Magda Gessler, VIVA! grudzień 2017
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO
O TYM JEST GŁOŚNO

Co z kolejnymi odcinkami Kuchennych rewolucji? Magda Gessler zdradziła prawdę

Plany telewizji pokrzyżował koronawirus

Rafał Kowalski 2 kwietnia 2020 10:58
Magda Gessler, VIVA! grudzień 2017
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

Kuchenne rewolucje obchodzą w tym roku 10. urodziny. W ciągu tego czasu Magda Gessler zrealizowała aż 300 odcinków hitowego show TVN. Niestety, mimo że kolejne przygody restauratorów zostały już nagrane, nie zobaczymy ich na razie na antenie. Od dziś telewizja będzie emitować powtórki najlepszych odcinków show. Skąd ta decyzja?

Magda Gessler o powodach zawieszenia Kuchennych rewolucji

Gwiazda stacji TVN kilkukrotnie została zapytana w ostatnim czasie o to, czy w związku z koronawirusem zmieni się coś w emisji nowych Kuchennych rewolucji. Wielu fanów programów wierzyło, że nie, ponieważ odcinki 21. sezonu zostały już przecież nagrane. Niestety, prawda jest inna i widzowie nie zobaczą premierowych perypetii właścicieli restauracji. Magda Gessler wyjaśniła, dlaczego. „Kuchenne rewolucje to nie jest tylko telewizyjne show. Pamiętajmy, że to przede wszystkim program społeczny. Nie ma sensu pokazywać kolejnych odcinków, jeśli po ich emisji nie da się odwiedzić danej restauracji. Program ma pomagać ich właścicielom – nie tylko dzięki mnie na planie, ale i realnie poprzez nowych klientów”, zdradziła prowadząca program na czacie przeprowadzonym przez Agatę Młynarską.

Niestety, choć produkcja zaplanowała już nagrania 22. Serii Kuchennych rewolucji, i one oczywiście zostały odwołane. „Jesteśmy uzależnieni od obecnej sytuacji i do niej podporządkowujemy swoje działania. Zachowanie bezpieczeństwa jest dla nas priorytetem”, powiedziała Magda Gessler w rozmowie z Plejadą.pl.

Fanów programu zapraszamy przed ekrany dziś o 21:30 – być może nie widzieliście jeszcze odcinka z Trzebinii, który dziś będzie powtarzany? 

Magda Gessler, Viva! grudzień 2010
Fot. Olga Majrowska

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.