Sześcioraczki
Fot. Instagram @szescioraczki_pl_sextuplets
O TYM SIĘ MÓWI

Mama sześcioraczków z Krakowa pokazała ich nowe zdjęcie. W sieci rozgorzała burza!

Czy pociechy rozwijają się prawidłowo?

Rafał Kowalski 19 sierpnia 2020 20:44
Sześcioraczki
Fot. Instagram @szescioraczki_pl_sextuplets

Ponad rok temu w województwie małopolskim przyszła na świat szóstka wyjątkowych dzieci – owoc jednej ciąży. Nela, Zosia, Kaja, Malwina, Filip i Tymon poza ogromnym skarbem są dla swoich rodziców także wyzwaniem. Szczególnie, gdy każdemu ich krokowi przyglądają się internauci…

Burza pod zdjęciem sześcioraczków

Mieszkająca w Tylmanowej pod Krakowem rodzina państwa Marzec od wakacji 2019 roku prowadzi w sieci profil, na którym dzieli się fotografiami szóstki pociech. Poród sześcioraczków był bowiem wydarzeniem, które zainteresowało cały kraj. Niestety, mama dzieci musi radzić sobie od czasu do czasu z krytyką lub ponadprzeciętną ciekawością obserwujących…

Kilka dni temu pani Klaudia opublikowała na Instagramie fotografię, do której zapozowała cała szóstka pociech. Co więcej, wszystkie były ubrane bardzo podobnie, co nie umknęło uwadze internautów. Poza komplementami pojawiły się jednak i innego rodzaju komentarze. Młodej mamie sugerowano między innymi, że jej sześcioraczki niepoprawnie się rozwijają. „Czy Malwinka ma problemy większe jak reszta dzieciaczków? Ona jeszcze nie siedzi?”, zapytała zdziwiona internautka, na co pani Klaudia Marzec odpowiedziała spokojnie. „Jeszcze nie, każdy robi postępy w swoim tempie”, czytamy pod zdjęciem.

I choć mama licznej gromadki nie przejęła się zapytaniem, a internautka odpowiedziała jej, że kibicuje całej szóstce, pozostałe osoby obserwujące profil miały dla autorki pytania radę. „Skoro Pani kibicuje to proszę nie pytać czy już siedzi, tak jak pozostali kibicujący. Mamusia na pewno na takie komentarze nie czeka”, mogliśmy przeczytać na Instagramie.

Warto przypomnieć, że sześcioraczki urodziły się przed przewidywanym terminem i są wcześniakami. Ich tempo rozwoju może więc odbiegać od powszechnie przyjętego. Czy dociekliwa internautka była zbyt ciekawska? A może odbieracie jej pytanie jako przejaw troski? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Lato 😃😃😃😃😃🤓 . #wielodzietni #duzarodzina #rodzeństwo #góry #natrawie #zabawa

Post udostępniony przez Klaudia (@szescioraczkipl)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Klaudia (@szescioraczkipl)

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.