Natalia Kukulska
Fot. MATEUSZ STANKIEWICZ/AF PHOTO
O TYM SIĘ MÓWI

Natalia Kukulska pokazała urocze zdjęcie z 3-letnią córeczką. Mała Laura to kopia mamy!

„Zwykle się tym nie dzielę, ale…”

Rafał Kowalski 5 października 2020 20:59
Natalia Kukulska
Fot. MATEUSZ STANKIEWICZ/AF PHOTO

Natalia Kukulska niemal nigdy nie mogła cieszyć się pełną rodziną, gdy sama była dzieckiem. Jak wielokrotnie sama artystka zaznaczała w wywiadach, dopiero w dorosłości nadrobiła to, o czym zawsze marzyła. Dziś gwiazda jest mamą trójki dzieci – Jana, Ani i najmłodszej Laury. Córeczka jest bardzo podobna do mamy!

Natalia Kukulska z córką Laurą Dąbrówką – komentarze internautów

Piosenkarka stara się strzec swojej prywatności i nieczęsto opowiada w wywiadach o swoich dzieciach. Wyjątek zrobiła po urodzeniu w 2017 roku Laury. „Nie mogę się teraz oderwać od mojej malutkiej córeczki, która jest moją siłą napędową. Jestem tak w niej zakochana, że mam wreszcie poczucie pełni. Mam trójkę cudownych dzieci, fantastycznego męża, że braki, które kiedyś miałam w życiu są mi wynagrodzone”, opowiadała w Fakcie.

Dziś dziewczynka ma już 3 lata i – przynajmniej fryzurą – do złudzenia przypomina sławną mamę. „Niedziela… zwykle się nie dzielę… zdjęciami ze spacerów. Ale jest jeszcze życie poza „Chopinem””, napisała Natalia Kukulska pod najnowszym zdjęciem mają na myśli nagraną płytę z nowymi aranżacjami melodii polskiego kompozytora i pianisty. Na fotografii obok wokalistki możemy zobaczyć właśnie Laurę – w włosach spiętych z kręcone kucyki.

W komentarzach pojawiła się cała masa komplementów: „Jaki cukierek”; „Super, mała to chyba cała mama”; „O matko to jest ten maluszek co niedawno jeździł w wózku…  Jak zatrzymać czas ja się pytam”; „Cudne dziewczyny!” – to tylko niektóre z miłych słów, które pod zdjęciem zostawili obserwatorzy Natalii Kukulskiej.

Wy też widzicie podobieństwo trzylatki do mamy? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Natalia Kukulska (@natalia.kukulska)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Natalia Kukulska (@natalia.kukulska)

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA KASPRZYK i MICHAŁ KOZERSKI: „potraktujmy ten wywiad jak mecz piłkarski”, proponuje aktorka. Kto w nim zwycięży? ŁUKASZ SIMLAT: dlaczego nie ma aktorskich marzeń i dlaczego... nie wyłącza telefonu. MAJA BOHOSIEWICZ założyła rodzinę, zbudowała własny biznes i została influencerką. Czy nie żałuje swoich wyborów? MICHAŁ WITKOWSKI: ceniony pisarz odsłania swój intymny świat i… zmienia image. NIEPOKONANA, czyli niezwykła historia Céline Dion.