Adele
Fot. EastNews
O TYM SIĘ MÓWI

Adele nie jest już singielką! Po rozstaniu z mężem artystka znalazła nową miłość...

To 37-letni... raper!

Rafał Kowalski 1 października 2019 11:51
Adele
Fot. EastNews

Siedem lat partnerstwa i dwa małżeństwa – tylko tyle przetrwał związek Adele i Simona Koneckiego, z którym wokalistka ma synka Angelo. „Adele i jej partner są w separacji. Są zdecydowani wspólnie i w miłości wychowywać swojego syna. Jak zawsze, proszą o uszanowanie ich prywatności. Dalszych komentarzy nie będzie”, tak brzmiało oświadczenie zamieszczone w kwietniu w mediach społecznościowych artystki. 31-latka pozbierała się już po rozstaniu i ma… nową miłość. Kto to?!

Z kim jest Adele? Zdjęcia

Zagraniczne media podają, że nowym obiektem westchnień popularnej Brytyjki jest czarnoskóry raper Skepta. 37-latek tak jak Adele pochodzi z Tottenham, a także również jest po świeżo zakończonym związku, z którego ma dziecko. Informator The Sun doniósł, że piosenkarka bawiła się niedawno w Londynie na urodzinach muzyka. „Adele i Skepta wspierają się bardzo mocno po tym, jak oboje zerwali ze swoimi partnerami. Mają bliską więź ze sobą i zdecydowanie wiele ich łączy”, czytamy w tabloidzie.

Przyjaciele gwiazdy mieli też przekazać dziennikarzom, że Skepta to idealny materiał na partnera na całe życie. „Spędzają ze sobą coraz więcej czasu. Niektórzy znajomi mają nadzieję i trochę przewidują, że będą oficjalnie ze sobą pewnego dnia. Byliby świetną parą […] Oboje lubią prywatność i chcą, żeby tak pozostało. Poświęcają się przede wszystkim swoim dzieciom”, mówi źródło The Sun.

Sam Skepta, który w przeszłości umawiał się m.in. z Naomi Campbell,  nie ukrywa zauroczenia piosenkarką. W wywiadach przyznawał się do tego, że ma z Adele stały kontakt. Wokalistka umieściła nawet zdjęcie rapera w sieci, a ten odpisał w komentarzu, że ją kocha…

Jeśli wszystkie informacje są prawdą to cieszymy się, że Adele znów jest szczęśliwa. Jesteśmy też bardzo ciekawi czy związek z raperem będzie miał wpływ na nową płytę Brytyjki. Pierwszy singiel ma pojawić się już pod koniec roku… 

smutna Adele
Fot. Getty Images

Skepta

Skepta
Fot. EastNews

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA GROCHOLA i DOROTA SZELĄGOWSKA: matka i córka o tym, jak ich niełatwa kiedyś relacja zmieniała się i dojrzewała. Jaka jest dzisiaj? NATALIA NIEMEN, ANIA RUSOWICZ, KATARZYNA WODECKA-STUBBS z okazji zbliżającego się Wodecki Twist Festiwal córki legendarnych artystów otworzyły skarbiec swoich niezwykłych wspomnień. HENRYK GOŁĘBIEWSKI i FILIP ŁOBODZIŃSKI grali razem w kultowych filmach dla dzieci, ale ich drogi się rozeszły. Teraz znów się spotkali.