Martyna Gliwińska, Kazik Bieniuk, Kazimierz Bieniuk
Fot. Instagram @martynagliwinska
O TYM SIĘ MÓWI

Martyna Gliwińska opowiedziała o relacjach z Jarosławem Bieniukiem?

Jej słowa nie pozostawiają wątpliwości

Redakcja VIVA! 10 sierpnia 2020 13:17
Martyna Gliwińska, Kazik Bieniuk, Kazimierz Bieniuk
Fot. Instagram @martynagliwinska

Relacja Martyny Gliwińskiej i Jarosława Bieniuka była bardzo burzliwa. Byli zakochani nie wtajemniczają mediów w szczegóły swojego związku, nie roztrząsają nieporozumień. Od czasu, kiedy na świecie pojawił się Kazimierz, trzeci syn piłkarza, oboje starają się spędzać z maleństwem jak najwięcej czasu, a także dzielą się rodzicielskim obowiązkami. Martyna Gliwińska w rozmowie z fanami skomentowała łączące ich relacje.

Martyna Gliwińska o relacjach z Jarosławem Bieniukiem

Martyna Gliwińska wraz z synkiem udała się na wakacje. Za cel swojej podróży obrała Chałupy.

,,Chałupy to nasz mały raj na ziemi. Uwielbiam tu przyjeżdżać od lat i teraz jestem tu z moim niebieskookim Kaziem", napisała Martyna Gliwińska. 

W komentarzach pod wspólnym zdjęciem Martyny Gliwińskiej i Kazimierza fani zaczęli wypytywać, czemu projektantka nie spędza urlopu w towarzystwie byłego partnera. Jarosław Bieniuk wraz z trójką swoich pociech i z przyjaciółmi był w Hiszpanii.

„Pani Martyno, a czemu nie jeździ pani na wakacje z Jarosławem i jego dziećmi? Przecież jesteście już rodzina..😢 ”, czytamy jeden z nich.

Martyna Gliwińska nie czekała z odpowiedzią. „ nie jesteśmy 😉 ”, odparła.

„Myślę że i Martyna i Jarek pokazali, że są w aktualnie w dobrej relacji, Kaziu ma kochającą mamę i tatę , niepotrzebna ta smutna minka ! W życiu różnie się układa ale maluszek na tym na pewno nie straci 🙌❤️ ”, dodał ktoś inny.

Nie da się ukryć, że byłym partnerom udało się odnaleźć nic porozumienia. Jarosław Bieniuk poświęca Kaziowi wiele czasu. A rozczulającymi kadrami z pociechą dzieli się za pośrednictwem Instagrama. Maleństwo jest też ulubieńcem starszego rodzeństwa.

„Oni są w Kaziku zakochani. Jest taki słodki, a jeszcze mając świadomość, że to jest nasze dziecko, a ich brat, to jest to bardzo rozczulające. Przyjęli go bardzo ciepło. Miałam tremę przed pierwszym spotkaniem Kazia z rodzeństwem. Byłam bardzo ciekawa tego, jak oni zareagują”, wspominała Martyna Gliwińska w jednym z wywiadów dla Jastrząb Post. 

Martyna Gliwińska, Jarosław Bieniuk
Fot. Kurnikowski/Akpa

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?