ZE ŚWIATA GWIAZDA

Martyna Wojciechowska jest zakochana?! Kim jest partner podróżniczki?

Sensacyjne doniesienia mediów!

VIVA! 18 maja 2018 11:50

Martyna Wojciechowska w licznych wywiadach niejednokrotnie opowiadała o tym, jak zerwała zaręczyny. Jednak czy tym razem będzie inaczej? Jak donoszą media, Wojciechowska znowu jest zakochana. A z nowym partnerem połączyła ją... wspólna pasja.

Wojciechowska jest zakochana?

„Kilka z tych razy w ogóle nie powinnam była się zaręczyć. To brzmi zabawnie: pięć razy byłam zaręczona, dwa razy uciekłam sprzed ołtarza, ale gdzieś tam za każdą z tych decyzji stoi jakiś mały, większy może nie dramat życiowy, ale trudność, wyzwanie i zmierzenie się z samym sobą. Wycofanie się ze swojej własnej decyzji też nie jest proste”, wyznała w rozmowie z Łukaszem Jakóbiakiem.

Jednak jak donoszą media, sytuacja uległa zmianie. Martyna Wojciechowska jest znowu zakochana? Gwiazda stacji TVN została w majowy weekend przyłapana na randce z reporterem stacji TTV, Przemysławem Kossakowskim. Wymieniali czułe uściski, przytulali się do siebie, szeptali sobie do ucha. Na ich twarzach cały czas gościł uśmiech’’, relacjonuje tygodnik Na Żywo. Są sobą ogromnie zafascynowani. Czują, że wiele ich łączy: miłość do podróży, chęć przekraczania własnych ograniczeń’’, zdradza osoba z otoczenia podróżniczki.

Nic nie stoi na przeszkodzie, aby Martyna i Przemysław Kossakowski stworzyli udany związek. Mężczyzna rozwiódł się ze swoją żoną. A, jak donoszą portale plotkarskie, podróżniczka i jej nowy partner mieli poznać się w ubiegłym roku. Wówczas opublikował zdjęcie, które Kossakowski zamieścił w mediach społecznościowych. Z kobietą, która potrafi zaimponować’’, podpisał fotografię. Myślicie, że gwiazda stworzy z dziennikarzem udany związek? W końcu łączy ich wspólna pasja. 

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.