawość świata, pasja życia i szczerość, bo myślę, że żadna z nich nie zawaha się powiedzieć tego, co myśli. I to jest bezcenne w tej parze”, zaznaczył. „Ten duet już jest idealny, a będzie jeszcze lepiej!”, dodał.

Piotr Kraśko przeszedł do Faktów TVN w lipcu tego roku. „To wielki zaszczyt dołączyć do tak fantastycznej ekipy, którą od lat szczerze podziwiam. Wierzę, że to początek niezwykłej zawodowej przygody i najwspanialszego dziennikarskiego wyzwania”, mówił w rozmowie z portalem wirtualnemedia.pl. Przed tym był gospodarzem Faktów z zagranicy i współprowadził weekendowe wydania Dzień Dobry TVN. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Komu w drogę temu #dzieńdobrobus #polskajestpiękna @dziendobrytvn

Post udostępniony przez Ewa Drzyzga (@ewa_drzyzga)

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.