Weronika Kostyra 8 października 2017 19:00
1/7
Jeremy Meeks, najprzystojniejszy więzień świata
Copyright @Instagram @jmeeksofficial
1/7

 

Jeremy Meeks zdradził żonę z Chloe Green i przekreślił w ten sposób osiem lat małżeństwa. O romansie „najprzystojniejszego więźnia świata” rozpisywały media na całym świecie. Teraz model chce rozwodu. Czy postanowił wziąć ślub z kochanką?

 

Jeremy Meeks rozwodzi się

Melissa Meeks, zdradzona żona mówi, że ich małżeństwo skończyło się, kiedy Jeremy został przyłapany na zdradzie. Para wciąż była razem, kiedy Internet obiegły zdjęcia „więźnia” całującego się z kochanką na luksusowym jachcie w Turcji. Melissa twierdzi, że nie byli idealnym małżeństwem, ale wcześniej sądziła, że ich związek da się jeszcze uratować. Po skandalu, jaki wywołały zdjęcia, zdecydowali się na separację. Jeremy jednak nie krył się ze swoim romansem i wkrótce on i jego nowa ukochana sami zaczęli publikować gorące zdjęcia w sieci. Teraz, po kilku miesiącach, złożył pozew o rozwód, jako powód podając różnice nie do pogodzenia. Dokumenty pokazują także, że wniósł o prawo do opieki nad siedmioletnim synem Jeremym Juniorem. W odpowiedzi Melissa oczekuje od niego alimentów. Zraniona żona chętnie opowiada w mediach o tym, jak została porzucona. Pokazała także, że poddała się ostatnio serii operacji plastycznych, w ramach „zemsty” na niewiernym mężu.

 

Wszystko wskazuje na to, że Jeremy zdecydował się na rozwód, ponieważ ma poważne plany co do swojej kochanki, dziedziczki olbrzymiej fortuny. Od kilku tygodni mówi się o tym, że para zaręczyła się. Szczęśliwa Chloe opublikowała niedawno zdjęcia i wideo podpisane „My everything”, na których ukrywa palec serdeczny i chichocze, po czym całuje ukochanego. Wielu twierdzi, że i tak widziało na jej palcu błyszczący brylant. Para później zaprzeczyła plotkom, znów jednak jest w centrum zainteresowania.

 

Zobacz także: Najprzystojniejszy więzień świata na wakacjach z kochanką-miliarderką! Zobacz ich gorące zdjęcia

3/7
Melissa Meeks z synami
Copyright @Instagram @mmeeks14
3/7
5/7
Jeremy Meeks i Chloe Green
Copyright @Instagram @chloegreen5
5/7
7/7
Jeremy Meeks i Chloe Green
Copyright @Instagram @jmeeksofficial
7/7

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?