Margaret, VIVA! 5/2016
Fot. Zuza Krajewska/ LAF FM
O TYM SIĘ MÓWI

Margaret wzięła ślub?! 

Gdzie i kiedy odbyła się uroczystość?

REDAKCJA VIVA! 28 stycznia 2020 19:18
Margaret, VIVA! 5/2016
Fot. Zuza Krajewska/ LAF FM

Margaret wyszła za mąż?! Wokalistka poślubiła swojego ukochanego, KaCeZeta. Uroczystość odbyła się w Peru!

Ślub Margaret i KaCeZeta

W ostatnim czasie gwiazda poinformowała swoich fanów, że planuje odpoczynek i zawiesiła swoją karierę. Teraz do mediów przedostała się informacja o ślubie Margaret i Kacezeta. Para postawiła na szamańską ceremonię w Peru.

Zdjęcia pojawiły się na fanpage’u Psychonauta Foundation. Widzimy na nich przygotowania do uroczystości i emocje towarzyszące parze. Było błogosławieństwo szamanów i magiczne pieśni... 

Wokalistka miała na sobie skromną białą suknię i welon. Z kolei jej wybranek ubrany był w koszulę i krótkie spodenki.

„Zaczynamy rok na grubo. Podczas kolejnej edycji Reconecction odbyły się warsztaty wokalne z Kacezetem i Margaret. Poza swoją pracą zawodową i osobistą podczas ceremonii miał także miejsce ślub z błogosławieństwem szamanów i warmi icaros, magicznymi pieśniami wiążącymi parę ze sobą. Finał w nocy, bez wódeczki, z zupełnie innym napitkiem”, czytamy.

Głowni zainteresowani nie potwierdzili jeszcze tej informacji. Życzymy im wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!

Ślub Margaret i Kacezeta, Margaret, NIE UŻYWAĆ PONOWNIE
Fot. Facebook Psychonauta Foundation/https://www.facebook.com/psycho.nauta.peru/

Kim jest mąż Margaret?

KaCeZet, to naprawdę Piotr Kozieradzki. Tak jak ukochana 35-latek jest muzykiem, ale znają go przede wszystkim fani muzyki reggae. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

My and Anna Konda’s son Lenny

Post udostępniony przez KcZzzzzz (@kacezet)

Zakochani spotykają się od kilku lat. Nie mówią o swojej relacji. O tym, że są zaręczeni poinformowali dopiero pod koniec ubiegłego roku. Podczas koncertu w warszawskim klubie Stodoła w pewnej chwili  Margaret zwróciła się bezpośrednio do swojego ukochanego. Zaprosiła go na scenę, gdzie mieli razem wykonać utwór pod tytułem Daenerys & Jon Snow. „Chciałabym zaprosić teraz na scenę swojego prywatnego narzeczonego”, powiedziała Margaret.  

TAGI #Margaret

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA KRUPIŃSKA-KARPIEL – Ma urodę, udane dzieci, kochającego męża, wymarzoną pracę. Kobieta idealna? KATARZYNA GRONIEC w wieku 20 lat była gwiazdą legendarnego „Metra”. Jak teraz wygląda jej życie? NIKODEM SKOTARCZAK – Nikoś, najsłynniejszy gangster PRL, został legendą już za życia... Pasjonująca rozmowa Z MICHAŁEM RUSINKIEM o języku polskim, który zmienia się wraz z nami. Jak? W cyklu EXTRA: Rewia, jej miłość! Witamy w Teatrze Sabat Małgorzaty Potockiej.