Anna Jantar, Natalia Kukulska
Fot. MIECZYSLAW WLODARSKI/REPORTER/East News, Mateusz Stankiewicz/AF Photo
O TYM SIĘ MÓWI

Natalia Kukulska z nostalgią o ostatnich Świętach z mamą. Pozostało tylko 1 wspomnienie

Anna Jantar pozostawiła po sobie pewną melodię...

Rafał Kowalski 22 grudnia 2019 19:48
Anna Jantar, Natalia Kukulska
Fot. MIECZYSLAW WLODARSKI/REPORTER/East News, Mateusz Stankiewicz/AF Photo

Mamy Natalii Kukulskiej nie ma z nami już prawie 40 lat. Anna Jantar, która zginęła w katastrofie lotniczej, zostawiła nam wszystkim po sobie kilkanaście pięknych przebojów. Swojej córce zaś artystka zostawiła także wyjątkowe wspomnienia. Chociażby te świąteczne. Mimo że, kiedy legendarna wokalistka odeszła, jej córka była małą dziewczynką, to i tak wiele pamięta.

Natalia Kukulska o świętach z mamą - Anną Jantar

Dom Natalii Kukulskiej od jej maleńkości był zawsze gwarny i pełen muzyki. Wszystko za sprawą rodziców – Anny i Jarosława, którzy oboje byli związani ze światem artystycznym. To właśnie z jedną z kolęd do dziś kojarzy się wokalistce mama. „Ostatni raz wspólnie rozpakowałyśmy prezenty i ostatni raz śpiewała kolędy. Dlatego dziś, gdy słucham Lulajże Jezuniu zawsze towarzyszy mi wzruszenie. Wiem, że jest zawsze po mojej stronie. Myślę o niej jak o aniele, który stale się mną opiekuje”, powiedziała Natalia Kukulska w wywiadzie dla Na Żywo.

W końcu tego roku artystka skupia się na nie tylko na świątecznej gorączce i wspomnieniach, ale też pracy. 2020 rok będzie tym, w którym Natalia Kukulska wyda kolejny krążek. „W tym roku u mnie grudzień nie jest aż tak bardzo bogaty koncertowo i intensywny jak zazwyczaj. Zwykle to właśnie grudzień jest tym najbardziej pracowitym miesiącem. Tym razem jednak musiałam odpuścić, ponieważ przygotowuję materiał na swoją nową płytę i do studia wchodzę już w styczniu. W związku z tym większość czasu zajmą mi prace studyjne”, wyznała piosenkarka w rozmowie z Agencją Newseria Lifestyle.

Czekamy na ten album z niecierpliwością. I dziękujemy za kolejne wzruszające wspomnienie związane z mamą, której nam też bardzo brakuje... 

Natalia Kukulska, VIVA! listopad 2017
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

Anna Jantar
Fot. PAP

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.