Weronika Kostyra 28 września 2017 20:00
1/7
Jeremy Meeks, najprzystojniejszy więzień świata
Copyright @Instagram @jmeeksofficial
1/7

 

Zakochani Jeremy Meeks i Chloe Green zdają się nie przejmować skandalem jaki wywołuje ich romans i plotki o szybkich zaręczynach. Zakochani bawią się, podróżują i sami podsycają zainteresowanie mediów. Oboje publikują gorące zdjęcia, na których wyglądają na bardzo zakochanych i podpisują je w tajemniczy sposób “When you find the one.... You know......” (“Kiedy znalazłeś tę jedyną… Po prostu to wiesz…”). Dali się także przyłapać paparazzi na zakupach u jubilera, co tylko potwierdza wcześniejszą informację. Niedawno szczęśliwa Chloe opublikowała zdjęcia i wideo podpisane „My everything”, na których ukrywa palec serdeczny i chichocze, po czym całuje ukochanego. Wielu twierdzi, że i tak widziało na jej palcu błyszczący brylant. Para później zaprzeczyła plotkom, znów jednak jest w centrum zainteresowania.

 

Jeremy Meeks bez koszulki

Ostatnio wystąpił też w gorącej sesji zdjęciowej, w której pozował bez koszulki w otoczeniu stylowych samochodów i motocykli. Zdjęcia miały pasować do jego „przestępczego” wizerunku. Bardziej niż z bycia modelem Meeks jest znany więziennej przeszłości i skandalicznego romansu z miliarderką, córką właściciela marki Topshop. 33-latek znany jako „najprzystojniejszy więzień świata”, zostawił dla kochanki żonę i dzieci. Co gorsza, swojej partnerce powiedział wtedy, że wyjeżdża w celach służbowych, podczas gdy bawił się w najlepsze na Riwierze Tureckiej w objęciach kochanki.

 

Zobaczcie jego ostatnie zdjęcia!

 

 

#BTS #hotfelon #jeremymeeks #LA #california #whitecross #jimjordan #138water #trending

Post udostępniony przez 138 Water Official (@138watertm)

 

 

Бандос Амигос на съёмке в Малибу

Post udostępniony przez Тетя Роза (@auntietalks)

 

 

Zobacz także: Najprzystojniejszy więzień świata i jego kochanka-miliarderka zaręczyli się? Jeremy Meeks znowu jest w centrum uwagi!

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BARBARA KURDEJ-SZATAN wyznaje: „Zasuwając intensywnie, oczekiwałam, że gdy wrócę do domu, będę mogła się zrelaksować. Tymczasem były awantury…”. GREG i RAFAŁ COLLINS – od happy endu do tragedii był tylko krok. W VIVIE! na Lato w cyklu Ona o Niej – KRYSTYNA CIERNIAK-MORGENSTERN o ELŻBIECIE CZYŻEWSKIEJ: „Szamotała się psychicznie. Z jednej strony niedawno poślubiony mąż, a z drugiej Polska…”. W cyklu Sztuka gotowania – HANNA LIS. Czy spełni swoje „kulinarne” marzenie i wybierze się do Peru? W Podróżach z Historią: tajemnice KASZUB.