O NIEJ JEST GŁOŚNO

Magda Gessler zdradza kulisy rozstania z drugim mężem!

„Z jego strony nie było żadnej reakcji”

Olga Figaszewska 4 grudnia 2018 06:06
Magda Gessler, VIVA! grudzień 2017
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

Magda Gessler rzadko wypowiada się na temat swoich poprzednich związków. Jednak niedawno opowiedziała o kulisach rozstania z Piotrem Gesslerem. Dlaczego zdecydowała się wyznać to po latach? Co było przyczyną rozpadu ich małżeństwa?

Magda Gessler o małżeństwie z Piotrem Gesslerem

Magda Gessler dopiero po latach opowiedziała o powodach rozpadu jej związku z drugim mężem, Piotrem Gesslerem. Prowadząca Kuchennych Rewolucji wyznała, że kiedy miała 33 lata podejrzewano u niej raka jajnika. Była przekonana, że dolega jej coś poważnego. Nie mogła niestety liczyć na wsparcie i zrozumienie męża. „Zwierzyłam się Piotrowi ze swoich obaw, a on wyszedł. Gdy dzwoniłam na oddział onkologiczny na warszawskim Ursynowie, z jego strony nie było żadnej reakcji”, wyznała Magda Gessler.

Czuła się osamotniona. Położenie, w którym się znalazła i obojętność męża diametralnie odbiły się na ich relacji. Restauratorka zrozumiała, że tkwi w związku, który nie ma przyszłości. To był decydujący moment.  „Miałam wtedy 33 lata i nie chciałam być sama ze swoją chorobą”, dodała.

Kilka late temu o swojej relacji z mężem opowiadał również w rozmowie z Andrzejem Sołtysikiem w programie Bagaż osobisty. „Przyzwyczajona byłam do tego, że mąż jest gwarantem poczucia bezpieczeństwa rodziny. Piotr jest osobą bardzo dobą, ale ja czułam się sama w tej odpowiedzialności”, zwierzyła się.

Teraz gwiazda została ambasadorką IV edycji kampanii społecznej Diagnostyka Jajnika, zwracającej uwagę kobiet na objawy raka jajnika i konieczność wykonywania regularnych badań. Ważna jest odpowiednia reakcja na sygnały i obserwacja swojego ciała. Dlatego gwiazda TVN zdecydowała się opowiedzieć o własnych doświadczeniach.

Od  ponad 16 lat Magda Gessler i Waldemarem Kozerawskim tworzą szczęśliwy związek. Doczekała się trwałej i dojrzałej miłości. Czekali na siebie całe życie. Poznali się przecież jak byli młodzi, a potem rozstali na całe 23 lata. Teraz są razem, a Waldemar o ich związku mówi z czułością w wywiadzie VIVY!: „Zatraciliśmy się w sobie, tacy zagubieni, chodzimy razem własnymi ścieżkami”. 

Magda Gessler, Piotr Gessler
Fot. Zenon Zyburtowicz/East News

Magda Gessler, VIVA! grudzień 2017
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

 

Wideo

Odkryj kulisy sesji zdjęciowej "Zostań twarzą Kinder Bueno"!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Monika Olejnik, Martyna Wojciechowska, Joanna Przetakiewicz, Anna Lewandowska i Jessica Mercedes Kirschner. Pięć niezwykłych kobiet w niezwykłej sesji VIVY!. Janusz L. Wiśniewski w mocnej rozmowie o współczesnych kobietach oraz Debora i Joszko Brodowie z 11-stką dzieci o sile rodziny.