Marcelina Zawadzka, Viva! 8/2017
Fot. Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Marcelina Zawadzka jest gotowa na ślub i dzieci z Maxem Gloeckenerem. Ale ma jeden warunek

Prezenterka stoi po stronie tradycji...

Rafał Kowalski 23 kwietnia 2022 07:51
Marcelina Zawadzka, Viva! 8/2017
Fot. Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Już rok Marcelina Zawadzka i Max Gloeckner są parą. Początkowo Miss Polonia ukrywała partnera poznanego na krańcu świata i nie mówiła o nim publicznie. Potem wyjaśniła, że bała się kolejnego niepowodzenia miłosnego. Gdy jednak nabrała pewności, że to ten jedyny, zaczęła nawet snuć plany o ślubie…

Marcelina Zawadzka chciałaby mieć dzieci i ślub z ukochanym

Od kilku miesięcy Marcelina Zawadzka jest związana zawodowo z telewizją Polsat. Prezenterka poprowadzi niedługo jeden z muzycznych festiwali. Na planie spotu reklamowego została zapytana o to, czy planuje ślub. Jak szczerze wyznała, przy poprzednich partnerach nie czuła się gotowa. „Bardzo chciałabym być pewna siebie i swoich uczuć, idąc do ołtarza. Super, kiedy kobiety są szczęśliwe i pewne siebie, swojej miłości do tej drugiej osoby, bo z tej drugiej strony nigdy tego nie wiesz… Jeśli chodzi o mnie, teraz jestem pewniejsza, niż kiedyś”, powiedziała serwisowi Pomponik.pl.

Nie tylko gwiazda myśli o wyjściu za mąż, ale – jak się okazuje – jeszcze częściej mówi o tym Max!  „Aż zaczyna mnie to dziwnie elektryzować, ale tak jest. Max zaczyna ten temat”, przyznała Marcelina. Pasuje jej jednak taki bieg zdarzeń, bo od swojego partnera oczekuje postawienia w kierunku ślubu pierwszego kroku.

Ma też życzenie, by zgodnie z tradycją, każde ważne wydarzenie w jej osobistym życiu, zadziało się w odpowiedniej kolejności. „To musi być zawsze mężczyzny pomysł. To on musi zawsze poprosić o rękę. Będzie ślub – będzie dziecko. Trochę jest też tak, że jeśli chodzi o kolejny krok, to ja bym chciała najpierw mieć ślub, a później dzieci. W takiej kolejności klasycznej”, słyszymy.

Czytaj także: Marcelina Zawadzka szczerze o nowym partnerze. Jej rodzice mają z nim utrudniony kontakt 

Marcelina Zawadzka, Max Gloeckner
Fot. instagram @marcelina_zawadzka

Suknia ślubna Marceliny Zawadzkiej - plany

Ulubienica publiczności nie jest jeszcze po zaręczynach, ale wie już, jak miałaby wyglądać jej weselna kreacja. „Wiem, że beza w moim przypadku mogłaby być trudna, więc chciałabym chyba taką bardziej „rybkę”, coś w tym stylu, taką bardziej przy ciele, ale z drugiej strony też trzeba by się najeść”, powiedziała w tym samym wywiadzie z uśmiechem na twarzy.

Jesteśmy przekonani, że niezależnie od wybranego kroju, Marcela Zawadzka będzie wyglądała w dniu ślubu przepięknie! 

CZYTAJ TAKŻE: Marcelina Zawadzka pokazała wnętrze przytulnej sypialni!

Marcelina Zawadzka w salonie sukien ślubnych, zdjęcie z 2014 roku

Marcrelina Zawadzka o ślubie z Maxem, zdjęcie 2014
Fot. Lukasz Kalinowski/East News

Marcelina Zawadzka, Viva! 8/2017
Fot. Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.