Martyna Gliwińska, Kazik Bieniuk, Kazimierz Bieniuk
Fot. Instagram @martynagliwinska
O TYM SIĘ MÓWI

Martyna Gliwińska opowiedziała o relacjach z Jarosławem Bieniukiem?

Jej słowa nie pozostawiają wątpliwości

Redakcja VIVA! 10 sierpnia 2020 13:17
Martyna Gliwińska, Kazik Bieniuk, Kazimierz Bieniuk
Fot. Instagram @martynagliwinska

Relacja Martyny Gliwińskiej i Jarosława Bieniuka była bardzo burzliwa. Byli zakochani nie wtajemniczają mediów w szczegóły swojego związku, nie roztrząsają nieporozumień. Od czasu, kiedy na świecie pojawił się Kazimierz, trzeci syn piłkarza, oboje starają się spędzać z maleństwem jak najwięcej czasu, a także dzielą się rodzicielskim obowiązkami. Martyna Gliwińska w rozmowie z fanami skomentowała łączące ich relacje.

Martyna Gliwińska o relacjach z Jarosławem Bieniukiem

Martyna Gliwińska wraz z synkiem udała się na wakacje. Za cel swojej podróży obrała Chałupy.

,,Chałupy to nasz mały raj na ziemi. Uwielbiam tu przyjeżdżać od lat i teraz jestem tu z moim niebieskookim Kaziem", napisała Martyna Gliwińska. 

W komentarzach pod wspólnym zdjęciem Martyny Gliwińskiej i Kazimierza fani zaczęli wypytywać, czemu projektantka nie spędza urlopu w towarzystwie byłego partnera. Jarosław Bieniuk wraz z trójką swoich pociech i z przyjaciółmi był w Hiszpanii.

„Pani Martyno, a czemu nie jeździ pani na wakacje z Jarosławem i jego dziećmi? Przecież jesteście już rodzina..😢 ”, czytamy jeden z nich.

Martyna Gliwińska nie czekała z odpowiedzią. „ nie jesteśmy 😉 ”, odparła.

„Myślę że i Martyna i Jarek pokazali, że są w aktualnie w dobrej relacji, Kaziu ma kochającą mamę i tatę , niepotrzebna ta smutna minka ! W życiu różnie się układa ale maluszek na tym na pewno nie straci 🙌❤️ ”, dodał ktoś inny.

Nie da się ukryć, że byłym partnerom udało się odnaleźć nic porozumienia. Jarosław Bieniuk poświęca Kaziowi wiele czasu. A rozczulającymi kadrami z pociechą dzieli się za pośrednictwem Instagrama. Maleństwo jest też ulubieńcem starszego rodzeństwa.

„Oni są w Kaziku zakochani. Jest taki słodki, a jeszcze mając świadomość, że to jest nasze dziecko, a ich brat, to jest to bardzo rozczulające. Przyjęli go bardzo ciepło. Miałam tremę przed pierwszym spotkaniem Kazia z rodzeństwem. Byłam bardzo ciekawa tego, jak oni zareagują”, wspominała Martyna Gliwińska w jednym z wywiadów dla Jastrząb Post. 

Martyna Gliwińska, Jarosław Bieniuk
Fot. Kurnikowski/Akpa

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.