Weronika Kostyra 12 kwietnia 2017 06:55
1/13
Paulina Sykut-Jeżyna
Copyright @Instagram
1/13

Paulina Sykut-Jeżyna na początku grudnia ubiegłego roku urodziła swoje pierwsze dziecko, córkę Różę. czas mija jednak szybko i teraz cieszą się swoją pierwszą wiosną razem.

 

Paulina Sykut-Jeżyna z córeczką

 

Paulina po ciąży błyskawicznie wróciła do formy. Prezenterka wygląda tak młodo i zjawiskowo, że można się zastanawiać, czy jest mamą dziewczynki, czy jej starszą siostrą! Chwali się uroczymi zdjęciami z córeczką na Instagramie. Widać, że macierzyństwo sprawia jej wiele radości. We trójkę razem z tatką dziewczynki, Piotrem, podróżują, uprawiają sporty i chodzą na spacery. Jak piszą pod zdjęciami, "poznają świat".

 

Paulina Sykut-Jeżyna bardzo szybko wróciła też do pracy w programie "Taniec z gwiazdami", ale poza tym każdą wolną chwilę spędza z córką.

 

Zobaczcie galerię pełną słodkich zdjęć!

 

Zobacz także: Arciuch, Kukulska, Socha, Sykut-Jeżyna... niedawno zostały mamami, a już robią furorę na salonach!

11/13
Paulina Sykut-Jeżyna
Copyright @Instagram
11/13

12/13
Paulina Sykut-Jeżyna
Copyright @Instagram
12/13

13/13
Paulina Sykut-Jeżyna
Copyright @Instagram
13/13

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

WERONIKA ROSATI o życiu w Los Angeles i córce: „Moment, w którym zaczęło się moje drugie życie, to narodziny córki”. AGNIESZKA I PIOTR GŁOWACCY: Para popularnych aktorów, rodzice bliźniaków, opowiadają o „podwójnym” szczęściu i o dojrzewaniu do miłości. JOHN PORTER: Najsłynniejszy Walijczyk mieszkający od 46 lat w Polsce mówi: „Jestem lekkim socjopatą”. Dlaczego? Ponadto HISTORIE NIEZWYKŁYCH WIĘZI MATEK I CÓREK oraz opowieść o MEMPHIS, mieście bluesa, grilla i Presleya.