Weronika Kostyra 12 kwietnia 2017 06:55
1/13
Paulina Sykut-Jeżyna
Copyright @Instagram
1/13

Paulina Sykut-Jeżyna na początku grudnia ubiegłego roku urodziła swoje pierwsze dziecko, córkę Różę. czas mija jednak szybko i teraz cieszą się swoją pierwszą wiosną razem.

 

Paulina Sykut-Jeżyna z córeczką

 

Paulina po ciąży błyskawicznie wróciła do formy. Prezenterka wygląda tak młodo i zjawiskowo, że można się zastanawiać, czy jest mamą dziewczynki, czy jej starszą siostrą! Chwali się uroczymi zdjęciami z córeczką na Instagramie. Widać, że macierzyństwo sprawia jej wiele radości. We trójkę razem z tatką dziewczynki, Piotrem, podróżują, uprawiają sporty i chodzą na spacery. Jak piszą pod zdjęciami, "poznają świat".

 

Paulina Sykut-Jeżyna bardzo szybko wróciła też do pracy w programie "Taniec z gwiazdami", ale poza tym każdą wolną chwilę spędza z córką.

 

Zobaczcie galerię pełną słodkich zdjęć!

 

Zobacz także: Arciuch, Kukulska, Socha, Sykut-Jeżyna... niedawno zostały mamami, a już robią furorę na salonach!

11/13
Paulina Sykut-Jeżyna
Copyright @Instagram
11/13

12/13
Paulina Sykut-Jeżyna
Copyright @Instagram
12/13

13/13
Paulina Sykut-Jeżyna
Copyright @Instagram
13/13

Wideo

Piotr Trojan marzył o aktorstwie od dziecka. Lekarz powiedział mu, że nie ma na to żadnych szans...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDALENA BOCZARSKA: intrygująca i niezależna. Emocjonalna i zarazem twarda. Nam opowiada o rodzinie i swojej pasji podróżowania. MACIEJ MUSIAŁOWSKI: aktor i muzyk. Gdy przekroczył próg XVIII-wiecznego pałacu, zmieniło się jego życie… EWA EWART kręciła filmy dokumentalne o wojnach i katastrofach. Tym razem nakręciła poetycką opowieść o raku. ELŻBIETA ROMANOWSKA: od kiedy została prowadzącą program „Nasz nowy dom”, musi się mierzyć z niewyobrażalnym hejtem. PIOTR TROJAN o tym, jak introwertyk odnalazł się w trudnym świecie artystycznym. PODRÓŻE Z ITAKĄ I VIVĄ!: ponad 100 destynacji na całym świecie, ekskluzywne hotele, rajskie plaże. Z rodziną lub we dwoje. Co wybierzesz?