Mikołaj Krawczyk i Sylwia Juszczak
Fot. akpa
Z ŻYCIA GWIAZD

Mikołaj Krawczyk na pierwszym zdjęciu z nowo narodzoną córeczką!

Ta fotografia rozczuliła fanów aktora

Konrad Szczęsny 4 maja 2019 08:26
Mikołaj Krawczyk i Sylwia Juszczak
Fot. akpa

Ciąża Sylwii Juszczak była przez aktorskie małżeństwo długo utrzymywana w tajemnicy. Informacje o tym, że wraz z Mikołajem Krawczykiem spodziewają się dziecka, wyszła na jaw dopiero pod koniec października zeszłego roku. Sama zainteresowana potwierdziła ją pod koniec stycznia 2019 roku, publikując w mediach społecznościowych zdjęcie, na którym pozuje z wydatnym brzuszkiem. Para powitała na świecie córkę w połowie marca, zaś teraz dumny tata opublikował pierwszą wspólną fotografię z nowo narodzonym maleństwem!

Mikołaj Krawczyk pozuje z córeczką: pierwsze wspólne zdjęcie

Aktor, który jest dosyć aktywny w mediach społecznościowych i od czasu do czasu zamieszcza w nich treści dotyczące życia prywatnego, tym razem opublikował zdjęcie, na którym czule tuli w ramionach nowo narodzoną córeczkę.

„Wszystkie wschody słońca nasze. #ojciec #z#córką #romantycy #jaki #ojciec#taka #córka #i #love #my #life#happy #❤️”, podpisał ją Mikołaj Krawczyk.

Fani są zachwyceni fotografią, tym bardziej, że to pierwsze takie zdjęcie aktora z córeczką.

Fani o zdjęciu Mikołaja Krawczyka z córką

W komentarzach składają serdeczne gratulacje i podkreślają, że dla Mikołaja Krawczyka czas spędzony z maleńką pociechą musi być wyjątkowo cenny i wzruszający.

„Gratulacje macie teraz małą księżniczkę 🌹🌹🛀”, „Ślicznotko slodka mamy i taty😘 niech sie zdrowo chowa maleństwo”, „Gratulacje kochani!!!!”, piszą poruszeni.

Fotografię skomentowała także szczęśliwa mama, Sylwia Juszczak-Krawczyk, która zamieściła kilka emitokon „<3” oraz aktorka Katarzyna Zielińska, która napisała po prostu „Piękni! <3”. 

To zdjęcie to najbardziej urocza rzecz, jaką dzisiaj zobaczysz!  

Mikołaj Krawczyk na pierwszym wspólnym zdjęciu z córeczką:

Uroczy filmik z córeczką, opublikowany przez Mikołaja Krawczyka w Wielkanoc:

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!