LP, Lost on you, nowa płyta
Fot. Materiały prasowe
ZE ŚWIATA MUZYKI

LP wydała płytę! Czy album autorki hitu „Lost on You” będzie bestsellerem? Kiedy artystka wystąpi w Polsce?

Konrad Szczęsny 10 grudnia 2016 07:45
LP, Lost on you, nowa płyta
Fot. Materiały prasowe

LP przebojem wkroczyła na salony. Choć wcześniej pracowała z czołowymi światowymi artystami, takimi jak Cher i Rihanna, dziś jej hit „Lost On You” jest zaliczany do najchętniej granych w rozgłośniach radiowych piosenek. 9 grudnia na rynku ukazał się jej czwarty album. A już 12 i 13 grudnia wystąpi na koncertach w Polsce!

 

Polecamy też: Bez niej o sukces trudno byłoby Rihannie i Cher. Dziś bilety na koncerty LP znikają w minutę

Nowy album LP

Dziś premiera albumu jednej z najzdolniejszych piosenkarek młodego pokolenia. LP, a właściwie Laura Pergolizzi – bo o niej mowa – tym razem proponuje słuchaczom wydawnictwo zatytułowane „Lost on You” - nawiązujące do jej największego przeboju, który był hitem tego lata. Oprócz utworów znanych z minialbumu „Death Valley” (m.in. „Muddy Waters” i „Lost On You”), na płycie znalazło się 5 nowych nagrań!

 

Album „LOST ON YOU” dostępny jest na CD, winylu oraz w specjalnym, kolekcjonerskim boxie (CD+winyl+torba z logo LP)

 

„Lost On You” został wyprodukowana przez Mike’a Del Rio oraz PJ Bianco. W tworzeniu utworów wspomógł LP długoletni współpracownik, Nate Campany. Materiał powstawał w trudnym dla wokalistki okresie – po rozpadzie jej związku. Być może dlatego na krążku jest dużo tekstów nawiązujących do tej szczególnej sytuacji osobistej. Jednak nie cała płyta jest przejmującym opłakiwaniem złamanego serca – to również pełna nadziei, radosna celebracja miłości i samoakceptacji.

 

Singiel „LOST ON YOU” to bezapelacyjnie jeden z największych przebojów 2016 roku – singiel dotarł do #1 miejsca iTunes aż w 17 krajach, a także do #4 miejsca globalnej listy Shazam! W Polsce singiel zdobył szczyty wszystkich najważniejszych list: #1 Airplay Chart, #1 iTunes, #1 Shazam, #1 Tidal…

 

LP - koncerty w Polsce

W najbliższym tygodniu LP wystąpi na dwóch koncertach w Polsce: w Warszawie (12.12) i w Poznaniu (13.12). Ten pierwszy jest już zresztą od kilku tygodni wyprzedany!

 

Polecamy też: Stęskniliście się? Lady Gaga powraca z nową płytą. Przypominamy jej najbardziej szalone kreacje!

TAGI #Rihanna #Cher #LP

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?