Weronika Kostyra 12 kwietnia 2017 06:55
1/13
Paulina Sykut-Jeżyna
Copyright @Instagram
1/13

Paulina Sykut-Jeżyna na początku grudnia ubiegłego roku urodziła swoje pierwsze dziecko, córkę Różę. czas mija jednak szybko i teraz cieszą się swoją pierwszą wiosną razem.

 

Paulina Sykut-Jeżyna z córeczką

 

Paulina po ciąży błyskawicznie wróciła do formy. Prezenterka wygląda tak młodo i zjawiskowo, że można się zastanawiać, czy jest mamą dziewczynki, czy jej starszą siostrą! Chwali się uroczymi zdjęciami z córeczką na Instagramie. Widać, że macierzyństwo sprawia jej wiele radości. We trójkę razem z tatką dziewczynki, Piotrem, podróżują, uprawiają sporty i chodzą na spacery. Jak piszą pod zdjęciami, "poznają świat".

 

Paulina Sykut-Jeżyna bardzo szybko wróciła też do pracy w programie "Taniec z gwiazdami", ale poza tym każdą wolną chwilę spędza z córką.

 

Zobaczcie galerię pełną słodkich zdjęć!

 

Zobacz także: Arciuch, Kukulska, Socha, Sykut-Jeżyna... niedawno zostały mamami, a już robią furorę na salonach!

11/13
Paulina Sykut-Jeżyna
Copyright @Instagram
11/13

12/13
Paulina Sykut-Jeżyna
Copyright @Instagram
12/13

13/13
Paulina Sykut-Jeżyna
Copyright @Instagram
13/13

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.