Chris Ducki, Marietta Witkowska, Hotel Paradise
Fot. Grzegorz Piekarski/TVN
O TYM SIĘ MÓWI

Oto laureaci show Hotel Paradise. Jacy są prywatnie Chris Ducki i Marietta Witkowska?

Para zdradziła, jak im się układa...

Rafał Kowalski 18 kwietnia 2020 10:53
Chris Ducki, Marietta Witkowska, Hotel Paradise
Fot. Grzegorz Piekarski/TVN

Za nami ostatnie emocje związane z pierwszą edycją programu Hotel Paradise. Produkcja TVN7 godnie zastąpiła Big Brothera i również podbiła serca widzów. Wczoraj telewizja wyemitowała finał show nagrywanego na rajskiej wyspie Bali. Laureatami zostali Marietta Witkowska i Krzysztof Chris Ducki. Co o nich wiemy? Okazuje się, że po programie para wciąż jest razem, a nawet… wspólnie zamieszkała!

Kim są Marietta Witkowska i Chris Ducki z Hotelu Paradise?

Zwyciężczyni Hotelu Paradise ma 24 lata i pochodzi w Warszawy. Przed udziałem w show Marietta Witkowska pracowała jako księgowa. Dziś przepiękna brunetka zachęca na swoim Instagramie do współprac influencerskich. Uczestniczka show uwielbia imprezować i podróżować, a w wolnych chwilach trenuje także krav magę oraz spędza czas na rozmowach ze swoją mamą, która jest muzułmanką.

Marietta była przed programem w dwóch poważnych relacjach, z czego jedną ocenia dziś jako toksyczną. Sama o sobie mówi, że w związkach jest długodystansowcem i interesuje ją tylko prawdziwa miłość. Chrisa 24-latka poderwała już na początku programu. Wiele osób kibicowało w finale właśnie im, bo jako jedyny byli parą przez cały czas trwania show.

Z kolei Krzysztof Chris Ducki ma 27 lat i przed programem mieszkał w Londynie. Pracował tam jako menedżer oraz instruktor w jednej z siłowni. Choć dużą część dnia zajmują mu ćwiczenia, uczestnik Hotelu Paradise podkreśla też, że lubi czytać. Poza Mariettą najważniejszymi osobami w jego życiu są mama i brat.

Chris Ducki, Marietta Witkowska, Hotel Paradise
Fot. Grzegorz Piekarski/TVN

Czy Marietta i Chris z Hotelu Paradise nadal są razem?

Wiele osób zastanawia się, czy związek zwycięzców show TVN7 nie był przypadkiem wykreowany na potrzeby show? Fanów pary uspokajamy, że nie. Po tym, jak zakochani podzielili się po równo nagrodą w wysokości 100 tysięcy złotych, wrócili do Warszawy i zamieszkali razem. „Żyje nam się super! Mogę z ręką na sercu powiedzieć, że świetnie się dogadujemy. I co ważne, praktycznie w ogóle się nie sprzeczamy. Ja od lat mieszkałem w Londynie i myślę, że teraz już na dobre dla Marietty przeprowadzę się do Warszawy. Bardzo podoba mi się to miasto i póki co planuję sobie życie tutaj”, powiedział Chris Ducki w rozmowie z Faktem.

Z kolei Marietta dodała, że ich rodziny bardzo ich dopingują. „Chris poznał już moją mamę. Bardzo się polubili! Ja również poznałam jego mamę,. Co prawda tylko na odległość, ale piszemy do siebie w internecie. Jestem pewna, że gdyby minione święta były normalne, spędzilibyśmy je w rodzinnym gronie. Zarówno moi, jak i Chrisa rodzice bardzo nam kibicują”, wyznała laureatka Hotelu Paradise w wywiadzie z Filipem Borowiakiem.

A na co zakochani przeznaczą 100 tysięcy złotych, które wygrali w programie TVN7? Okazuje się, że część kwoty pomoże zrealizować im wspólne marzenie – wakacje na Teneryfie. Te odbędą się tak szybko, jak tylko egzotyczne wycieczki będą możliwe i bezpieczne.

Serdecznie gratulujemy! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Chris 🌴 (@chris.hotelparadise.official)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.