Magda Mołek, VIVA! nr 12, czerwiec 2019
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
O TYM SIĘ MÓWI

Magda Mołek jest w ciąży?! Gwiazda skomentowała spekulacje mediów

Dziennikarka opublikowała wymowny wpis!

Redakcja VIVA! 3 grudnia 2019 13:15
Magda Mołek, VIVA! nr 12, czerwiec 2019
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Fala spekulacji nasiliła się po tym, jak Magda Mołek wystąpiła w roli prowadzącej 8. edycji finału Top Model. Internauci zaczęli zastanawiać się, czy gwiazda przypadkiem nie spodziewa się kolejnego dziecka! Dopasowana kreacja dziennikarka wywołała prawdziwe poruszenie w sieci. A Magda Mołek postanowiła skomentować te informacje. Co powiedziała?

Magda Mołek o kolejnej ciąży

Czy Magda Mołek jest w ciąży? To chyba najczęściej zadawane pytanie po finale Top Model. Dziennikarka na ten wieczór wybrała kreację z marszczeniami, która podkreślała jej figurę i lekko wystający brzuszek. Nic dziwnego, że oczy wszystkich były zwrócone właśnie na nią, a w sieci zaczęły pojawiać się kolejne artykuły. W końcu Magda Mołek postanowiła odnieść się do tych spekulacji. Czy spodziewa się trzeciego dziecka?

„Gdy tydzień temu poprowadziłam finał "Top Model", posypały się komentarze dotyczące mojego brzucha. Nie pierwszy raz, bo już kiedyś czytałam tutaj pytania o ciążę albo o "coś do ukrycia", albo "coś do powiedzenia". Pytająca/y nie był zainteresowany moją odpowiedzią, a przeczenie zbywał/a hasłem "no dobra, dobra, i tak zobaczymy”, napisała gwiazda.

Magda Mołek nie przejmuje się komentarzami, ale bawi ją fakt, że lekko wystający brzuszek jest głównym tematem dyskusji. Dziennikarka podkreśla, że dawno pożegnała się z perfekcjonizmem - „Jakże uwalniająca jest moja świadomość, że tenże publicznie omawiany BRZUCH pozwolił mi nosić, a potem urodzić dwóch wspaniałych synów. Że to On daje mi siłę. On trzęsie się, gdy śmieję się do rozpuku, On się spina, gdy się denerwuję, wreszcie to On pozwala mi czuć "motyle", gdy dzieje się coś wyjątkowego”, dodała.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Gdy tydzień temu poprowadziłam finał @topmodelpolskatvn posypały się komentarze dotyczące mojego brzucha. Nie pierwszy raz, bo już kiedyś czytałam tutaj pytania o ciążę albo o „coś do ukrycia” albo „coś do powiedzenia” 🍅 Pytająca/y nie był zainteresowany moją odpowiedzią a przeczenie zbywał/a hasłem „no dobra, dobra, i tak zobaczymy”. W kwestii rozmiarów brzucha, dawno już pożegnałam swój perfekcjonizm, bo przez lata przyprawiał mnie - nomen omen - o jego ból. Jakże uwalniająca jest moja świadomość, że tenże publicznie omawiany BRZUCH pozwolił mi nosić a potem urodzić dwóch wspaniałych synów. Że to On daje mi siłę. On trzęsie się, gdy śmieję się do rozpuku, On się spina, gdy się denerwuję, wreszcie to On pozwala mi czuć „motyle”, gdy dzieje się coś wyjątkowego. Wiem, że w czasach gdy sprzedaje się wszystko co płaskie (brzuchy szczególnie) mój okazuje się być odstępstwem od ...czasów? Pomyślałam więc, że „wolne brzuchy” są jak wolne sądy - niezbędne dla sprawiedliwości i równości społecznej 😁Pozdrawiam Was, Dziewczyny, którym zdarzyło się słyszeć głupie uwagi bądź zauważać badawcze spojrzenia! Nie dajmy się zwariować! Uwolnijmy energię z brzuchów! Dajmy im żyć! Być zmiennymi! KOBIETA ZMIENNĄ JEST? Brzuch też ❤️Miłego wieczoru ⭐️#brzuch #brzuchasprawapolska

Post udostępniony przez ♦️Magda Mołek♦️ (@magda_molek)

Magda Mołek zaapelowała do swoich fanów, by ślepo nie podążali za tym, co modne, a żyli w zgodzie ze sobą. Funkcjonujemy dziś w świecie, który dąży do idealnego wyglądu. Zdjęcia, reklamy, które na co dzień oglądamy w mediach opierają się przede wszystkim na retuszu. A czy na pewno tacy jesteśmy w rzeczywistości - perfekcyjni i idealni? Dlatego Magda Mołek nie ma zamiaru niczego ubarwiać.

„Wiem, że w czasach gdy sprzedaje się wszystko, co płaskie (brzuchy szczególnie), mój okazuje się być odstępstwem od... czasów? Pomyślałam więc, że "wolne brzuchy" są jak wolne sądy - niezbędne dla sprawiedliwości i równości społecznej 😁 Pozdrawiam Was, Dziewczyny, którym zdarzyło się słyszeć głupie uwagi bądź zauważać badawcze spojrzenia! Nie dajmy się zwariować! Uwolnijmy energię z brzuchów! Dajmy im żyć! Być zmiennymi! KOBIETA ZMIENNĄ JEST? Brzuch też”, mówi.

Również przyłączamy się do tego apelu! 

Magda Mołek
Fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.