Weronika Kostyra 19 sierpnia 2017 17:30
1/6
Ślub rosyjskiego milionera
Copyright @Instagram @ksenia_tsaritsina
1/6

Wesele rosyjskiego oligarchy Aleksey’a Shapovalova i jego wybranki Kseni Tsaritsiny zostało okrzyknięte rosyjskim ślubem roku. Shapovalov już od pięciu lat nazywał ją „swoją żoną”, ale dopiero teraz przypieczętował związek z matką dwójki swoich dzieci, która wcześniej pracowała jako modelka w Dubaju.

 

Najdroższy pierścionek zaręczynowy świata

Pan młody nie żałował pieniędzy na wesele, tak samo jak wcześniej nie wahał się przy wyborze pierścionka zaręczynowego. Zdecydował się bowiem na spektakularny 70-karatowy brylant wart około 37 milionów złotych! To najdroższy pierścionek zaręczynowy w historii. Wcześniej mówiono, że rekord należał do aktorki Elizabeth Taylor, która od Richarda Burtona dostała pierścionek z 33,19-karatowym diamentem, a więc o ponad połowę mniejszy!

 

 

70k

Post udostępniony przez Ksenia Tsaritsina (@ksenia_tsaritsina)

 

Luksusowe rosyjskie wesele odbyło się w hotelu Barvikha Luxury Village pod Moskwą. Zagrały na nim największe gwiazdy rosyjskiej muzyki. Ksenia wystąpiła w dwóch sukniach ślubnych, a imponujący ośmiopiętrowy tort weselny wyglądał jakby unosił się w powietrzu. Zobaczcie, jak wyglądało wesele. Co za przepych!

 

 

Zobacz także: Dziedziczka rodzinnej fortuny, Victoria Swarovski, wzięła ślub! Poznaj szczegóły bajkowej uroczystości

5/6
Ślub rosyjskiego milionera
Copyright @Instagram @anastasia_rafalovskaya
5/6

Wideo

Dziś wypada 3. rocznica ich ślubu. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Joanna Krupa w oczekiwaniu na córeczkę zdradza tajemnice nowego życia we troje. Anna Puślecka mówi wprost, że nie podda się chorobie, a Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel opowiadają nam o pokonywaniu trudności, 14 wspólnych latach i nowych wyzwaniach