Paulina Sykut-Jeżyna
Fot. Zuza Krajewska/LAF
Z ŻYCIA GWIAZD

Paulina Sykut-Jeżyna jest w ciąży? Mąż gwiazdy skomentował doniesienia mediów 

Te słowa nie pozostawiają wątpliwości!

Damian Duda 15 czerwca 2018 19:15
Paulina Sykut-Jeżyna
Fot. Zuza Krajewska/LAF

Paulina Sykut-Jeżyna i Piotr Jeżyna wkrótce zostaną rodzicami? Takie informacje trafiły wczoraj  do mediów po tym, jak prezenterka opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie, na którym najbardziej spostrzegawczy fani zauważyli ciążowe krągłości.  Czy gwiazda Polsatu i jej mąż wkrótce powitają na świecie drugie dziecko? Mąż Pauliny Sykut-Jeżyny skomentował sensacyjne doniesienia portali plotkarskich.

Paulina Sykut-Jeżyna jest w drugiej ciąży?

Tak do dziś twierdzili niektórzy obserwatorzy gwiazdy. „Czyżby druga dzidzia, bo tak troszkę brzuszek się odznacza?”, „Gratulacje? 😍”, „Paulinko czy drugi raz mama w ciąży”, dopytywali fani prezenterki. Piotr Jeżyna w rozmowie z serwisem Pudelek.pl odniósł się do plotek. Mąż dziennikarki stanowczo zaprzeczył tym spekulacjom. „Paulina nie jest w drugiej ciąży, a te komentarze były tylko domysłami fanów’’, zdementował Jeżyna.

W maju 2012 roku Paulina Sykut-Jeżyna oraz Piotr Jeżyna wzięli udział w ekskluzywnej sesji zdjęciowej dla magazynu VIVA!. Pięknym fotografiom towarzyszyła intymna rozmowa, w której dziennikarka opowiedziała o wartości rodziny i swojej miłości do męża.

Czym można Ci zepsuć humor?

Paulina Sykut: Sama nie wiem, ale najskuteczniej robi to mój mąż, to jedyna osoba…

Z którą się liczysz.

Paulina Sykut: …I którą kocham najbardziej na świecie. Jak on potrafi mnie wkurzyć! Ja zresztą też tak na niego działam… ale to chyba dobrze.

Twój mąż zakochał się w Tobie, gdy usłyszał, jak śpiewasz?

Paulina Sykut: Poznał nas wspólny kolega. Spodobaliśmy się sobie od pierwszego wejrzenia. Moje pierwsze wrażenie: Ojej, jaki fajny chłopak. Jaki uśmiechnięty, inny od wszystkich. Fajnie się z nim rozmawiało. U niego też pojawił się błysk w oku, ale na tym się skończyło. Minęło parę lat… chyba zawsze wiedzieliśmy, że się sobie podobamy, ale zaczęło się niespodziewanie.

Piotr jest teraz Twoim menedżerem…

Paulina Sykut: Ma też własny biznes. Grunt to być razem. Nie wyobrażam sobie związku na odległość. On tam, ja tu.

Nie nabawił się z Twojego powodu kompleksów?

Paulina Sykut: Nie. Jest prawdziwym mężczyzną, który ma poczucie wolności. Spełnia się w pracy i w życiu prywatnym.

Piotra nikomu i za żadną cenę byś nie oddała.

Paulina Sykut: Nigdy… nikomu!

Paulina Sykut, Piotr Jeżyna, Viva! maj 2012
Fot. Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek/LAF

Paulina Sykut, Piotr Jeżyna, Viva! maj 2012
Fot. Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek/LAF

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.