Megan Fox i Brian Austin Green
Fot. AXELLE/BAUER-GRIFFIN/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Megan Fox i Brian Austin Green rozstali się. Historia ich miłości jest tragiczna

To nie pierwszy raz, kiedy aktorka zostawiła swojego męża

Redakcja VIVA! 29 maja 2020 14:26
Megan Fox i Brian Austin Green
Fot. AXELLE/BAUER-GRIFFIN/East News

Megan Fox i Brian Austin Green rozstali się. Małżeństwa gwiazdorskiej pary nie udało się uratować. „Zawsze będę ją kochał. Wiem, że ona też zawsze będzie mnie kochać i nadal będziemy rodziną”, zdradził gwiazdor Beverly Hills, 90210. Ich związek przeżywał wzloty i upadki. Ale zawsze dawali sobie drugą szansę. Tym razem może być inaczej...

Rozstanie Megan Fox i Briana Austina Greena

Wydawało się, że tworzą zgrany duet. To koniec ich miłości. Megan Fox i Brian Austin Green poznali się na planie filmu Transformers. Znajomość przerodziła się w poważne uczucie. To miała być miłość od pierwszego wejrzenia.  W 2006 roku aktor oświadczył się ukochanej. 

Zakochani pobrali się cztery lata później na Hawajach. ,,Nigdy nie byłem niczego bardziej pewny”, mówił aktor. Doczekali się trójki wspaniałych pociech. Ale nie udało im się stworzyć trwałej relacji. Zachodnie media wielokrotnie rozpisywały się na temat ich burzliwego związku...

Megan i Brian rozstawali się, by za chwilę znów poinformować o szczęśliwym powrocie. Okazuje się, że teraz para ostatecznie się rozpadła. Aktorka została niedawno przyłapana na randce z raperem Machine Gun Kellym. Mieli poznać się na jednym z filmowych planów.

Informację o kolejnym kryzysie potwierdził w swoim podcaście sam Brian Austin Green.

„Zawsze będę ją kochał. Wiem, że ona też zawsze będzie mnie kochać i nadal będziemy rodziną. To, co razem stworzyliśmy, jest wyjątkowe. (...) Wciąż planujemy jeździć na rodzinne wakacje, żeby nie odbiło się to na dzieciach, ale to dość kiepskie uczucie, kiedy nagle coś się zmienia po tylu latach ”, wyznał Brian Austin Green.

Gwiazdor Beverly Hills, 90210 miał dowiedzieć się o nowym wybranku żony od samej Megan.

„Powiedziała: ,,Wiesz, gdy byłam poza krajem sama, zdałam sobie sprawę z tego, że czułam się lepiej sama ze sobą i lubiłam siebie lepiej podczas tego doświadczenia. I myślę, że to coś, co by dla mnie było dobre”, zdradził.

Aktor nie ukrywa, że chciałby utrzymywać z żoną przyjacielskie relacje. „Była moją najbliższą przyjaciółką przez 15 lat i nie chcę tego stracić”, zaznaczył. Brian postanowił nawet wstawić się za Megan, którą media i fani obwiniają o rozpad ich małżeństwa. „Na ten moment to tylko przyjaźń... Nie chcę, żeby ludzie traktowali ich jak złoczyńców czy stawiali mnie teraz w roli ofiary”, podkreślił.

Amerykańskie media przypomniały jednak historię z 2015 roku, kiedy Megan Fox zostawiła swojego męża, kiedy miał poważne problemy zdrowotne i walczył o powrót do pełni sił. Gwiazdor Beverly Hills, 90210 cierpiał na nieznaną chorobę mózgu. Jej symptomy przypominały udar mózgu. Brian Austin Green miał problemy z poruszaniem się. Przez pół roku był przykuty do łóżka. Nie mógł w tym czasie liczyć na wsparcie ukochanej żony, która wpadła w wir pracy.

Jak podał portal Page Six Megan pojawiła się w wówczas w Wojowniczych Żółwiach Ninja. Już wtedy ich małżeństwo miało przejść do historii. Aktorka podobno złożyła już wtedy pozew rozwodowy. Ostatecznie parze udało się zażegnać kryzys.

Czy teraz będzie podobnie? 

Megan Fox i Brian Austin Green
Fot. Getty Images

Źródło: Plejada, Page Six

TAGI #Megan Fox

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Córka ANNY PRZYBYLSKIEJ, OLIWIA BIENIUK, w jedynym takim wywiadzie: „Kiedy mama umarła, wchodziłam w najtrudniejszy okres dojrzewania i ono się trochę zatrzymało”. PIOTR BECZAŁA i KATARZYNA BĄK-BECZAŁA. Światowej sławy muzyk i utalentowana mezzosopranistka, która zamieniła karierę na rolę żony. Czy żałuje? KEANU REEVES, aktor, który chodzi własnymi ścieżkami. IZABELA TROJANOWSKA w czasach PRL-u szokowała ostrym, rockowym wizerunkiem. Ile dziś zostało z tamtej niepokornej dziewczyny? W CYKLU EXTRA Świat mody z powodu koronawirusa znalazł się na krawędzi.