Magda Gessler, VIVA! grudzień 2017
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Magda Gessler zdradza kulisy rozstania z drugim mężem!

„Z jego strony nie było żadnej reakcji”

Olga Figaszewska 4 grudnia 2018 06:06
Magda Gessler, VIVA! grudzień 2017
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

Magda Gessler rzadko wypowiada się na temat swoich poprzednich związków. Jednak niedawno opowiedziała o kulisach rozstania z Piotrem Gesslerem. Dlaczego zdecydowała się wyznać to po latach? Co było przyczyną rozpadu ich małżeństwa?

Magda Gessler o małżeństwie z Piotrem Gesslerem

Magda Gessler dopiero po latach opowiedziała o powodach rozpadu jej związku z drugim mężem, Piotrem Gesslerem. Prowadząca Kuchennych Rewolucji wyznała, że kiedy miała 33 lata podejrzewano u niej raka jajnika. Była przekonana, że dolega jej coś poważnego. Nie mogła niestety liczyć na wsparcie i zrozumienie męża. „Zwierzyłam się Piotrowi ze swoich obaw, a on wyszedł. Gdy dzwoniłam na oddział onkologiczny na warszawskim Ursynowie, z jego strony nie było żadnej reakcji”, wyznała Magda Gessler.

Czuła się osamotniona. Położenie, w którym się znalazła i obojętność męża diametralnie odbiły się na ich relacji. Restauratorka zrozumiała, że tkwi w związku, który nie ma przyszłości. To był decydujący moment.  „Miałam wtedy 33 lata i nie chciałam być sama ze swoją chorobą”, dodała.

Kilka late temu o swojej relacji z mężem opowiadał również w rozmowie z Andrzejem Sołtysikiem w programie Bagaż osobisty. „Przyzwyczajona byłam do tego, że mąż jest gwarantem poczucia bezpieczeństwa rodziny. Piotr jest osobą bardzo dobą, ale ja czułam się sama w tej odpowiedzialności”, zwierzyła się.

Teraz gwiazda została ambasadorką IV edycji kampanii społecznej Diagnostyka Jajnika, zwracającej uwagę kobiet na objawy raka jajnika i konieczność wykonywania regularnych badań. Ważna jest odpowiednia reakcja na sygnały i obserwacja swojego ciała. Dlatego gwiazda TVN zdecydowała się opowiedzieć o własnych doświadczeniach.

Od  ponad 16 lat Magda Gessler i Waldemarem Kozerawskim tworzą szczęśliwy związek. Doczekała się trwałej i dojrzałej miłości. Czekali na siebie całe życie. Poznali się przecież jak byli młodzi, a potem rozstali na całe 23 lata. Teraz są razem, a Waldemar o ich związku mówi z czułością w wywiadzie VIVY!: „Zatraciliśmy się w sobie, tacy zagubieni, chodzimy razem własnymi ścieżkami”. 

Magda Gessler, Piotr Gessler
Fot. Zenon Zyburtowicz/East News

Magda Gessler, VIVA! grudzień 2017
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?