Urszula, VIVA! 4/2017
Fot. Olga Majrowska
Z ŻYCIA GWIAZD

Urszula przyznała, że Marcin Wójcik z kabaretu Ani Mru Mru jest jej siostrzeńcem. ''Nie chwaliliśmy się tym za bardzo"

„Mało kto wie, że jesteśmy spokrewnieni", dodała

Karol Sowa 22 kwietnia 2023 07:46
Urszula, VIVA! 4/2017
Fot. Olga Majrowska

Urszula już od wielu lat zachwyca swoim talentem. Jej piosenki, takie jak: „Rysa na szkle", „Konik na biegunach" czy „Dmuchawce latawce" nucą kolejne pokolenia. Nie każdy jednak wie, że słynna wokalistka jest spokrewniona z Marcinem Wójcikiem z kabaretu Ani Mru Mru. Ulubienica słuchaczy opowiedziała o tym w swojej biografii.

Urszula przyznała, że jest spokrewniona z Marcinem Wójcikiem z kabaretu Ani Mru Mru

Urszula w książce wyznała, że Marcin Wójcik jest jej siostrzeńcem. Co więcej, posiada ona kilka domków letniskowych w województwie lubelskim, gdzie cała rodzina się spotyka. Tamto miejsce jest dla nich azylem i bezpieczną przystanią. „Dzisiaj w pierwszym domku mieszkają na zmianę moje siostry cioteczne Gosia i Ania. Ania ma dwóch synów: Tomka i Marcina, który występuje w kabarecie Ani Mru Mru. W Wikipedii napisali, że jestem bratanicą jego babci. Nie chwaliliśmy się tym za bardzo, mało kto wie, że jesteśmy spokrewnieni", czytamy. 

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Przez uzależnienie od narkotyków Michał Koterski był na dnie: „Nikt nie chciał na mnie splunąć"

Marcin Wójcik, 2019 rok

Marcin Wójcik
Fot. TOMASZ RADZIK/AGENCJA SE/East News

Urszula o rodzinnych wakacjach

Rodzina Urszuli kocha przyjeżdżać nad jeziorko Firlej. Dla wszystkich jest to niezwykle magiczne miejsce. „W drugim domku pomieszkują na zmianę dzieci drugiej siostry mojego taty, cioci Stasi: Jola i Darek z rodzicami. Trzeci domek zajmuje Ewa, moja siostra, z córkami Madzią i Kasią. A ten czwarty jest nasz i też się nim dzielimy, w miarę możliwości. Najlepsze jest to, że kiedy posiedzi się tutaj dwa tygodnie w czasie wakacji, spotka się każdego. Wszyscy mieszkają w Lublinie albo okolicach, tylko ja wypaliłam tak daleko, pod Warszawę", przyznała. 

[ostatnia aktualizacja tekstu: 02.12.2023 rok]

CZYTAJ TEŻ: Marieta Żukowska o córkach: „Teraz mam drugą, przyszywaną. To moje największe nauczycielki”

Urszula, VIVA! luty 2017
Fot. Olga Majrowska

TAGI #Urszula

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.