Samantha Fox
Fot. Getty Images
O NIEJ SIĘ MÓWI

Wokalistka Samantha Fox bierze ślub! Zaręczyła się z długoletnią partnerką

„Chcą spędzić resztę życia razem”

Ksenia Krasko 2 kwietnia 2020 19:55
Samantha Fox
Fot. Getty Images

Samantha Fox to brytyjska piosenkarka i prawdziwa gwiazda lat 80. O życiu prywatnym wykonawczyni legendarnego hitu Touch Me mówiło się wiele, aż sama wokalistka ucięła wszystkie spekulacje, przyznając w 2003 roku, że od kilku lat spotyka się z kobietą.

Samantha Fox narzeczona - jak wygląda?

Wokalistka najpierw pracowała jako modelka, ale gdy zdecydowała się na karierę muzyczną, szybko zdobyła uznanie fanów i krytyków. Była jedną z najczęściej fotografowanych kobiet w Wielkiej Brytanii, zaraz po księżnej Dianie i Margaret Thatcher. Kiedy album Samanthy Fox sprzedał się w ponad 30 milionach egzemplarzy, okrzyknięto ją światową gwiazdą.

O związkach piosenkarki często rozpisywała się prasa, aż w 2003 roku ujawniła prawdę w autobiografii. Pierwszą partnerką wokalistki była jej menedżerka Myra Stratton, z którą tworzyła szczęśliwy związek przez 16 lat. Stratton zmarła w 2015 roku, przegrywając walkę z chorobą nowotworową.

Kilka lat później Fox związała się z Lindą Olsen, a teraz potwierdziła, że planują ślub. „Są tak bardzo szczęśliwe, że chcą spędzić resztę życia razem. Są zakochane i chcą sformalizować swój związek”, wyznał przyjaciel pary w rozmowie z dziennikiem The Sun.

Uroczystość miała mieć miejsce w Essex, ale prawdopodobnie nie odbędzie się w zaplanowanym terminie ze względu na pandemię koronawirusa. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Samantha Fox (@samanthafoxofficial)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Samantha Fox (@samanthafoxofficial)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.