Olga Kalicka
Fot. Instagram @olgakalicka
Z ŻYCIA GWIAZD

„Wciąż z Maluszkiem się poznajemy”. Olga Kalicka pokazała pierwsze zdjęcie z synkiem!

Aktorka właśnie po raz pierwszy została mamą!

Gabriela Czernecka 24 stycznia 2019 15:14
Olga Kalicka
Fot. Instagram @olgakalicka

Olga Kalicka po raz pierwszy została mamą na początku stycznia. Młoda aktorka przywitała na świecie synka. Wspaniałą wiadomością podzieliła się z fanami Instagarama. Podobnie zrobił jej partner, Cezary. Jak młodzi rodzice radzą sobie w nowej sytuacji? Gwiazda właśnie dodała pierwsze zdjęcie z synkiem i tym wpisem rozwiała wszystkie wątpliwości!

Pierwsze zdjęcie Olgi Kalickiej z synem

Wiadomość o ciąży Olgi Kalickiej z pewnością zaskoczyła jej fanów. Aktorka stara się swoje życie prywatne trzymać z dala od mediów i jak do tej pory musimy przyznać, świetnie jej to wychodzi. Wraz z ogłoszeniem informacji o ciąży coraz częściej zaczęto przyglądać się działalności gwiazdy, ale i jej stylizacjom. Mimo to gwiazda Rodzinki.pl postanowiła nie zdradzać zbyt wielu szczegółów na temat maleństwa.

Jeszcze w październiku poinformowała jednak, że nie zamierza rezygnować z pracy: „Wszystkie role w życiu są bardzo ważne, bez wątpienia to połączę. Póki co skupiam się na pracy spektakle w teatrze kwadrat, praca na planie…”, powiedziała portalowi Jastrząb Post. Z kolei w programie Dwójki dodała, że jej prawdziwa ciąża szczęśliwie zbiegła się z tą serialową, co ułatwiło jej odrobinę zadanie. 

Im bliżej porodu, tym więcej informacji docierało jednak do mediów. Część z nich aktorka sama potwierdziła, tak jak było to choćby w przypadku wywiadu w programie Pytanie na śniadanie, gdzie wyjawiła, że termin porodu ma wyznaczony na styczeń. Jak jednak słusznie zauważyła, ostatecznie różnie to bywa: „Jeszcze trochę czasu pozostało, więc myślę, że to się wydarzy po Nowym Roku. Wszystko jest jednak możliwe, znamy różne historie”, przyznała.

Aktorka nie mogła doczekać się aż zostanie mamą. Zdaje sobie jednak sprawę, że nic nie będzie już takie samo. „Czuję się inaczej, bo to jednak stan totalnie wyjątkowy. Na pewno dużo, a właściwie całe życie się zmienia. (...) Wszystko się przewartościowuje”, dodała na wizji Olga Kalicka.

Mimo wielu spekulacji mediów na temat płci dziecka Olgi Kalickiej, aktorka Rodzinki.pl ostatecznie została mamą synka. „Już jest ♥ Bezgraniczna miłość od pierwszej chwili. Cześć synu!”, napisała na swoim Instagramie. Gwiazda unika pokazywania w sieci swojego życia prywatnego, ale przy tak wyjątkowej okazji, postanowiła zrobić wyjątek. Właśnie podzieliła się z internautami pierwszą fotografią swojego synka. 

„Dziękuję Wam za wszystkie wiadomości i gratulacje. U nas wszystko wspaniale. Przepraszam, ze tak mało wrzucam, ale wciąż się z Maluszkiem poznajemy i to mnie pochłania. Obiecuję za pare dni odpowiedzieć na Wasze pytania. Póki co wysyłamy duuuużo miłości”, napisała Olga na Instagramie.

Olga Kalicka jak do tej pory nie zdecydowała się jednak zdradzić imienia pociechy. Myślicie, że w najbliższym czasie wyjawi, jak nazwała synka? Zobaczcie ich wspólne zdjęcie!  

Olga Kalicka
Fot. Instagram @olgakalicka

Olga Kalicka
Fot. Instagram/Olga Kalicka, @olgakalicka

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.