Natalia Niemen, Viva! 11/2019
Fot. Kamil Szkopik
O tym się mówi

Natalia Niemen szukała pracy jako sprzątaczka. Teraz ma żal do swojego znajomego

Sprawy przybrały zaskakujący obrót

Marta Nawacka 31 marca 2023 09:03
Natalia Niemen, Viva! 11/2019
Fot. Kamil Szkopik

Jakiś czas temu głośno było o Natalii Niemen, która miała szukać pracy jako sprzątaczka. Facebookowy wpis córki słynnego muzyka wywołał spore zamieszanie w sieci. W rozmowie w „Dzień dobry TVN” artystka odniosła się do tej sytuacji podkreślając, że ogłoszenie to nie było aktem desperacji, a przemyślaną decyzją. Wyznała także, że ma spory żal do znajomego, który udostępnił jej wpis. „Wkurzyłam się ze względu na nielojalność kogoś”, wyznała.

Natalia Niemen szukała pracy jako sprzątaczka

Niedawno media obiegła informacja, że córka Czesława Niemena szuka pracy jako sprzątaczka. W ogłoszeniu zamieszczonym na Facebooku Natalia Niemen napisała, że „jest bardzo dokładna i skrupulatna" w kwestii zajmowania się domem, a także „ma niespełna 40-letnie doświadczenie”. Całą sytuację postanowiła wyjaśnić podczas wizyty w programie „Dzień dobry TVN”. „Coś takiego, szok! Przecież artyści mają tyle pieniędzy i mają z czego żyć! Nie jest tak...”, zaczęła w rozmowie z Agnieszką Woźniak-Starak i Ewą Drzyzgą.

Natalia Niemen wyznała jednak w rozmowie, że nie żartowała publikując ogłoszenie. Wyjaśniła także, dlaczego zdecydowała się na taki krok. „Ten post był naprawdę na serio. To była śmieszna sytuacja, ponieważ ja rzeczywiście jestem kuchta, praczka, sprzątaczka, pomywaczka. Po prostu sprzątam, zajmuję się domem, od lat to robiłam. Rozmawiając z wieloma kobietami, zauważyłam, że jest w nas coś takiego: "Gdyby nam płacili za to sprzątanie..."”, mówiła w „Dzień Dobry TVN”.

„A rzeczywiście trochę mam cienko z pracą od paru miesięcy. Autentycznie zastanawiałam się nawet nad przebranżowieniem, zupełnym porzuceniem drogi artystycznej. I myślę sobie: "Fajnych mam tych znajomych, wrzucę zapytanie!". (…) Pomyślałam sobie, że dorywczo komuś tam pomogę i będzie jakiś tam grosz”, dodała córka Czesława Niemena.

Czytaj też: Jej utwory biją rekordy wyświetleń, a koncerty wyprzedają się na pniu. Oto kulisy sławy Teresy Werner

Natalia Niemen, Viva! 11/2019
Fot. Kamil Szkopik

Natalia Niemen w sesji dla magazynu VIVA!, 2019 rok

Natalia Niemen, Viva! 11/2019
Fot. Kamil Szkopik

Natalia Niemen w sesji dla magazynu VIVA!, 2019 rok

Natalia Niemen ma żal do znajomego

Córka Czesława Niemena podkreśliła jednak, że choć ogłoszenie było poważne, to zawiodła się na osobie z kręgu swoich znajomych, która udostępniła jej wpis publicznie. Na początku post dostępny był tylko dla znajomych na Facebooku artystki, później został upubliczniony dla każdego. Finalnie Natalia Niemen nie żałuje jednak, że tak się stało. Wyjaśnia, że dzięki temu „rozdzwoniły się do niej telefony z ofertą pracy”.

Okazuje się, że artystce proponowano nie tylko sprzątanie domu, ale również sprzedawanie jej obrazów czy udzielanie lekcji śpiewu. Na koniec Natalia Niemen zareklamowała także swoje recitale. Co ciekawe, gra je pod hasłem „Natalia Niemen pozamiata na Pradze”.

Zobacz także: Mąż Małgorzaty Kożuchowskiej był w związku z Patrycją Markowską. Dlaczego im nie wyszło?

Natalia Niemen, Viva! 11/2019
Fot. Kamil Szkopik

Natalia Niemen w sesji dla magazynu VIVA!, 2019 rok

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Dziś pomaga mężczyznom, ją umocniła choroba ukochanego: „Diagnoza spadła na nas nagle. Rinke był na granicy życia i śmierci”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA w intymnym wywiadzie chwilę przed narodzinami córeczki. HANNA ŻUDZIEWICZ I JACEK JESCHKE o zmiennych losach ich związku i bajkowym ślubie w Ligurii. MATTEO BRUNETTI: ambasador włoskiej kuchni i polskiej kultury o… włosko-polskich korzeniach. KOBIETY IKONY:  Santor, Kunicka, Rodowicz, Majewska, Sipińska, Sośnicka… – one rządziły zbiorową wyobraźnią w PRL-u.