Natalia Vodianova
Fot. East News
Z ŻYCIA GWIAZD

Natalia Vodianova pozuje z młodszą siostrą! Jest dla niej kimś wyjątkowym...

Modelka opublikowała poruszające zdjęcie

Redakcja VIVA! 29 listopada 2019 09:40
Natalia Vodianova
Fot. East News

Supermodelka Natalia Vodianova ma dwie młodsze siostry – Kristinę i Oksanę, o której często opowiada, ponieważ dziewczyna cierpi na autyzm i porażenie mózgowe. Gwiazda wybiegów nie ukrywa, że to właśnie ona skłoniła ją do utworzenia fundacji charytatywnej The Naked Heart Foundation.

Natalia Vodianova z siostrą

Natalia Vodianova dba o ciepłe relacje z rodziną. Najmłodsza z sióstr, Kristina, mieszka w Londynie, dlatego często odwiedza modelkę w Paryżu. Oksana wraz z mamą zostały w Niżnym Nowogrodzie – widują się znacznie rzadziej.

Modelka nigdy nie ukrywała prawdy o swojej rodzinie, jednak cały świat poznał Oksanę dopiero po nieprzyjemnym incydencie sprzed kilkunastu miesięcy. Wtedy dziewczynę wyproszono z jednej z kawiarni, sugerując, że jej niepełnosprawność przeszkadza innym gościom tego lokalu.

Vodianova w ostrych słowach zareagowała na takie potraktowanie młodszej siostry. Nagłośniła sprawę w mediach oraz na swoich portalach społecznościowych. Właścicielka kawiarni przeprosiła za nieprzyjemną sytuację, jednak fani modelki jeszcze przez długi czas bojkotowali to miejsce.

Niedawno Natalia Vodianova opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie z Oksaną i złożyła jej wzruszające życzenia z okazji urodzin. „Wszystkiego najlepszego, moja bardzo wyjątkowa pod każdym względem siostro”, czytamy.

„Jestem wdzięczna, że urodziłam się w tej samej rodzinie, co ten piękny, silny anioł, który zawsze inspirował mnie do tego, aby starać się widzieć tylko to, co najlepsze w ludziach i na świecie”, dodała modelka. „Dziękuję za wszystko!”. 

Natalia Vodianova
Fot. Natalia Vodianova/Instagram

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…