Weronika Kostyra 28 września 2017 20:00
1/7
Jeremy Meeks, najprzystojniejszy więzień świata
Copyright @Instagram @jmeeksofficial
1/7

 

Zakochani Jeremy Meeks i Chloe Green zdają się nie przejmować skandalem jaki wywołuje ich romans i plotki o szybkich zaręczynach. Zakochani bawią się, podróżują i sami podsycają zainteresowanie mediów. Oboje publikują gorące zdjęcia, na których wyglądają na bardzo zakochanych i podpisują je w tajemniczy sposób “When you find the one.... You know......” (“Kiedy znalazłeś tę jedyną… Po prostu to wiesz…”). Dali się także przyłapać paparazzi na zakupach u jubilera, co tylko potwierdza wcześniejszą informację. Niedawno szczęśliwa Chloe opublikowała zdjęcia i wideo podpisane „My everything”, na których ukrywa palec serdeczny i chichocze, po czym całuje ukochanego. Wielu twierdzi, że i tak widziało na jej palcu błyszczący brylant. Para później zaprzeczyła plotkom, znów jednak jest w centrum zainteresowania.

 

Jeremy Meeks bez koszulki

Ostatnio wystąpił też w gorącej sesji zdjęciowej, w której pozował bez koszulki w otoczeniu stylowych samochodów i motocykli. Zdjęcia miały pasować do jego „przestępczego” wizerunku. Bardziej niż z bycia modelem Meeks jest znany więziennej przeszłości i skandalicznego romansu z miliarderką, córką właściciela marki Topshop. 33-latek znany jako „najprzystojniejszy więzień świata”, zostawił dla kochanki żonę i dzieci. Co gorsza, swojej partnerce powiedział wtedy, że wyjeżdża w celach służbowych, podczas gdy bawił się w najlepsze na Riwierze Tureckiej w objęciach kochanki.

 

Zobaczcie jego ostatnie zdjęcia!

 

 

#BTS #hotfelon #jeremymeeks #LA #california #whitecross #jimjordan #138water #trending

Post udostępniony przez 138 Water Official (@138watertm)

 

 

Бандос Амигос на съёмке в Малибу

Post udostępniony przez Тетя Роза (@auntietalks)

 

 

Zobacz także: Najprzystojniejszy więzień świata i jego kochanka-miliarderka zaręczyli się? Jeremy Meeks znowu jest w centrum uwagi!

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.