Weronika Kostyra 19 sierpnia 2017 17:30
1/6
Ślub rosyjskiego milionera
Copyright @Instagram @ksenia_tsaritsina
1/6

Wesele rosyjskiego oligarchy Aleksey’a Shapovalova i jego wybranki Kseni Tsaritsiny zostało okrzyknięte rosyjskim ślubem roku. Shapovalov już od pięciu lat nazywał ją „swoją żoną”, ale dopiero teraz przypieczętował związek z matką dwójki swoich dzieci, która wcześniej pracowała jako modelka w Dubaju.

 

Najdroższy pierścionek zaręczynowy świata

Pan młody nie żałował pieniędzy na wesele, tak samo jak wcześniej nie wahał się przy wyborze pierścionka zaręczynowego. Zdecydował się bowiem na spektakularny 70-karatowy brylant wart około 37 milionów złotych! To najdroższy pierścionek zaręczynowy w historii. Wcześniej mówiono, że rekord należał do aktorki Elizabeth Taylor, która od Richarda Burtona dostała pierścionek z 33,19-karatowym diamentem, a więc o ponad połowę mniejszy!

 

 

70k

Post udostępniony przez Ksenia Tsaritsina (@ksenia_tsaritsina)

 

Luksusowe rosyjskie wesele odbyło się w hotelu Barvikha Luxury Village pod Moskwą. Zagrały na nim największe gwiazdy rosyjskiej muzyki. Ksenia wystąpiła w dwóch sukniach ślubnych, a imponujący ośmiopiętrowy tort weselny wyglądał jakby unosił się w powietrzu. Zobaczcie, jak wyglądało wesele. Co za przepych!

 

 

Zobacz także: Dziedziczka rodzinnej fortuny, Victoria Swarovski, wzięła ślub! Poznaj szczegóły bajkowej uroczystości

5/6
Ślub rosyjskiego milionera
Copyright @Instagram @anastasia_rafalovskaya
5/6

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.