Omenaa Mensah, VIVA! kwiecień 2015
Fot. Tomasz Tomkowiak
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Omenaa Mensah zaskoczyła fanów. Pogodynka podzieliła się zdjęciem z ciążowym brzuszkiem!

Gwiazda jest mamą dwójki dzieci

Rafał Kowalski 16 listopada 2018 20:55
Omenaa Mensah, VIVA! kwiecień 2015
Fot. Tomasz Tomkowiak

Omenaa Mensah jest jedną z tych mam, która postanowiła trzymać prywatność swoich dzieci dla siebie. Choć jeszcze kilka lat temu tak nie było. Z córeczką Vanessą pogodynka TVN wielokrotnie pokazywała się razem w mediach. Panie prowadziły nawet razem kulinarny program w telewizji. Jeśli zaś chodzi o drugą ciążę gwiazdy to zdjęć z tego okresu do tej pory nie widzieliśmy… Aż do dziś.

Zdjęcie Omeny Mensah w ciąży

Kiedy w zeszłym roku Omenaa Mensah zniknęła z telewizji na kilka miesięcy rozpoczęły się plotki o tym, że pogodynka spodziewa się dziecka. Gwieździe tę informację udało się jednak utrzymać w tajemnicy bardzo długo. Media dowiedziały się o porodzie maleństwo dopiero w styczniu, podczas gdy chłopiec o imieniu Vincent przyszedł na świat 16 listopada.

Dziś, w dniu jego pierwszych urodzin, prezenterka opublikowała zdjęcie, w którym pierwszy raz pokazuje ciążowy brzuszek. Pod fotografią możemy przeczytać wzruszające słowa. „16 listopada urodziny naszego Vincenta. Kiedy mój synek przychodzi na świat w międzynarodowy dzień tolerancji akceptacji i szacunku dla różnorodności, wiem ze od tego momentu jego obecność tu na ziemi zmieni bieg historii mojej i prawdziwie bliskich mi osób. Ten maleńki człowiek, który urodził się dokładnie rok temu wprowadził pewien nowy ład i porządek a jego uśmiech, spojrzenie czasami łzy jak to u małych dzieci innym razem pierwsze kroki, przytulanie, przybicie piątki czy tez nasza poranna codzienność sprawiają ze jestem najszczęśliwsza z zaszczytu bycia Twoja mama kochanie.) Wszystkiego cudownego kochany synku dla Ciebie z okazji pierwszych urodzin”, napisała Mensah.

Mamie i chłopcu życzymy mnóstwo, mnóstwo miłości. Mamy nadzieję, że że cały rozpoczynający się dziś dla Vincenta kolejny rok będzie dla wyjątkowy! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Omenaa Mensah (@omenaamensah)

Omenaa Mensah z córką Vanessą
Fot. Krzysztof Opalinski

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.