Margaret, Ślub Margaret
Fot. Fot. Facebook Psychonauta Foundation/https://www.facebook.com/psycho.nauta.peru/
O TYM SIĘ MÓWI

Margaret i KaCeZet są już po ślubie!

Poznaj historię ich miłości

Redakcja VIVA! 29 stycznia 2020 12:30
Margaret, Ślub Margaret
Fot. Fot. Facebook Psychonauta Foundation/https://www.facebook.com/psycho.nauta.peru/

Margaret i jej ukochany, KaCeZet stanęli na ślubnym kobiercu. Nietypowa uroczystość odbyła się w Peru. A błogosławieństwa zakochanym udzielał szaman! Para niewiele mówi na temat swojego życia prywatnego. Dwa lata temu do mediów przedostała się informacja, że są razem, a w ubiegłym roku potwierdzili wieść o zaręczynach. Jak wygląda ich miłosna historia?

Ślub Margaret i KaCeZeta

Ślub był zaskoczeniem dla fanów wokalistki. Margaret niedawno zapowiedziała, że pewien czas odchodzi z show-biznesu. Zawiesiła swoją karierę, by w końcu móc skupić się tylko na najbliższych i zadbać o swoje zdrowie. Odpoczynek również jest bardzo ważny. Gwiazda wraz ze swoim narzeczonym wyjechała do Peru, gdzie wzięła ślub. A o całym zdarzeniu fani usłyszeli dzięki profilowi Psychonauta Foundation.

„Poza swoją pracą zawodową i osobistą, podczas ceremonii, miał także miejsce ślub, z błogosławieństwem szamanów i warmi icaros, magicznymi pieśniami wiążącymi parę ze sobą. Finał w nocy, bez wódeczki, z zupełnie innym napitkiem, czytamy na profilu.

Ślub Margaret i Kacezeta, Margaret, NIE UŻYWAĆ PONOWNIE
Fot. Facebook Psychonauta Foundation/https://www.facebook.com/psycho.nauta.peru/

Główni zainteresowani nie skomentowali jeszcze wieści o zaślubinach. Jedynie na profilu muzyka pojawiła się fotografia, na której jest widoczna obrączka.

Na fanach pary ogromne wrażenie zrobiła suknia panny młodej i całe przygotowanie do ceremonii. Widać, że dla zakochanych był to wyjątkowy moment.

Historia miłości Margaret i KaCeZeta

Niewiele wiadomo na temat ich życia. Wiadomo, że zakochani spotykają się od dawna, ale  nie mówią otwarcie o swojej relacji. Dwa lata temu KaCeZet opublikował na swoim Instagramie wspólne zdjęcie z wokalistką, które opatrzył hashtagiem #miłość.

O tym, że są zaręczeni poinformowali dopiero pod koniec ubiegłego roku. Podczas koncertu w warszawskim klubie Stodoła w pewnej chwili  Margaret zwróciła się bezpośrednio do swojego ukochanego. Zaprosiła go na scenę, gdzie mieli razem wykonać utwór pod tytułem Daenerys & Jon Snow. „Chciałabym zaprosić teraz na scenę swojego prywatnego narzeczonego”, powiedziała Margaret. 
Życzymy im dużo szczęścia na nowej drodze życia. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

No zdziczał typo

Post udostępniony przez KcZzzzzz (@kacezet)

TAGI #Margaret

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BARBARA KURDEJ-SZATAN wyznaje: „Zasuwając intensywnie, oczekiwałam, że gdy wrócę do domu, będę mogła się zrelaksować. Tymczasem były awantury…”. GREG i RAFAŁ COLLINS – od happy endu do tragedii był tylko krok. W VIVIE! na Lato w cyklu Ona o Niej – KRYSTYNA CIERNIAK-MORGENSTERN o ELŻBIECIE CZYŻEWSKIEJ: „Szamotała się psychicznie. Z jednej strony niedawno poślubiony mąż, a z drugiej Polska…”. W cyklu Sztuka gotowania – HANNA LIS. Czy spełni swoje „kulinarne” marzenie i wybierze się do Peru? W Podróżach z Historią: tajemnice KASZUB.