Dorota Wellman, Viva! 24/2018
Fot. MARTA WOJTAL
O TYM JEST GŁOŚNO

Uczestnik Big Brothera chce pozwać do sądu Dorotę Wellman. Co się stało?

Mateusz Sławiński jest wściekły na dziennikarkę

Rafał Kowalski 27 listopada 2019 12:58
Dorota Wellman, Viva! 24/2018
Fot. MARTA WOJTAL

W domu Wielkiego Brata pozostało już tylko kilku uczestników, ale emocje wcale nie są mniejsze, niż gdy druga edycja show ruszała. Ostatnio głośno o programie było za sprawą Mateusza Sławińskiego, który odpadł z rywalizacji o 100 tysięcy złotych. Widzowie zarzucili 33-latkowi, że ten wykorzystał jedną z uczestniczek Big Brothera. Sprawa zainteresowała także Dorotę Wellman, co obraziło emocjonalnego Wrocławianina.

Dorota Wellman stanie przed sądem? Komentarz Mateusza Sławińskiego

Wszystko zaczęło się od dnia, w którym w domu Wielkiego Brata miała miejsce jedna z wielu imprez. Przez dużą dawkę alkoholu, jedna z uczestniczek show, Malwina, nie była w stanie samodzielnie dojść do sypialni położonej na piętrze. Pomóc postanowił jej Mateusz Sławiński, który wziął koleżankę na ręce i zaniósł do łóżka. W międzyczasie, według części widzów, mężczyzna dotykał Malwinę po różnych miejscach na ciele, przez co w komentarzach został oskarżony o molestowanie. Nie wszyscy jednak odebrali gesty uczestnika w sposób jednoznacznie rażący.

Gdy w ostatnią niedzielę Mateusz opuścił program Big Brother, Dorota Wellman chciała usłyszeć od samego zainteresowanego, jaka jest prawda. 33-latek był gościem Dzień Dobry TVN, więc sytuacja ku rozmowie nadarzyła się idealna. „Czy jesteś tą osoba, która molestuje kobiety?”, zapytała Dorota Wellman wprost. „Nie, oczywiście, że nie molestowałem i nigdy nie molestuję kobiet; jest to bardzo ciężki zarzut, także sorry, ale to nie jestem ja”, odpowiedział Mateusz Sławiński.

Sprawa miałaby tu swój koniec, jednak 33-latek opublikował na Instagramie oświadczenie, w którym wyznał, że poczuł się pytaniem dziennikarki urażony. Jej słowa podchodzą według mężczyzny pod zniesławienie. „Pierwszy dzień po wyjściu z domu Wielkiego Brata nie należał dla mnie do najłatwiejszych, o czym przekonaliście się wszyscy. Zatem kiedy już mi przyszło ochłonąć i zrozumieć, co się w sumie odje*ało, chciałem prosić was o pomoc, żeby znaleźć naprawdę dobrego prawnika. Niech pomoże mi on zaskarżyć panią Dorotę Wellman za to, że powiedziała, że molestowałem kobiety w programie Big Brother”, apelował o pomoc w sieci Mateusz Sławiński.

Prezenterka TVN nie skomentowała do tej pory całej sytuacji. Według wieli widzów Dzień Dobry TVN Dorota Wellman po prostu zadała pytanie, co jest elementem jej pracy. Uważacie podobnie? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Mateusz Sławiński (@mateuszesz_slawinski_bb)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Big Brother TVN 7 (@bigbrother.tvn7)

Dorota Wellman, Viva! 24/2018
Fot. MARTA WOJTAL

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…