LP, Lost on you, nowa płyta
Fot. Materiały prasowe
ZE ŚWIATA MUZYKI

LP wydała płytę! Czy album autorki hitu „Lost on You” będzie bestsellerem? Kiedy artystka wystąpi w Polsce?

Konrad Szczęsny 10 grudnia 2016 07:45
LP, Lost on you, nowa płyta
Fot. Materiały prasowe

LP przebojem wkroczyła na salony. Choć wcześniej pracowała z czołowymi światowymi artystami, takimi jak Cher i Rihanna, dziś jej hit „Lost On You” jest zaliczany do najchętniej granych w rozgłośniach radiowych piosenek. 9 grudnia na rynku ukazał się jej czwarty album. A już 12 i 13 grudnia wystąpi na koncertach w Polsce!

 

Polecamy też: Bez niej o sukces trudno byłoby Rihannie i Cher. Dziś bilety na koncerty LP znikają w minutę

Nowy album LP

Dziś premiera albumu jednej z najzdolniejszych piosenkarek młodego pokolenia. LP, a właściwie Laura Pergolizzi – bo o niej mowa – tym razem proponuje słuchaczom wydawnictwo zatytułowane „Lost on You” - nawiązujące do jej największego przeboju, który był hitem tego lata. Oprócz utworów znanych z minialbumu „Death Valley” (m.in. „Muddy Waters” i „Lost On You”), na płycie znalazło się 5 nowych nagrań!

 

Album „LOST ON YOU” dostępny jest na CD, winylu oraz w specjalnym, kolekcjonerskim boxie (CD+winyl+torba z logo LP)

 

„Lost On You” został wyprodukowana przez Mike’a Del Rio oraz PJ Bianco. W tworzeniu utworów wspomógł LP długoletni współpracownik, Nate Campany. Materiał powstawał w trudnym dla wokalistki okresie – po rozpadzie jej związku. Być może dlatego na krążku jest dużo tekstów nawiązujących do tej szczególnej sytuacji osobistej. Jednak nie cała płyta jest przejmującym opłakiwaniem złamanego serca – to również pełna nadziei, radosna celebracja miłości i samoakceptacji.

 

Singiel „LOST ON YOU” to bezapelacyjnie jeden z największych przebojów 2016 roku – singiel dotarł do #1 miejsca iTunes aż w 17 krajach, a także do #4 miejsca globalnej listy Shazam! W Polsce singiel zdobył szczyty wszystkich najważniejszych list: #1 Airplay Chart, #1 iTunes, #1 Shazam, #1 Tidal…

 

LP - koncerty w Polsce

W najbliższym tygodniu LP wystąpi na dwóch koncertach w Polsce: w Warszawie (12.12) i w Poznaniu (13.12). Ten pierwszy jest już zresztą od kilku tygodni wyprzedany!

 

Polecamy też: Stęskniliście się? Lady Gaga powraca z nową płytą. Przypominamy jej najbardziej szalone kreacje!

TAGI #Rihanna #Cher #LP

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…