Big Brother logo
Fot. Materiały prasowe
O TYM SIĘ MÓWI

Nowa edycja Big Brothera zbliża się wielkimi krokami. Znamy datę premiery!

Nastąpiły spore zmiany w produkcji...

Gabriela Czernecka 16 sierpnia 2019 10:48
Big Brother logo
Fot. Materiały prasowe

Kolejna edycja Big Brothera już niebawem. Program powrócił po jedenastu latach i w ekspresowym tempie stał się hitem stacji TVN7. Jak podawały kilka tygodni temu wirtualnemedia.pl program Big Brother, który był pokazywany codziennie od 17 marca do 16 czerwca bieżącego roku o godz. 20:00, gromadził średnio 758 tysięcy widzów, ale pierwszy odcinek Big Brothera obejrzało aż 2,23 mln osób. Nic dziwnego, że stacja zdecydowała się ruszyć z kolejną edycją. W tej zajdą jednak spore zmiany...

Kiedy nowa edycja Big Brothera?

Jak podają wirtualnemedia.pl, nowa edycja Big Brothera już jesienią 2019! Program powrócił po jedenastu latach i niemal natychmiast podbił serca polskiej publiczności. Zdobył nie tylko dużą widownię i zarobił dla telewizji mnóstwo pieniędzy, ale i połączył ze sobą ludzi. Mowa o uczestnikach, z których zarówno Angelika i Igor, jak i Madzia i Oleh próbują po wyjściu z Domu Wielkiego Brata być razem. Skoro program cieszył się taką popularnością, naturalnie postanowiono ruszyć z kolejną edycją. Ta pojawi się na naszych telewizorach już jesienią.

Magda Wójcik
Fot. KAMIL PIKLIKIEWICZ/Dzien Dobry TVN/East News

Jak informuje serwis wirtualnemedia.pl, pierwszy odcinek Big Brothera zostanie wyemitowany już 13 września o godzinie 20.00. Widzowie po raz kolejny przez trzy miesiące będą mieli okazję śledzić losy uczestników Wielkiego Brata. Okazuje się, że stacja szykuje sporą zmianę w emisji nowej edycji show. Odcinki, w których kolejni uczestnicy będą wychodzić z domu Wielkiego Brata nie będą już pokazywane w niedzielę! Na jaki dzień tygodnia zostały więc przeniesione odcinki Big Brother Arena?

Jak podają wirtualnemedia.pl program Big Brother będzie teraz emitowany w piątki na TVN7, ale show pokazane zostanie także na głównej antenie TVN.  Widzowie w każdą niedzielę o godzinie 18:00 będą mogli zobaczyć tam Big Brother Tydzień

Big Brother 2 - uczestnicy i prowadzący

Jak na razie na temat uczestników wiadomo tylko tyle, że do domu Wielkiego Brata wejdzie Karolina Włodarska, którą mieliśmy okazję poznać już podczas jednego z finałowych odcinków poprzedniej edycji show. Sporym zainteresowaniem cieszą się jednak także prowadzący Big Brother. Ostatnio w stacji TVN były małe roszady i pojawiło się kilka nowym twarzy. Szczególnym zmianom poddano skład prowadzących Dzień Dobry TVN. Przypomnijmy, że z porannym programem TVN'u pożegnała się Magda Mołek i Marci Meller.

Obecnie skład prowadzących Dzień Dobry TVN prezentuje się następująco: Anna Kalczyńska, Kinga Burzyńska, Anna Wendzikowska, Katarzyna Jaroszyńska, Barbara Pasek, Katarzyna Olubińska, Gabi Drzewiecka, Piotr Kraśko, Andrzej Sołtysik, Filip Chajzer, Piotr Wojtasik i Marcin Sawicki. Dla części z nich będzie to debiut w nowej roli. Wiadomo także, że niektóre wydania poprowadzą doskonale znani i sprawdzeni dziennikarze. Poprzednią edycję Big Brothera mieli okazję prowadzić Agnieszka Woźniak-Starak, Bartek Jędrzejak, Filip Chajzer i Małgorzata Ohme. Biorąc pod uwagę tyle nowych twarzy w stacji,  z pewnością w kwestii prowadzącego bądź prowadzącej nową edycję Big Brother czeka nas spora niespodzianka! A Wy, będziecie oglądać nową odsłonę Big Brothera?

Magda Wójcik, finalistka Big Brothera
Fot. Beata Zawadzka/East News

Dom Wielkiego Brata, Big Brother
Fot. Screen player.pl

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.