Milena Lewandowska w ciążowej sesji
Fot. INSTAGRAM: @lewandowskamilena7
O TYM SIĘ MÓWI

Siostra Roberta Lewandowskiego pokazała nowo narodzoną córkę!

Milena Lewandowska niedawno została mamą

Sabina Zięba 23 lipca 2020 15:00
Milena Lewandowska w ciążowej sesji
Fot. INSTAGRAM: @lewandowskamilena7

W rodzinie Lewandowskich nastał wspaniały czas! Nie tylko popularny piłkarz został niedawno ojcem drugiej córeczki, ale i jego siostra przywitała na świecie kolejną pociechę. Teraz Milena Lewandowska podzieliła się w mediach społecznościowych z fanami fotografią nowo narodzonej córeczki. Zobaczcie, jak wygląda! 

Córeczka siostry Roberta Lewandowskiego

Ze względu na to, że Robert Lewandowski jest uznawany za najzdolniejszego piłkarza naszego kraju, jego życiem prywatnym interesują się wszystkie rodzime media. Dzięki rozpoznawalności sportowca, popularność zdobyła również reszta jego rodziny. Blisko 30 tysięcy fanów na Instagramie ma jego siostra, Milena. Kobieta od 6 lat jest szczęśliwą żoną właściciela firmy odzieżowej, Radosława Mirosa, z którym wspólnie wychowuje synka Leona. Ojcem chrzestnym chłopczyka jest jej znany brat. Kilka tygodni temu media obiegła wiadomość, że nie tylko Robert został po raz kolejny ojcem, ale i Milena urodziła następne dziecko.

Milena Lewandowska w maju tego roku poinformowała fanów o swojej ciąży, zamieszczając w mediach społecznościowych ujęcia z wyjątkowej sesji zdjęciowej. Urodziła niedługo później, bo 25 czerwca. Okazało się, że tym razem wydała na świat córeczkę. Po wyjściu ze szpitala siostra piłkarza na Instagramie zaprezentowała urocze powitanie, jakie przygotowała dla niej najbliższa rodzina. Mieszkanie wystroili w piękne dekoracje, balony oraz świeże kwiaty.

Teraz kobieta po raz pierwszy zamieściła urocze zdjęcie swojej młodszej pociechy. Widać, jak jej córeczka słodko śpi w niemowlęcym łóżeczku, ogrzewając się w promieniach słońca wpadających przez okno. Zdjęcie podpisała: „Ostatnio mój punkt widzenia”.

Fotografię skomentowało wiele zachwyconych fanów słowami: „Słodzinka”, „Jaki piękny widok” czy „Cały nasz świat”. Również Anna Lewandowska wkleiła pod postem serduszko.

Zobaczcie tę fotografię! Prawda, że jest urocza?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Milena Lewandowska-Miros (@lewandowskamilena7)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.