Patrycja Markowska
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Związek Patrycji Markowskiej i Jacka Kopczyńskiego przechodzi kryzys?

„Bywa bardzo ciężko”

Redakcja VIVA! 2 sierpnia 2019 16:51
Patrycja Markowska
Fot. East News

Czy związek Patrycji Markowskiej i Jacka Kopczyńskiego przechodzi kryzys? Co jakiś czas w mediach pojawiają się  informacje na ten temat.  W jednym z wywiadów wokalistka opowiadała szczerze o burzliwej relacji z partnerem. „Jeśli dotknęlibyśmy punktu w którym trzeba byłoby się rozstać, to pewnie byśmy się rozstali”, zwierza się w rozmowie z Krzysztofem Ibiszem. Wówczas sięgnęli po pomoc terapeuty, by ratować swój związek. Jak dziś wygląda ich relacja?

Patrycja Markowska i Jacek Kopczyński: przechodzą kryzys?

Ostatnie lata były dla Patrycji Markowskiej trudnym okresem i prawdziwą lekcją dorosłości. ,,Poszliśmy na terapię. Nauczyła mnie, że gdy coś idzie nie tak, nie muszę się za to biczować. Nawet, jeśli popełnię błąd, mój świat się nie zawali", mówiła w jednym z wywiadów. Dzięki temu wokalistka poznała lepiej samą siebie. Patrycja Markowska i Jacek Kopczyński przechodzili przez różne sytuacje. Życie na pełnych obrotach, natłok obowiązków i stres niczego nie ułatwiało. Oboje mają wybuchowe charaktery, które również dają o sobie znać. Na szczęście udało im się pokonać wszelkie trudności. Są ze sobą już od trzynastu lat i doczekali się syna.

„Bywa bardzo ciężko, ale zawsze miałam takie poczucie, że mogę na Jacku polegać. I to dawało mi ogromną siłę. Wiedziałam, że to mężczyzna, który jest zwłaszcza w tych trudnych chwilach”, dodała w programie Demakijaż. Patrycja Markowska podkreślała, że o bliskość trzeba walczyć, a bycie  w długoletnim związku wcale nie jest łatwe, dlatego trzeba się troszczyć i chodzić na kompromisy.

Dlaczego temat kryzysu w ich związku znów pojawia się w mediach? Wszystko przez propozycję udziału w Ameryka Express, którą stacja TVN złożyła Patrycji Markowskiej. „Skusiła się, bo to dla niej szansa na koncerty i promocję, a za udział może dostać 70 tys. złotych”, zdradza informator Na żywo.  Podobno wokalistka chciałaby, by w tej wyprawie towarzyszył jej ukochany, ale tak się nie stanie.

„Jest aktorem, a nie celebrytą. Nie chce wystawiać prywatnego życia na pokaz. Zamierza się skoncentrować na pracy. Tym bardziej że właśnie dostał propozycję udziału w filmie 'Futro z misia'. Patrycja pojedzie prawdopodobnie z tatą lub przyjaciółką’, czytamy na łamach Na żywo.

Podobno po powrocie Patrycji planują prawdziwą wyprawę! „Obiecał Patrycji ich prywatną 'Europa Express'. Jest żeglarzem, więc w sierpniu, między jego planami zdjęciowymi, wybiorą się w rejs jachtem po Adriatyku”, zdradziła ich przyjaciółka. 

Patrycja Markowska o cieniach macierzyństwa i kariery
Fot. East News

Patrycja Markowska i Jacek Kopczyński na premierze spektaklu
Fot. East News

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.