Brad Pitt, Elle Macpherson, Sienna Miller
Fot. East News
ZE ŚWIATA GWIAZD

Brada Pitta szuka nowej miłości? Aktora widziano na randkach z Elle Macpherson i Sienną Miller!

Weronika Kostyra 28 czerwca 2017 06:30
Brad Pitt, Elle Macpherson, Sienna Miller
Fot. East News

Brad Pitt stara się ułożyć sobie życie na nowo po dramatycznych wydarzeniach ostatniego roku – rozpadło się jego małżeństwo z Angeliną Jolie, przyznał się też do problemów z alkoholem i chodzi na terapię. Nic dziwnego, że skoro najpiękniejsza para Hollywood jest znowu do wzięcia, obojgu przypisuje się liczne romanse. Mówiono m.in., że to romans Brada z Marion Cotillard był przyczyną rozwodu. Dopiero po czasie wyszło na jaw, że głównym winowajcą był alkohol i zachowanie uzależnionego Brada. Później aktor przekonywał, że chce odzyskać życiową równowagę, dlatego poświęca się swoim pasjom i nie myśli póki co o chodzeniu na randki, a już na pewno nie chce znowu zakładać rodziny. Im więcej czasu jednak upływa, tym częściej mówi się o jego nowych związkach i to nie jednym!

Romanse Brada Pitta

Najnowsze doniesienia mówią o dwóch kandydatkach do pocieszania Brada po trudnych przeżyciach. Jedną z nich jest modelka Elle Macpherson. Widziano ją niedawno na randce z Bradem, podczas której flirtowali ze sobą.

„Było zdecydowanie widać, że są ze sobą blisko, jak para na intymnej randce. Ona ciągle dotykała jego ramienia i zarzucała mu na nie włosy. Ostro flirtowali”, podaje „New Idea”.

Modelka właśnie rozwiodła się ze zdradzającym ją mężem-miliarderem, Jeffreyem Sofferem, po czterech latach małżeństwa. W ramach podziału majątku otrzymała 53 miliony dolarów i willę w Miami. Rzecznik Brada Pitta zaprzecza jednak sugestiom, że spotkanie miało charakter randki.

Drugą gwiazdą, którą łączy się z aktorem jest Sienna Miller. Plotki na ten temat pojawiły się już w kwietniu, ale wtedy Sienna ostro temu zaprzeczyła. Teraz widziano ją razem z Bradem na festiwalu muzycznym, Glastonbury 2017 w Wielkiej Brytanii. Według The Sun spędzili ze sobą bardzo dużo czasu i wyglądało na to, że są ze sobą blisko. Dobrze czuli się w swoim towarzystwie:

„Brad i Sienna nie mogli oderwać od siebie rąk, dotykali się i głaskali, jak tylko mieli taką możliwość. Wyglądali na bardzo sobie bliskich. Brad pojawił się na polu około 3 nad ranem, by spotkać się z Sienną po tym, jak imprezowała z ich wspólnymi znajomymi Bradley’em Cooperem i Noelem Gallagherem w barze w strefie VIP”, powiedział informator.

Sienna Miller był wcześniej w długim i skomplikowanym związku z Judem Law, spotykała się też Leonardo DiCaprio, Danielem Craigiem czy Haydenem Christensenem. Czekamy na potwierdzenie, który ze związków okaże się prawdziwy i ma szanse przetrwać…

Zobacz także: Kim są bracia i siostry znanych gwiazd? Czy są do nich podobni, czy wręcz przeciwnie?

Wideo

Piotr Trojan marzył o aktorstwie od dziecka. Lekarz powiedział mu, że nie ma na to żadnych szans...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDALENA BOCZARSKA: intrygująca i niezależna. Emocjonalna i zarazem twarda. Nam opowiada o rodzinie i swojej pasji podróżowania. MACIEJ MUSIAŁOWSKI: aktor i muzyk. Gdy przekroczył próg XVIII-wiecznego pałacu, zmieniło się jego życie… EWA EWART kręciła filmy dokumentalne o wojnach i katastrofach. Tym razem nakręciła poetycką opowieść o raku. ELŻBIETA ROMANOWSKA: od kiedy została prowadzącą program „Nasz nowy dom”, musi się mierzyć z niewyobrażalnym hejtem. PIOTR TROJAN o tym, jak introwertyk odnalazł się w trudnym świecie artystycznym. PODRÓŻE Z ITAKĄ I VIVĄ!: ponad 100 destynacji na całym świecie, ekskluzywne hotele, rajskie plaże. Z rodziną lub we dwoje. Co wybierzesz?