Kasia Kowalska, Aleksandra Ola Kowalska, VIVA! sierpień 2018, 17/2018
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF Photo
O TYM JEST GŁOŚNO

Ola Kowalska wzięła ślub? Kasia Kowalska pokazała romantyczne zdjęcie: #CórkazMężem

Kim jest jej wybranek? Fani już gratulują!

Rafał Kowalski 2 sierpnia 2022 14:10
Kasia Kowalska, Aleksandra Ola Kowalska, VIVA! sierpień 2018, 17/2018
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF Photo

Kasia Kowalska i jej córka rzadko mówią o swoim życiu prywatnym, ale przy okazji wspólnych wakacji zrobiły wyjątek. Okazuje się, że 25-letniej entuzjastce projektowania ciuchów towarzyszył podczas rajskiego urlopu ukochany. Mama Oli Kowalskiej zasugerowała, że zakochani są już po ślubie!

Córka Oli Kowalskiej została żoną? Sugerujący hashtag z wakacji

Kasia Kowalska dba o bliskie i dobre relacje z każdym ze swoich dzieci. Rodzinne wakacje są już dla wokalistki tradycją. Na jeden z nich gwiazda wybrała się niedawno z ukochaną 25-letnią Olą. Żadna z pań nie relacjonowała szczegółów wyjazdu, ale chwilę temu na profilu piosenkarki pojawiły się dwa zdjęcia, które zachęciły internautów do gratulacji. „Ouuuu gratki!”; „Piękni oni”, to tylko niektóre z komentarzy.

„#TeściowaiZięć, #CórkazMężem”, dokładnie tak ulubienica kilku pokoleń podpisała fotografie z wakacji. Na pierwszej to Kasia Kowalska pozuje z partnerem córki, na drugim do obiektywu uśmiechają się Ola i jej ukochany. Użyte hashtagi sugerowały, że para wzięła wcześniej cichy ślub, dlatego pod postem zaroiło się od gratulacji!

Czy słusznych? Czekamy na konkretne potwierdzenie tej sprawy.

Polecamy też: Szokuje, zaskakuje, prowokuje. Kim jest córka Kasi Kowalskiej, którą porównuje się do Kylie Jenner?

Kim jest partner Oli Kowalskiej?

Obecny ukochany córki Kasi Kowalskiej ma na imię Adam i jest entuzjastą sportów wodnych. Na swoim profilu ma wiele zdjęć, na których widzimy go oddającego się swojej pasji. Dwudziestokilkulatek brał też niemal rok temu udział w zawodach Skrzydlaty Racibórz, w których - dzięki pilotowi sterowania - wykonywał zdalnie podniebne akrobacje latającym modelem szybowca. W konkursie zajął pierwsze miejsce.

Para nie opowiadała nigdy o łączącym ich uczuciu, ale jednocześnie nie unikała pokazywania się w sieci na wspólnych zdjęciach.

Życzymy dużo szczęścia! 

Czytaj także: Kasia Kowalska jako pierwsza polska gwiazda wystąpiła z dzieckiem na okładce. Jak wyglądają teraz?

Aleksandra Ola Kowalska, VIVA! sierpień 2018, 17/2018
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF Photo

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA w rozmowie o rzeczach fundamentalnych: rodzinie, miłości, szczerości, odwadze, dobroci, wyrozumiałości i wolności wyboru. JACEK ROZENEK: jak podniósł się po udarze, dlaczego mówi, że żyje „na potrójnym haju”, i dlaczego nie wierzy już w miłość? ANNA WYSZKONI po pięciu latach przerwy wraca z nową płytą. Nam opowiada, co się z nią wtedy działo. WOJCIECH MANN mówi: „Nie uważam, żebym był nietuzinkowy. Po prostu mi się trochę udało, że trafiłem do radia…”.