Natalia Kukulska
Fot. Patrycja Voy
O TYM JEST GŁOŚNO

Natalia Kukulska przełamuje tabu? Fotografia, którą podzieliła się z fanami, wywołała ogromne emocje

Olga Figaszewska 1 lipca 2017 16:00
Natalia Kukulska
Fot. Patrycja Voy

Natalia Kukulska urodziła na początku stycznia. Od tamtej pory nie zwalnia tempa i pracuje nad kolejnymi utworami, przygotowuje się do koncertów. W studio nagraniowym towarzyszy jej córeczka, Laura. Piosenkarka opublikowała na swoim Instagramie wyjątkowe zdjęcie, które zachwyciło fanów! Dlaczego?

 

Polecamy też: Przyszłe mamy na naszych okładkach. Piękne ciążowe brzuszki i wspomnienia znanych mam z tego okresu

 

Natalia Kukulska karmi piersią

Piosenkarka nagrywała nowy teledysk do jednego z najnowszych utworów. Nawet przed narodzinami Laury, nie rezygnowała z artystycznych zobowiązań. Koncertowała do połowy grudnia. W przerwie, opublikowała zdjęcie, na którym karmi piersią małą Laurę. Media, przyzywczajone do społecznych dyskusji dotyczących naturalnego karmienia, spodziewały się, że fotografia wywoła falę krytyki. Stało się zupełnie inaczej!

Artystka podkreśliła, że jest to współczesny potret kobiety pracującej, kobiety, która karmi swoje dziecko. 

 

 

Komentarze wielbicieli piosenarki nie pozostawiały wątpliwości. Wiele osób jej gratulowało, w dużej mierze były to kobiety, które podobnie jak piosenkrka są matkami. Dla nich karmienie piersią jest czynnością zupełnie naturalną, zasługującą na pełne poparcie społeczeństwa. 

 

„Piękno i istota miłości na jednym ujęciu”, komentuje jedna z nich. 

„Jak pięknie! jest Pani super mama!:)jak mi brakuje tego cyckowania;)pozdrawiamy serdecznie!”, pisała inna. 

O jakbym siebie widziała?, kocham ten stan? ”, dodała kolejna.

 

Natalia Kukulska o macierzyństwie i córeczce

 

Kilka miesięcy temu, piosenakrka tak mówiła o tym, czym jest dla niej macierzyństwo, co daje jej najwięcej satysfakcji i szczęścia: „Mam dobry czas. Mam dobrą aurę. Patrząc w oczy mojej córki, w oczy moich dzieci, czuję taką pełnię życia. Jest szczęście, a ono jest również gdzieś we mnie”. Natalia Kukulska dodała, że starsze dzieci chętnie pomagają jej w opiece nad Laurą.

 

Zobacz też: „W ciąży specjalnie się nie oszczędzałam”. Natalia Kukulska opowiedziała o macierzyństwie i nowych wyzwaniach

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co ma na myśli, mówiąc, że rodzicielstwo to podróż, o partnerstwie i szczęściu mówi nam MARTA KULIGOWSKA, dziennikarka TVN24. W świecie skolonizowanym przez mężczyzn została kobietą rektorem słynnej krakowskiej Akademii Sztuk Teatralnych. DOROTA SEGDA o władzy, walce z mobbingiem i małżeńskim życiu w czasach lockdownu. CHRIS NIEDENTHAL o tym, dlaczego wznowił swoją bestsellerową książkę „Zawód: fotograf” i jak się dziś odnajduje. Ten wywiad szokuje! Jest dosadny, bezkompromisowy, niepoprawny politycznie. Tylko u nas wyjątkowa rozmowa z BRIGITTE BARDOT oraz jak zaprzysięgano amerykańskich prezydentów na przestrzeni stuleci.