Adele
Fot. EastNews
O TYM SIĘ MÓWI

Adele nie jest już singielką! Po rozstaniu z mężem artystka znalazła nową miłość...

To 37-letni... raper!

Rafał Kowalski 1 października 2019 11:51
Adele
Fot. EastNews

Siedem lat partnerstwa i dwa małżeństwa – tylko tyle przetrwał związek Adele i Simona Koneckiego, z którym wokalistka ma synka Angelo. „Adele i jej partner są w separacji. Są zdecydowani wspólnie i w miłości wychowywać swojego syna. Jak zawsze, proszą o uszanowanie ich prywatności. Dalszych komentarzy nie będzie”, tak brzmiało oświadczenie zamieszczone w kwietniu w mediach społecznościowych artystki. 31-latka pozbierała się już po rozstaniu i ma… nową miłość. Kto to?!

Z kim jest Adele? Zdjęcia

Zagraniczne media podają, że nowym obiektem westchnień popularnej Brytyjki jest czarnoskóry raper Skepta. 37-latek tak jak Adele pochodzi z Tottenham, a także również jest po świeżo zakończonym związku, z którego ma dziecko. Informator The Sun doniósł, że piosenkarka bawiła się niedawno w Londynie na urodzinach muzyka. „Adele i Skepta wspierają się bardzo mocno po tym, jak oboje zerwali ze swoimi partnerami. Mają bliską więź ze sobą i zdecydowanie wiele ich łączy”, czytamy w tabloidzie.

Przyjaciele gwiazdy mieli też przekazać dziennikarzom, że Skepta to idealny materiał na partnera na całe życie. „Spędzają ze sobą coraz więcej czasu. Niektórzy znajomi mają nadzieję i trochę przewidują, że będą oficjalnie ze sobą pewnego dnia. Byliby świetną parą […] Oboje lubią prywatność i chcą, żeby tak pozostało. Poświęcają się przede wszystkim swoim dzieciom”, mówi źródło The Sun.

Sam Skepta, który w przeszłości umawiał się m.in. z Naomi Campbell,  nie ukrywa zauroczenia piosenkarką. W wywiadach przyznawał się do tego, że ma z Adele stały kontakt. Wokalistka umieściła nawet zdjęcie rapera w sieci, a ten odpisał w komentarzu, że ją kocha…

Jeśli wszystkie informacje są prawdą to cieszymy się, że Adele znów jest szczęśliwa. Jesteśmy też bardzo ciekawi czy związek z raperem będzie miał wpływ na nową płytę Brytyjki. Pierwszy singiel ma pojawić się już pod koniec roku… 

smutna Adele
Fot. Getty Images

Skepta

Skepta
Fot. EastNews

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!