Natalia Vodianova
Fot. East News
Z ŻYCIA GWIAZD

Natalia Vodianova pozuje z młodszą siostrą! Jest dla niej kimś wyjątkowym...

Modelka opublikowała poruszające zdjęcie

Redakcja VIVA! 29 listopada 2019 09:40
Natalia Vodianova
Fot. East News

Supermodelka Natalia Vodianova ma dwie młodsze siostry – Kristinę i Oksanę, o której często opowiada, ponieważ dziewczyna cierpi na autyzm i porażenie mózgowe. Gwiazda wybiegów nie ukrywa, że to właśnie ona skłoniła ją do utworzenia fundacji charytatywnej The Naked Heart Foundation.

Natalia Vodianova z siostrą

Natalia Vodianova dba o ciepłe relacje z rodziną. Najmłodsza z sióstr, Kristina, mieszka w Londynie, dlatego często odwiedza modelkę w Paryżu. Oksana wraz z mamą zostały w Niżnym Nowogrodzie – widują się znacznie rzadziej.

Modelka nigdy nie ukrywała prawdy o swojej rodzinie, jednak cały świat poznał Oksanę dopiero po nieprzyjemnym incydencie sprzed kilkunastu miesięcy. Wtedy dziewczynę wyproszono z jednej z kawiarni, sugerując, że jej niepełnosprawność przeszkadza innym gościom tego lokalu.

Vodianova w ostrych słowach zareagowała na takie potraktowanie młodszej siostry. Nagłośniła sprawę w mediach oraz na swoich portalach społecznościowych. Właścicielka kawiarni przeprosiła za nieprzyjemną sytuację, jednak fani modelki jeszcze przez długi czas bojkotowali to miejsce.

Niedawno Natalia Vodianova opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie z Oksaną i złożyła jej wzruszające życzenia z okazji urodzin. „Wszystkiego najlepszego, moja bardzo wyjątkowa pod każdym względem siostro”, czytamy.

„Jestem wdzięczna, że urodziłam się w tej samej rodzinie, co ten piękny, silny anioł, który zawsze inspirował mnie do tego, aby starać się widzieć tylko to, co najlepsze w ludziach i na świecie”, dodała modelka. „Dziękuję za wszystko!”. 

Natalia Vodianova
Fot. Natalia Vodianova/Instagram

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANNA I TOMASZ SEKIELSCY – znany dziennikarz mówi o żonie, że jest jak… „żona mafiozo”. Dlaczego? BERENICE MARLOHE – kim by została, gdyby nie rola dziewczyny Bonda? MEGHAN i HARRY w osobistej krucjacie przeciwko brytyjskiej monarchii. REMIGIUSZ MRÓZ o tym, jak zarobił pierwszy milion, gdzie szuka natchnienia i o końcu miłości.