nowa praca, Marzena Rogalska w tvn?
Fot. Krzysztof Kuczyk / Forum
O TYM SIĘ MÓWI

Marzena Rogalska dostała nową pracę?! Fani dziennikarki podejrzewają, że chodzi o...

Czy szykuje się telewizyjny transfer roku?

Rafał Kowalski 10 marca 2021 11:15
nowa praca, Marzena Rogalska w tvn?
Fot. Krzysztof Kuczyk / Forum

Trzy tygodnie temu Marzena Rogalska zaskoczyła wszystkich swoich wiernych fanów. Dziennikarka i prezenterka ogłosiła niespodziewanie, że z dnia na dzień, po 12 latach pracy w Telewizji Polskiej odchodzi ze stacji. Gwiazda nie podała w pierwszym oświadczeniu żadnych konkretnych przyczyn. Wiadomo było jednak, że z tą decyzją gospodyni Pytania na śniadanie nosiła się od dłuższego czasu. Gdzie teraz będzie pracować? Są pierwsze domysły.

Marzena Rogalska o nowej pracy. Internauci: „w TVN?”

Równo miesiąc po złożeniu przez Marzenę Rogalską wypowiedzenia w TVP, dowiadujemy się kolejnych informacji na temat zawodowej przyszłości 50-latki. Ulubienicę widzów wciąż można słuchać w Radiu Złote Przeboje i oglądać w jednym ze spektakli Teatru Capitol, ale większość internautów czeka na wieść o tym, że Marzena Rogalska wróci na szklany ekran.

Okazuje się, że to kwestia czasu… „Rozweselę serducho w jakiejś innej telewizji", zapowiedziała dziennikarka w jednym z komentarzy na swoim Instagramie dając do zrozumienia, że prawdopodobnie ma nową pracę. Co na to wielbiciele prezenterki? Od razu zaczęło się zgadywanie, w jakiej stacji pojawi się niedługo 50-latka…

Najwięcej osób typuje TVN. Dlaczego? To właśnie Ewie Drzyzdze – która związana jest z tą telewizją – Marzena Rogalska poświęciła ostatnio jeden z wpisów w sieci. „Wyrzuć z serca wszystkie troski, żale, lęk, ból, wszystko, co robi w nim tłok i ciemność. Zrób miejsce na światło i prawdziwe spotkanie« - usłyszałam od Ewy Drzyzgi i dzielę się z wami”, napisała była gospodyni Pytania na śniadanie.

Czy to wystarczająca poszlaka, byśmy faktycznie byli pewni tego telewizyjnego transferu roku? Czas pokaże!

Marzena Rogalska o życiu po odejściu z TVP

W jednym z pierwszych wywiadów po złożeniu wypowiedzenia u byłego pracodawcy, Marzena Rogalska opowiedziała o tym, jak teraz wygląda jej codzienność. „Wolność smakuje wspaniale i nasycam się nią, cieszę się. Mam zaufanie do świata i do tego, co się wydarzy. Mam w sobie zgodę. Na Wschodzie mówią, że jak człowiek podejmuje trudną decyzję, to nagle świat wchodzi z nim w harmonię, i wszystko się układa”, mówiła Beacie Sadowskiej i dodała, że chce na pewno w tym roku dokończyć kolejną książkę.

A co z powrotem do telewizji? Telefon Marzeny Rogalskiej od razu został rozgrzany do czerwoności, ale decyzja, jaką podejmie, gwiazda, musi być z głową. „Chcę, by to wszystko było zrobione z sercem i na moich warunkach. [...] Znając życie, w centrum znów będzie człowiek, bo właśnie za to kocham dziennikarstwo”, dodała w tym samym wywiadzie prezenterka.

Małgorzata Rogalska nową prowadzącą Dzień dobry TVN

Informator portalu Pudelek.pl dowiedział się, że Marzena Rogalska rozpoczęła negocjacje z telewizją TVN. Krążą plotki, że dołączy do ekipy porannego show Dzień Dobry TVN i stworzy duet z Beatą Sadowską. Nieoficjalnie mówi się, że planowane jest zatrudnienie kolejnych duetów prowadzących. 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…