Margaret, Ślub Margaret
Fot. Fot. Facebook Psychonauta Foundation/https://www.facebook.com/psycho.nauta.peru/
O TYM SIĘ MÓWI

Margaret i KaCeZet są już po ślubie!

Poznaj historię ich miłości

Redakcja VIVA! 29 stycznia 2020 12:30
Margaret, Ślub Margaret
Fot. Fot. Facebook Psychonauta Foundation/https://www.facebook.com/psycho.nauta.peru/

Margaret i jej ukochany, KaCeZet stanęli na ślubnym kobiercu. Nietypowa uroczystość odbyła się w Peru. A błogosławieństwa zakochanym udzielał szaman! Para niewiele mówi na temat swojego życia prywatnego. Dwa lata temu do mediów przedostała się informacja, że są razem, a w ubiegłym roku potwierdzili wieść o zaręczynach. Jak wygląda ich miłosna historia?

Ślub Margaret i KaCeZeta

Ślub był zaskoczeniem dla fanów wokalistki. Margaret niedawno zapowiedziała, że pewien czas odchodzi z show-biznesu. Zawiesiła swoją karierę, by w końcu móc skupić się tylko na najbliższych i zadbać o swoje zdrowie. Odpoczynek również jest bardzo ważny. Gwiazda wraz ze swoim narzeczonym wyjechała do Peru, gdzie wzięła ślub. A o całym zdarzeniu fani usłyszeli dzięki profilowi Psychonauta Foundation.

„Poza swoją pracą zawodową i osobistą, podczas ceremonii, miał także miejsce ślub, z błogosławieństwem szamanów i warmi icaros, magicznymi pieśniami wiążącymi parę ze sobą. Finał w nocy, bez wódeczki, z zupełnie innym napitkiem, czytamy na profilu.

Ślub Margaret i Kacezeta, Margaret, NIE UŻYWAĆ PONOWNIE
Fot. Facebook Psychonauta Foundation/https://www.facebook.com/psycho.nauta.peru/

Główni zainteresowani nie skomentowali jeszcze wieści o zaślubinach. Jedynie na profilu muzyka pojawiła się fotografia, na której jest widoczna obrączka.

Na fanach pary ogromne wrażenie zrobiła suknia panny młodej i całe przygotowanie do ceremonii. Widać, że dla zakochanych był to wyjątkowy moment.

Historia miłości Margaret i KaCeZeta

Niewiele wiadomo na temat ich życia. Wiadomo, że zakochani spotykają się od dawna, ale  nie mówią otwarcie o swojej relacji. Dwa lata temu KaCeZet opublikował na swoim Instagramie wspólne zdjęcie z wokalistką, które opatrzył hashtagiem #miłość.

O tym, że są zaręczeni poinformowali dopiero pod koniec ubiegłego roku. Podczas koncertu w warszawskim klubie Stodoła w pewnej chwili  Margaret zwróciła się bezpośrednio do swojego ukochanego. Zaprosiła go na scenę, gdzie mieli razem wykonać utwór pod tytułem Daenerys & Jon Snow. „Chciałabym zaprosić teraz na scenę swojego prywatnego narzeczonego”, powiedziała Margaret. 
Życzymy im dużo szczęścia na nowej drodze życia. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

No zdziczał typo

Post udostępniony przez KcZzzzzz (@kacezet)

TAGI #Margaret

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.