Mikołaj Roznerski, Adriana Kalska
Fot. TRICOLORS/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Mikołaj Roznerski opowiedział o związku z Adrianą Kalską

„Jesteśmy na dobrej drodze do wspaniałych rzeczy”, mówi

Olga Figaszewska 24 lipca 2019 19:51
Mikołaj Roznerski, Adriana Kalska
Fot. TRICOLORS/East News

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska bez wątpienia tworzą jedną z najpiękniejszych par polskiego show-biznesu. W serialu M jak miłość wcielają się w role zakochanych. To tam ich znajomość zaczęła się rozwijać.  Są dla siebie ogromnym wsparciem, inspiracją i motywacją. A w mediach od pewnego czasu spekuluje się, że tych dwoje zamierza stanąć na ślubnym kobiercu. Czy aktor potwierdził te informacje?

Miłość Adriany Kalskiej i Mikołaja Roznerskiego

 W ostatniej rozmowie z magazynem Show, aktor postanowił opowiedzieć o planach na przyszłość i związku z ukochaną. Okazuje się, że para nie zwalania tempa.

,,Gdybyśmy się pokłócili podczas próby, to by tej próby już nie było. W pracę nad spektaklem zaangażowanych jest wiele osób i z szacunku do nich, zostawiamy życie prywatne za drzwiami. Nie chcę zapeszać, ale wydaje mi się, że jesteśmy na dobrej drodze do wspaniałych rzeczy, które nas mogą spotkać w życiu", zdradził tajemniczo Mikołaj Roznerski.

Gwiazdor w jednym z wywiadów podkreślał, że druga połówka pomogła mu w bardzo trudnym momencie życia. Wtedy obiecał sobie, że jej nie zawiedzie. Zakochani poświęcają sobie każdą chwilę chociaż spotykają się dość często na planie.

,,Często razem pracujemy, to dla nas naturalne. Wspieramy się. Jasne, jest konstruktywna krytyka, ale my jesteśmy przyjaciółmi i sobie pomagamy. Nikt się o nic nie obraża. Jeśli sobie zwracamy uwagę to po to, by sobie nawzajem pomóc, wesprzeć się. Pracujemy i przebywamy ze sobą i super - cieszę się, bo wiem, że przecież nie każdy ma taką możliwość. No i najważniejsze - nie kłócimy się w pracy, bo życie prywatne zostawiamy w domu. Da się. To higieniczne", wyznał.

Życzymy dużo szczęścia! 

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski, Telekamery 2019
Fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Mikołaj Roznerski
Fot. Wojciech OLSZANKA/East News

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.