Magda Gessler, Viva! grudzień 2010
Fot. Olga Majrowska
O TYM SIĘ MÓWI

Magda Gessler zrezygnowała z części dochodów w Tłusty Czwartek! To prezent dla seniorów

Kultowe pączki restauratorki będą za złotówkę

Redakcja VIVA! 10 lutego 2021 16:54
Magda Gessler, Viva! grudzień 2010
Fot. Olga Majrowska

Masło, żółtka, spirytus i fantazyjne nadzienia to sekret idealnej słodkości z okazji jutrzejszego święta. Niemal wszyscy mieszkańcy Warszawy doskonale wiedzą, że jedne z najlepszych pączków w stolicy można znaleźć w kawiarni Słodki Słony a także restauracji U Fukiera prowadzonych przez Magdę Gessler. Z okazji Tłustego Czwartku członkini popularnego klanu przygotowała dla najstarszych wielbicieli słodkości wspaniałą atrakcję.

Pączki za złotówkę – gdzie kupić?

Wczoraj na profilu restauracji U Fukiera pojawiło się ogłoszenie, które ucieszyło wielu fanów słynnej restauratorki. „Pączek dla seniora U Fukiera za 1 zł. W Tłusty Czwartek Magda Gessler przygotowała niespodziankę dla seniorów. W okienku U Fukiera, każdy senior będzie mógł kupić pączka za 1 zł. Juniorzy, dajcie znać seniorom”, brzmiał apel ogłoszony na Facebooku.

Jego twórcy podkreślili, że na jednego seniora będzie przypadał jeden pączek w promocyjnej cenie. Do wyboru aż 2 warianty wypieków: z konfiturą malinową albo wiśniową. Wszystkie pączki oblane białym lukrem z dodatkiem rumu dostępne będą w specjalnym okienku przy Rynku Starego Miasta 27. Regularna cena jednego pączka z U Fukiera to osiem złotych.

Zaproszenie dla seniorów wystosowała też sama Magda Gessler. „Zapraszam do Fukiera. W tłusty czwartek… Pączek za złotówkę :) Robimy to znowu. Niech będzie słodko. Miło... Życzliwie:)”, napisała gwiazda TVN, a pisząc „znowu” nawiązała do tego, że kilka tygodni temu najstarsi mieszkańcy Warszawy mogli zjeść w jej restauracji zupę za złotówkę.

Jesteśmy pewni, że promocja będzie cieszyć się dużym powodzeniem. Przy tak dobrej jakości składnikach używanych przez prowadzącą Kuchennych rewolucji jasne jest, że restauratorka automatycznie nie otrzyma zysku ze sprzedaży części wypieków. Piękna inicjatywa jest jednak cenniejsza.

Gratulujemy tego kroku! 

Magda Gessler, VIVA! nr. 23/2018
Fot. Marta Wojtal

Pączek dla seniora U Fukiera za 1 zł!🍩 W Tłusty Czwartek Magda Gessler przygotowała niespodziankę dla seniorów. W...

Opublikowany przez Restauracja U Fukiera Magda Gessler Wtorek, 9 lutego 2021

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?