Natalie Imbruglia
Fot. East News
Z ŻYCIA GWIAZD

Natalie Imbruglia spodziewa się pierwszego dziecka!

Piosenkarka nie ukrywa, jak bardzo jest szczęśliwa

Ksenia Krasko 26 lipca 2019 11:57
Natalie Imbruglia
Fot. East News

Natalie Imbruglia podzieliła się wspaniałą wiadomością na swoim profilu na Instagramie! Piosenkarka opublikowała zdjęcie, którym potwierdza, że ​​spodziewa się swojego pierwszego dziecka.

Natalie Imbruglia spodziewa się dziecka

44-letnia Natalie Imbruglia postawiła na szczerość, i otwarcie wyznała fanom, że ​​aby zajść w ciążę, zastosowała metodę in vitro. „Jak możecie zobaczyć na zdjęciu... Muszę coś ogłosić. Nie, nie połknęłam arbuza! Czekam na narodziny mojego pierwszego dziecka jesienią. Dla tych, którzy mnie dobrze znają, nie jest tajemnicą, że chciałam tego od wielu lat i cieszę się, że stało się to możliwe dzięki procedurze IVF (in vitro - przyp. red.) i dawcy nasienia – nic więcej nie powiem publicznie. Jestem bardzo podekscytowana nową przygodą w moim życiu... Wydałam nowy album i zostanę mamą!”, poinformowała szczęśliwa Natalie.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

I’m very happy to announce that I have just signed a record deal with BMG!! What an AMAZING team. I have been busy writing for the past year and a half and can’t wait to share these new songs with you all!!!! And as you can see from the pic.. there is another announcement... (no I haven’t swallowed a watermelon). I’m expecting my first child this Autumn. For those of you that know me, this has been something I have wanted for a very long time and I’m blessed that this is possible with the help of IVF and a sperm donor-I won’t be saying anything more on that publicly. I’m so excited about this next adventure... a new album and I’m going to be a mum! 🎶🤰🏻🎉😍❤️✨

Post udostępniony przez natalie_imbruglia (@natalie_imbruglia)

Natalie Imbruglia, ciąża
Fot. instagram.com/natalie_imbruglia/

Wielbiciele piosenkarki natychmiast zaczęli jej gratulować i wyrazili przekonanie, że Imbruglia będzie wspaniałą matką. „Świetna wiadomość, Natalie!”, „Gratuluję wszystkich radosnych wydarzeń w życiu!”, „Niesamowite! Gratulacje!”, czytamy w komentarzach.

Natalie Imbruglia zrobiła karierę muzyczną pod koniec lat 90. i znana jest ze swoich hitów Torn oraz Big Mistake. Zagrała też w serialu Sąsiedzi oraz filmie Johnny English. O jej życiu osobistym wiadomo niewiele, ponieważ artystka nigdy o nim nie opowiadała. W prasie pojawiały się pogłoski, że spotyka się z Davidem Schwimmerem, gwiazdą serialu Przyjaciele, a potem miała być w krótkim związku z Lennym Kravitzem. W 2003 roku wyszła za mąż za wokalistę zespołu Silverchair, Daniela Johnsa, ale w 2008 roku para złożyła pozew o rozwód. Od tej pory piosenkarka pilnie strzeże swojej prywatności.

Gratulujemy! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez natalie_imbruglia (@natalie_imbruglia)

allOnS_aff493160.jpg

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…