Marta Mandaryna Wiśniewska, Dzień Dobry TVN, 2022
Fot. MATEUSZ GROCHOCKI/Dzien Dobry TVN/East News
z życia gwiazd

Mandaryna o współpracy z Michałem Wiśniewskim: „Nie będę spełniać jego oczekiwań”

Zdradziła, do czego ograniczają swój kontakt

Marcjanna Maryszewska 25 kwietnia 2022 10:28
Marta Mandaryna Wiśniewska, Dzień Dobry TVN, 2022
Fot. MATEUSZ GROCHOCKI/Dzien Dobry TVN/East News

Michał Wiśniewski jakiś czas temu skrytykował powrót do muzyki swojej byłej żony. „To nie jest ta Mandaryna, którą ja znam ze sceny”, mówił w rozmowie z mediami. Teraz gwiazda odniosła się publicznie do jego słów. Zdradziła o czym zazwyczaj rozmawiają, a jakich tematów wolą nie poruszać w swoim towarzystwie, aby uniknąć kłótni.

Michał Wiśniewski i Mandaryna. „Power couple” show-biznesu

Jeszcze 20 lat temu byli najpopularniejszą parą w branży. Z sukcesem zrobili ze swojego związku pożywkę dla mediów i fanów, złaknionych kolejnych zdjęć oraz informacji na temat małżonków. Michał Wiśniewski i Mandaryna mieli swój własny program „Jestem, jaki jestem”, a ich ślub w Szwecji był transmitowany na antenie TVN. Ogromna popularność pozwoliła im na dobre zagościć w pieleszach polskiego show-biznesu.

2005 rok zapoczątkował nie tylko problemy zawodowe Mandaryny, ale również problemy w małżeństwie, które zakończyły się rozwodem. Po latach para pogodziła się, a gwiazda ogłosiła, że Michał Wiśniewski zostanie jej menadżerem. Jednak ta współpraca trwała krótko i nie doczekała nawet wydania zapowiadanej płyty piosenkarki. Choć dziś utrzymują poprawne relacje w trosce o dobro swoich dzieci, to nadal w uszczypliwy sposób zdarza im się komentować karierę zawodową drugiej strony.

Zobacz: Martyna Wojciechowska po rozstaniu z Przemysławem Kossakowskim znalazła wsparcie u rodziców 

W rozmowie z Party gwiazdor wypowiedział się na temat powrotu do muzyki swojej byłej żony. „Skoncentrowałbym się na tym, co robiła do tej pory, czyli duży show, królowa dance, którą była. Kontynuowałbym to i robiłbym glamour. Marta od tego odeszła i chce być bliżej ziemi” - mówił. Choć trzyma za nią kciuki, to jako producent doradziłby jej inny kierunek. „To wszystko poprawne, to wszystko fajne, ale to nie jest ta Mandaryna, którą ja znam ze sceny” - podsumował piosenkarz.

Mandaryna odpowiada na słowa Michała Wiśniewskiego: „Nie mam problemu z tym…”

W rozmowie z reporterką Jastrząb Post na otwarciu tegorocznej edycji LGBT+ Film Festival w Warszawie Mandaryna przyznała, że nie przejmuje się słowami byłego męża. Uważa, że nie da rady zaspokoić każdego swoją twórczością.

Cieszę się, że Michał nie jest moim producentem. Ja już dawno wybrałam swoją własną drogę i cieszę się, że przechodzę przez własne drzwi. Ja tego nie słuchałam, ale nie mam problemu z tym, że Michałowi nie podoba się coś, co ja robię, bo nie zależy mi na dobrej opinii wszystkich. Nie będę spełniać oczekiwań mojego męża, z którym rozwiodłam się 15 lat temu. Inaczej świat naprawdę by zwariował.”

Piosenkarka dodała, że rozmawiają głównie na temat swoich dzieci. Wiedzą, że ich gusta muzyczne zbyt mocno się różnią, dlatego nie poruszają tego wątku dla świętego spokoju.

My rozmawiamy na różne tematy. Na tematy dzieci. Natomiast na pewno nie mówię mu o wszystkim, co robię. Mamy trochę inny gust, jesteśmy innymi ludźmi, co innego jara nas muzycznie. Może dlatego ja nie śpiewam piosenek podobnych do Ich Troje, a Ich Troje nie śpiewa piosenek podobnych do moich. Ja mam swoją stronę. Bardziej taneczną i taką, którą czuję.”  

Czytaj także: Katarzyna Sokołowska o ciąży w „Dzień Dobry TVN”: „Czuję się do tej roli naprawdę dobrze przygotowana"

Michał Wiśniewski o żonie Poli
Fot. VOYO BAKIEWICZ
Michał Wiśniewski, VIVA! 2013

Źródło: JastrząbPost

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Jedno zdjęcie Roxie Węgiel wywołało lawinę komentarzy. Odpowiedziała: „Ludzie muszą się przyzwyczaić, że jest inaczej”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA I MAŁGORZATA SOCHA: przyjaciółki w rozmowie pełnej czułości, kobiecej energii i śmiechu. O TYM SIĘ MÓWI: była najbardziej znienawidzoną kobietą na świecie, dzisiaj jest kochana i podziwiana. Czy KRÓLOWA CAMILLA aż tak się zmieniła, czy Brytyjczycy zmienili front? ELIZA RYCEMBEL: jedna z najzdolniejszych aktorek młodego pokolenia nie pogardziłaby epizodami, ale… reżyserzy widzą ją w głównych rolach. MARIA ROTKIEL: uznana psycholog apeluje: „Dziewczyny, musimy być dla siebie ważne!”.