Weronika Kostyra 28 września 2017 20:00
1/7
Jeremy Meeks, najprzystojniejszy więzień świata
Copyright @Instagram @jmeeksofficial
1/7

 

Zakochani Jeremy Meeks i Chloe Green zdają się nie przejmować skandalem jaki wywołuje ich romans i plotki o szybkich zaręczynach. Zakochani bawią się, podróżują i sami podsycają zainteresowanie mediów. Oboje publikują gorące zdjęcia, na których wyglądają na bardzo zakochanych i podpisują je w tajemniczy sposób “When you find the one.... You know......” (“Kiedy znalazłeś tę jedyną… Po prostu to wiesz…”). Dali się także przyłapać paparazzi na zakupach u jubilera, co tylko potwierdza wcześniejszą informację. Niedawno szczęśliwa Chloe opublikowała zdjęcia i wideo podpisane „My everything”, na których ukrywa palec serdeczny i chichocze, po czym całuje ukochanego. Wielu twierdzi, że i tak widziało na jej palcu błyszczący brylant. Para później zaprzeczyła plotkom, znów jednak jest w centrum zainteresowania.

 

Jeremy Meeks bez koszulki

Ostatnio wystąpił też w gorącej sesji zdjęciowej, w której pozował bez koszulki w otoczeniu stylowych samochodów i motocykli. Zdjęcia miały pasować do jego „przestępczego” wizerunku. Bardziej niż z bycia modelem Meeks jest znany więziennej przeszłości i skandalicznego romansu z miliarderką, córką właściciela marki Topshop. 33-latek znany jako „najprzystojniejszy więzień świata”, zostawił dla kochanki żonę i dzieci. Co gorsza, swojej partnerce powiedział wtedy, że wyjeżdża w celach służbowych, podczas gdy bawił się w najlepsze na Riwierze Tureckiej w objęciach kochanki.

 

Zobaczcie jego ostatnie zdjęcia!

 

 

#BTS #hotfelon #jeremymeeks #LA #california #whitecross #jimjordan #138water #trending

Post udostępniony przez 138 Water Official (@138watertm)

 

 

Бандос Амигос на съёмке в Малибу

Post udostępniony przez Тетя Роза (@auntietalks)

 

 

Zobacz także: Najprzystojniejszy więzień świata i jego kochanka-miliarderka zaręczyli się? Jeremy Meeks znowu jest w centrum uwagi!

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?