Patrycja Markowska
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Związek Patrycji Markowskiej i Jacka Kopczyńskiego przechodzi kryzys?

„Bywa bardzo ciężko”

Redakcja VIVA! 2 sierpnia 2019 16:51
Patrycja Markowska
Fot. East News

Czy związek Patrycji Markowskiej i Jacka Kopczyńskiego przechodzi kryzys? Co jakiś czas w mediach pojawiają się  informacje na ten temat.  W jednym z wywiadów wokalistka opowiadała szczerze o burzliwej relacji z partnerem. „Jeśli dotknęlibyśmy punktu w którym trzeba byłoby się rozstać, to pewnie byśmy się rozstali”, zwierza się w rozmowie z Krzysztofem Ibiszem. Wówczas sięgnęli po pomoc terapeuty, by ratować swój związek. Jak dziś wygląda ich relacja?

Patrycja Markowska i Jacek Kopczyński: przechodzą kryzys?

Ostatnie lata były dla Patrycji Markowskiej trudnym okresem i prawdziwą lekcją dorosłości. ,,Poszliśmy na terapię. Nauczyła mnie, że gdy coś idzie nie tak, nie muszę się za to biczować. Nawet, jeśli popełnię błąd, mój świat się nie zawali", mówiła w jednym z wywiadów. Dzięki temu wokalistka poznała lepiej samą siebie. Patrycja Markowska i Jacek Kopczyński przechodzili przez różne sytuacje. Życie na pełnych obrotach, natłok obowiązków i stres niczego nie ułatwiało. Oboje mają wybuchowe charaktery, które również dają o sobie znać. Na szczęście udało im się pokonać wszelkie trudności. Są ze sobą już od trzynastu lat i doczekali się syna.

„Bywa bardzo ciężko, ale zawsze miałam takie poczucie, że mogę na Jacku polegać. I to dawało mi ogromną siłę. Wiedziałam, że to mężczyzna, który jest zwłaszcza w tych trudnych chwilach”, dodała w programie Demakijaż. Patrycja Markowska podkreślała, że o bliskość trzeba walczyć, a bycie  w długoletnim związku wcale nie jest łatwe, dlatego trzeba się troszczyć i chodzić na kompromisy.

Dlaczego temat kryzysu w ich związku znów pojawia się w mediach? Wszystko przez propozycję udziału w Ameryka Express, którą stacja TVN złożyła Patrycji Markowskiej. „Skusiła się, bo to dla niej szansa na koncerty i promocję, a za udział może dostać 70 tys. złotych”, zdradza informator Na żywo.  Podobno wokalistka chciałaby, by w tej wyprawie towarzyszył jej ukochany, ale tak się nie stanie.

„Jest aktorem, a nie celebrytą. Nie chce wystawiać prywatnego życia na pokaz. Zamierza się skoncentrować na pracy. Tym bardziej że właśnie dostał propozycję udziału w filmie 'Futro z misia'. Patrycja pojedzie prawdopodobnie z tatą lub przyjaciółką’, czytamy na łamach Na żywo.

Podobno po powrocie Patrycji planują prawdziwą wyprawę! „Obiecał Patrycji ich prywatną 'Europa Express'. Jest żeglarzem, więc w sierpniu, między jego planami zdjęciowymi, wybiorą się w rejs jachtem po Adriatyku”, zdradziła ich przyjaciółka. 

Patrycja Markowska o cieniach macierzyństwa i kariery
Fot. East News

Patrycja Markowska i Jacek Kopczyński na premierze spektaklu
Fot. East News

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA GROCHOLA i DOROTA SZELĄGOWSKA: matka i córka o tym, jak ich niełatwa kiedyś relacja zmieniała się i dojrzewała. Jaka jest dzisiaj? NATALIA NIEMEN, ANIA RUSOWICZ, KATARZYNA WODECKA-STUBBS z okazji zbliżającego się Wodecki Twist Festiwal córki legendarnych artystów otworzyły skarbiec swoich niezwykłych wspomnień. HENRYK GOŁĘBIEWSKI i FILIP ŁOBODZIŃSKI grali razem w kultowych filmach dla dzieci, ale ich drogi się rozeszły. Teraz znów się spotkali.