Magda Gessler, Lara Gessler i Tadeusz Müller, Viva! 24/2019
Fot. MARTA WOJTAL
O TYM SIĘ MÓWI

Magda Gessler zaskoczyła kolejnym apelem! Powaga jej słów o Wielkanocy daje do myślenia

Gwiazda ma szczególną prośbę do najmłodszych i najstarszych

Rafał Kowalski 31 marca 2020 18:00
Magda Gessler, Lara Gessler i Tadeusz Müller, Viva! 24/2019
Fot. MARTA WOJTAL

Magda Gessler po raz kolejny zaapelowała, aby podczas epidemii koronawirusa zostać w domu. Nawet na Wielkanoc! Restauratorka wytłumaczyła podczas wczorajszego czatu na żywo z Agatą Młynarską, dlaczego nie powinniśmy jechać na święta w rodzinne strony. Gwiazda przedstawiła swoje zdanie z ogromną powagą!

Magda Gessler o starszych ludziach i Wielkanocy 2020

Prowadząca Kuchennych rewolucji zapytana przez Agatę Młynarską o to, dlaczego ludzie nie zostają w domach, wspomniała o pewnej życiowej prawdzie. „Ludzie nie rozumieją tego, czego nie widzą”, zaczęła mówić gwiazda. „Wydaje się im, że to ich nie dotyczy. Ja w całym życiu i pamiętając historię nie przypominam sobie tak koszmarnej skali śmierci jak obecnie. Skala ta jest gigantyczna i ukrywana przez wszystkie władze. My nawet nie zdajemy sobie sprawę, jak wirus jest groźny, jak łazi po nas”, dodała.

Ulubienica publiczności poprosiła, by przemyśleć dwa razy Wielkanoc w gronie dalszej rodziny. „Ludzie starsi powinni się opanować, żeby za rok na Wielkanoc nie było pustych siedzeń, żebyśmy byli w pełnym gronie. Będziemy płakać nie dziś, gdy będą tylko puste talerze, a za rok, gdy przez czyjąś śmierć będą puste krzesła”, powiedziała mocno Magda Gessler.

Zdaniem restauratorki dwie grupy są najbardziej niebezpieczne przez lekceważenie obowiązujących podczas narodowej kwarantanny reguł. „Szczególnie wyobraźni nie mają ludzie młodzi, którym wydaje się, że są silni i silni będą cały czas. I zagrożeniem są też ludzie starsi, którzy myślą „aaaa co mi tam”, a zapominają, że mają na przykład dzieci i wnuczki, dla których powinno być opoką”, argumentowała gwiazda TVN.

Zgadzacie się z jej zdaniem? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Agata Młynarska (@agata_mlynarska)

Magda Gessler, VIVA! grudzień 2017
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.